|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 21:57:40   
BUŠICA
porodniška ali služba?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:01:16   
Naja31
Meni definitvno porodniška. Obakrat sem komaj čakala,da začnem delati.  

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:01:25   
analucija
ovisno od službe ali pa šefauser posted image user posted image user posted image user posted image
ali pa otroka user posted image user posted image .
ja kaj pa vem  kako se vzame. pasalo bi tako malo delat malo na porodniški bit.
mogoče je služba bolj.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:06:00   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Meni definitvno porodniška. Obakrat sem komaj čakala,da začnem delati.  




meni enako. v službi definitivno ni toliko fizičnega dela in ne traja 20 ur pa še nočnega dela ni..tako, da je za mene porodniška vrhunski šport.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:07:35   
analucija
me je kar groza ko bom mogla kmalu delatuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:11:55   
Gina
Služba tisto leto po porodniški je najbolj utrujajoča stvar.
Pardon, služba po drugem otroku, ali morda tretjem, tisto leto po porodniški, je najbolj utrujajoča stvar. Pa takrat nisi več tako "svež" v službi, da bi te to še tako strašno osrečevalo, pa toliko si že zrelejši, da toliko bolj uživaš na porodniški, malo zamenjaš vrednote do takrat se meni zdi.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:14:35   
analucija
ja po prvi porodniški mi ni bilo problema it delat. zdaj po drugi me pa čedalje bolj grize.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:16:36   
Anonimen
o, men je pa tok dobro na porodniški, ma prou uživam, čeprov ni glih pesmica dva mulčka rihtatuser posted image
prou fajn mi je, resuser posted image

(odgovor članu analucija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:21:56   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

o, men je pa tok dobro na porodniški, ma prou uživam, čeprov ni glih pesmica dva mulčka rihtatuser posted image
prou fajn mi je, resuser posted image



Se podpišem pod tole, ker je meni tud luštno. Otroke imam itak zaradi sebe in so moje največje bogastvo, mi ni prav nič hudo, če me ta velik pojezi, ker je kralj. Če me pa v službi pojezi šef, sem pa še cel teden slabe volje, ker on misl, da je kralj.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:39:34   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Otroke imam itak zaradi sebe in so moje največje bogastvo, mi ni prav nič hudo,


saj otrok tu ni velik problem, še posebej zdaj ko je večji. utruja vsakodnevno kuhanje, pospravljanje, sesanje, peeeeeeriloooo..., nabijanje km na sprehodih in še kaj....+ otrok.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 22:44:30   
Anonimen
saj otrok tu ni velik problem, še posebej zdaj ko je večji. utruja vsakodnevno kuhanje, pospravljanje, sesanje, peeeeeeriloooo..., nabijanje km na sprehodih in še kaj....+ otrok.



ja noooo....pol pa k temu vsemu dodaš še službouser posted image porodniška je zakonuser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 23:09:01   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


ja noooo....pol pa k temu vsemu dodaš še službouser posted image porodniška je zakonuser posted image




in vključiš moža v gospodinjska dela...tokrat brez izgovorov user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
29.4.2009 23:11:11   
Anonimen
in vključiš moža v gospodinjska dela...tokrat brez izgovorov


...k ga ni skor nič domauser posted image   ful korist od vključitveuser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
30.4.2009 5:37:16   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Služba tisto leto po porodniški je najbolj utrujajoča stvar.
Pardon, služba po drugem otroku, ali morda tretjem, tisto leto po porodniški, je najbolj utrujajoča stvar. Pa takrat nisi več tako "svež" v službi, da bi te to še tako strašno osrečevalo, pa toliko si že zrelejši, da toliko bolj uživaš na porodniški, malo zamenjaš vrednote do takrat se meni zdi.



se podpišem pod tole...



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
30.4.2009 6:30:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

porodniška ali služba?


Nic od tega.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
30.4.2009 8:11:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Meni definitvno porodniška.



meni je bila tudi...pa pol še tiste prve mesece službe po porodniški, ko tamala še ni prespala cele noči, zbujala se je ob 2, 3 ponoči in zaspala nazaj ob 5 ko sem jz morala vstati in iti v službo...Mater, če imaš "zahtevnega" otroka se v službi v primerjavi s porodniško dobesedno spočiješ.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
30.4.2009 8:12:40   
rija
kombinacija obojega user posted image   od drugega tedna po porodu.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
30.4.2009 9:14:12   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Meni definitvno porodniška. Obakrat sem komaj čakala,da začnem delati.  



tudi jaz tako, dnevna rutina na porodniški me utruja, služba mi je všeč in me napolni z energijo. Pa ne da mi ni lepo z otroci, le 24 ur na dan, celo leto mi je mal preveč.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
30.4.2009 9:18:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
30.4.2009 9:26:43   
aprilčica07
Trenutno se težko odločim kaj mi je težje. Na prvi  porodniški sem uživala, pa v službi mi tudi ni slabouser posted image user posted image trenutno... Kako bo tokrat bomo pa vidli, Vprašajte me čez par mesecevuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
30.4.2009 10:24:56   
otročnica
KOliko uživaš na porodniški je zelo odvisno od podpore ljudi okoli tebe. Sama sem na 1. porodniški zelo uživala. Mož je delal do 15h, tako, da je bil kmalu doma in sem imela kakšno urico zase. Dojenčica ga je bila zelo navajena, ni mu bil problem biti tudi dlje z njo. Midva sva se nekako izmenjevala, tako, da je imel vsak malo prostega, tudi gospodinjska dela sva si delila. Sedaj na 2. porodniški, pa ima mož drugo službo, tako da je veliko z doma, tudi na službene poti gre za dalj časa. Moram priznati, da sem zvečer tako utrujena, da nimam nobene druge želje, kot iti spat ali se malo sprostit pred T.V. No, v zadnjem času sem začela hoditi na aerobiko, kar je RES NEKAJ BOŽANSKEGA, če se hočeš psihično sprostiti.
Zavestno si moraš vzeti čas zase, sicer pregoriš, zboliš, rataš nervozna, nezadovoljna...

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj je bolj utrujajoče?
30.4.2009 13:13:29   
CatJa
Prva porodniška je bila majka, med drugo sem itak občasno delala, pa tudi potem - redno, mi je bilo fajn začet delat. Utrujajoče je pa itak oboje na svoj način.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?