|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako popestriti
17.4.2009 20:50:27   
Anonimen
spolnost?s partnerjem sva skupaj 6let...imela sva se fajn,le da je zdaj postalo dolgočasno tako on pravi ker jaz ne doživim vrhunec,saj si pomagam pa je blizu ampak ne gre..sem 5tednov po porodu...aj svetujete?glede striptiza sem nekak sramežljiva da se nebi dobro odrezala..al pa kak link prosim z nasveti..lp in hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako popestriti
17.4.2009 22:00:41   
tweed
A prej pa si doživela vrhunec?
Se bo moral pa on malo bolj potruditi, ker dvomim, da ti bo zaradi lastnega striptiza kaj bolj prišlo...
Sicer pa je 5t po porodu malo hitro za spolne odnose, se ti ne zdi?

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako popestriti
17.4.2009 22:00:48   
malamalinca
Hm, 5 tednov po porodu?
ne vem, a se hecas al kaj, ampak tole vprasanje mi je malce cudno.
No, v primeru, da se ne hecas: Normalno je, da ti ne pride 5 tednov po porodu, ker ti najbrz itak tut ni neki ful do seksa. Ce je tvoj partner razumen, bo razumel.
A se ti je cisca sploh ze koncala?

Pa LP in srecno!

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako popestriti
17.4.2009 22:08:21   
*žaži*
Moje mnenje je, da je 5 tednov čist ok..zakaj pa ne...jaz sem bila spolno aktivna po 14. dneh po porodu...pa je blo vse krasno in fajn. Ampak je bil moj porod vrhunski, počutila sm se odlično že drugi dan po porodu...presredka tudi nisem imela prerezanga, tko da, zakaj pa ne...morda je le ovira psihološkega izvora...user posted image

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako popestriti
17.4.2009 23:06:23   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

A prej pa si doživela vrhunec?
Se bo moral pa on malo bolj potruditi, ker dvomim, da ti bo zaradi lastnega striptiza kaj bolj prišlo...
Sicer pa je 5t po porodu malo hitro za spolne odnose, se ti ne zdi?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tocno tak

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako popestriti
17.4.2009 23:12:46   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: malamalinca

Hm, 5 tednov po porodu?
ne vem, a se hecas al kaj, ampak tole vprasanje mi je malce cudno.
No, v primeru, da se ne hecas: Normalno je, da ti ne pride 5 tednov po porodu, ker ti najbrz itak tut ni neki ful do seksa. Ce je tvoj partner razumen, bo razumel.
A se ti je cisca sploh ze koncala?

Pa LP in srecno!

mi smo 3 tedne po porodu pa sma oba doživela vrhunce... pa kaj vam je sej ni vsaka žesnka ista po porodu in da 6 tednov ne.... ene pač prej.... pa tud nismo vse da nam po porodu ni.... jst bi že tist dan k sme iz P prišla če nebi bla še čišča tako obilna.....

predlagam ti kak vibracijski obroček http://www.diskretno.com/vibracijski-obrocek-multispeed-stimulator-/product_info.php/products_id/611, men je zakon sicer ne vedno sam za občasno uporabo in popestritev pa tud kak vibrator ne bo odveč pri hiši , tvoj striptis res ne bo nič pomagal, se bo mogu kr tvoj mal bolj potrudit al pa si sama pomagaj sprsti če on ne more.....

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako popestriti
18.4.2009 1:16:11   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
mi smo 3 tedne po porodu pa sma oba doživela vrhunce... pa kaj vam je sej ni vsaka žesnka ista po porodu in da 6 tednov ne.... ene pač prej.... pa tud nismo vse da nam po porodu ni.... jst bi že tist dan k sme iz P prišla če nebi bla še čišča tako obilna.....


Kaj nam je? Okužbe in vnetja in podobne neprijetne zadevščine. Razen, če ti je to všeč...user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako popestriti
18.4.2009 9:59:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Moje mnenje je, da je 5 tednov čist ok..zakaj pa ne...jaz sem bila spolno aktivna po 14. dneh po porodu...pa je blo vse krasno in fajn. Ampak je bil moj porod vrhunski, počutila sm se odlično že drugi dan po porodu...presredka tudi nisem imela prerezanga, tko da, zakaj pa ne...morda je le ovira psihološkega izvora...user posted image


A cisca je tudi ze v 14 dneh zginila?

Pa zakaj ne?

Zato ker telo rabi dolocen cas da se spravi nazaj v stanje pred tistimi 9 meseci...


Avtorici pa odgovarjam:

5 tednov po porodu se mi zdi prekmalu razen ce si ze opravila g. pregled in ti je dal zeleno luc.

popestritev pa... mislim da ni dolgcajt zaradi tebe in da se mora ocitno nekdo drug malce bolj potruditi saj si ti tista ki ne dozivi vrhunca.

(odgovor članu *žaži*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako popestriti
18.4.2009 19:36:13   
Anonimen
čisča se je končala po 2tednih..sedaj imam menstruacijo..nisem mislila da bi s striptizom doživela vrhunecuser posted image ..tako mal za popestritev sexa..vibrator imam...pa zelo me na dotik boli ščegetavček.in nisem še imela pregleda..saj jaz doživim vrhunec kob se sam,ozadovoljujem..ko pa ga imam not(penis)potem nekak ne morem pa tud če si pomagam..ne vem zakaj..saj bomo še poskušaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako popestriti
18.4.2009 21:17:27   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Zato ker telo rabi dolocen cas da se spravi nazaj v stanje pred tistimi 9 meseci...




Se strinjam s tole trditvijo, vendar pa ne drži za spolno aktivnost. Če bi ženske upoštevale čas, ki je potreben, da se predvsem gonade (spolni organi) povrnejo v prvotno stanje potem nebi bile spolno aktivne do 2 leti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako popestriti
18.4.2009 22:30:08   
Anonimen
S partnerjem sva skupaj 6let...vendar ne doživim vrhunca.saj si pomagam pa je blizu ampak ne gre in boli me ščegetavček..sem 5tednov po porodu...kaj svetujete?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako popestriti
18.4.2009 22:30:54   
Anonimen
pardon nekj mi šteka računalnik

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako popestriti
18.4.2009 22:38:22   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
mi smo 3 tedne po porodu pa sma oba doživela vrhunce... pa kaj vam je sej ni vsaka žesnka ista po porodu in da 6 tednov ne.... ene pač prej.... pa tud nismo vse da nam po porodu ni.... jst bi že tist dan k sme iz P prišla če nebi bla še čišča tako obilna.....


Kaj nam je? Okužbe in vnetja in podobne neprijetne zadevščine. Razen, če ti je to všeč...user posted image

jst nisem nikol nič mela.... tak da tega ne poznam in upam, da nikol ne spoznam....
IZVIRNO SPOROČILO: ****
5 tednov po porodu se mi zdi prekmalu razen ce si ze opravila g. pregled in ti je dal zeleno luc.

zakaj me pa g pol na prvem pregledu vpraša, če me spolni odnosi bolijo???? če do takrat naj nebi?user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
.pa zelo me na dotik boli ščegetavček.

mene ščegi boli kadar smo pregrobi in je nabrekel.... takrat je treba bit pač mal bolj nežen in se kuj izboljša stanje....

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako popestriti
18.4.2009 23:15:41   
Anonimen
ni vse v moških..tudi ženska se mora potruditi.ene ga doživijo,druge pač ne.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako popestriti
19.4.2009 11:03:01   
ronja
zakaj me pa g pol na prvem pregledu vpraša, če me spolni odnosi bolijo????

Ker te pozna?user posted image Vsaj meni se zdi, da mene zato vpraša... Moja g. je kar dobra psihologinja, pa kar hitro pogrunta karakterje... NO, pa če jo na skoraj vsakem pregledu vprašaš, kdaj bova pa lahko oz. če že lahko, potem niti ni treba bit genij, da si misliš, da po porodu ne bova čakala 1 mesec pa poluser posted image .

anonimna, namesto striptiza lahko probaš blažjo različico za bolj sramežljive: zapleši mu trebušni ples, oblečena v eno dolgo krilo in modrc, recimo. Pa še rutko z zvončki imaš lahko zraven, če češuser posted image . Nima veze, kako lepo plešeš, verjemi, da mu bo že trud in samo zvijanje uvau, pa tudi če nimaš pojma o orientalskih plesihuser posted image .
Mogoče pa se podzavestno malo bojiš, da bi spet zanosila, ker še nimaš nobene kontracepcije (predvidevam, ker pač še nisi bila pri g.), pa si tega trenutno še ne želiš. Do pregleda uporabljajta kondome, pa boš mogoče bolj sproščena.

tweed, tu se pa motiš: veliiiiko je v možganih in če se ženska odloči oz. pripravi na to, da bo spala s svojim lubijem, je že v štartu bolj vzburjena, ker so že te priprave (recimo striptiz) neke vrste predigra. Ne samo zanj, ena bolj vzburljivih stvari je namreč to, da vidiš, da si izbrancu privlačna... Počutiš se bolj seksi in to vzburja.
Kaj nam je? Okužbe in vnetja in podobne neprijetne zadevščine. Razen, če ti je to všeč...user posted image

No, proti temu pa zelo dobro delujejo kondomiuser posted image .

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako popestriti
19.4.2009 11:17:37   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

zakaj me pa g pol na prvem pregledu vpraša, če me spolni odnosi bolijo????

Ker te pozna?user posted image Vsaj meni se zdi, da mene zato vpraša... Moja g. je kar dobra psihologinja, pa kar hitro pogrunta karakterje... NO, pa če jo na skoraj vsakem pregledu vprašaš, kdaj bova pa lahko oz. če že lahko, potem niti ni treba bit genij, da si misliš, da po porodu ne bova čakala 1 mesec pa poluser posted image .

anonimna, namesto striptiza lahko probaš blažjo različico za bolj sramežljive: zapleši mu trebušni ples, oblečena v eno dolgo krilo in modrc, recimo. Pa še rutko z zvončki imaš lahko zraven, če češuser posted image . Nima veze, kako lepo plešeš, verjemi, da mu bo že trud in samo zvijanje uvau, pa tudi če nimaš pojma o orientalskih plesihuser posted image .
Mogoče pa se podzavestno malo bojiš, da bi spet zanosila, ker še nimaš nobene kontracepcije (predvidevam, ker pač še nisi bila pri g.), pa si tega trenutno še ne želiš. Do pregleda uporabljajta kondome, pa boš mogoče bolj sproščena.

tweed, tu se pa motiš: veliiiiko je v možganih in če se ženska odloči oz. pripravi na to, da bo spala s svojim lubijem, je že v štartu bolj vzburjena, ker so že te priprave (recimo striptiz) neke vrste predigra. Ne samo zanj, ena bolj vzburljivih stvari je namreč to, da vidiš, da si izbrancu privlačna... Počutiš se bolj seksi in to vzburja.
Kaj nam je? Okužbe in vnetja in podobne neprijetne zadevščine. Razen, če ti je to všeč...user posted image

No, proti temu pa zelo dobro delujejo kondomiuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako popestriti
19.4.2009 11:18:17   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ni vse v moških..tudi ženska se mora potruditi.ene ga doživijo,druge pač ne.user posted image

mal se je treba pa naučituser posted image user posted image user posted image user posted image čim več trenirat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako popestriti
19.4.2009 11:55:43   
ronja
Mogoče je tudi, da imaš malo raztegnjene mišice medeničnega dna, kar je pogosto po porodu in zato te vse skup manj stimulira. Delaj keglove vaje, redno, vsak dan, pa bo bojlše - itak je seks boljši, če maš te mišice dobro natrenirane - obema boljšiuser posted image .

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako popestriti
21.4.2009 14:25:39   
kodrana
no, jaz sme sicer že skoraj 1 leto po porodu in imam sedaj podoben problem. zelo težko doživim ogazem. prej nisem imela teh težav. milsim pa, da je težava v zdravilih, ki jih jemljem zaradi obporodne depresije.
glede tega, kdaj seksati po porodu, se strinjam, da takrat, ko je konec čišče in če se počutiš ok, ni treba čakat na gin. pregled. vsaj tako, je meni svetoval dr. Pušenjak.
glede kondoma in vnetij, pa ne drži čisto tole. kajti kondom te varuje pred MO partnerja. gre pa se, zato da ti partner vnese iz spodnjega dela nožnice MO globje na maternični vrat(če imaš kondom ali ga nimaš).. in tam se lahko širi naprej.. tako pride do vnetja. zato, je pomembno da je čišča mimo. ampak včasih je potreba nad pametjouser posted image


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako popestriti
21.4.2009 14:32:13   
ronja
milsim pa, da je težava v zdravilih, ki jih jemljem zaradi obporodne depresije.

ja, antidepresivi imajo lahko tak stranski učinek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako popestriti
21.4.2009 20:00:26   
kodrana
ja, ronja, res je. ampak se raje počutim ok, pa mal slabše seksam. saj itak bom kmalu prenehala z ad-ji. po zdravnikovem mnenju, mi ne bo treba več dolgo jemat. tko da, tolk časa bomo še potrpeli. samo mi je nadležno, ker se hočem med seksom sprostit, pa sploh e gre.. misli mi podzavestno bežijo drugam.. ker pred tem, pa nibilo težav. še tudi, ko sme zbolela, mi je še vedno do spolnosti bilo.. zdaj, po zdravilih, je slabše.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako popestriti
21.4.2009 22:16:16   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
tweed, tu se pa motiš: veliiiiko je v možganih in če se ženska odloči oz. pripravi na to, da bo spala s svojim lubijem, je že v štartu bolj vzburjena, ker so že te priprave (recimo striptiz) neke vrste predigra. Ne samo zanj, ena bolj vzburljivih stvari je namreč to, da vidiš, da si izbrancu privlačna... Počutiš se bolj seksi in to vzburja.
Kaj nam je? Okužbe in vnetja in podobne neprijetne zadevščine. Razen, če ti je to všeč...user posted image

No, proti temu pa zelo dobro delujejo kondomiuser posted image .



Aha, vsekakor bo dober striptiz odnesel npr. bele štumfe in nestuširanega moža, ki samo čaka, kdaj se bo izpraznil, se obrnil in zaspal. Potem pa lahko zapleše še seksi oblačenje, mogoče bo pa to palilo...

Kondomi ne pomagajo, če imaš alergijo na lateks. Vsaj pri nama kondomi nikoli niso bili dobrodošli...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako popestriti
22.4.2009 14:19:28   
ronja
ja, ronja, res je. ampak se raje počutim ok, pa mal slabše seksam.

ja, itak! to sem hotela naprej napisatuser posted image . Saj AD niso za vedno, naj bi bili za tisti čas, da človek lahko začne delat na sebi, da sploh dobi moč, da pogleda, kaj ga je tako žrlo. Potem se sooči, reši in je srečen brez AD. To je za moje pojme tako kot narkoza oz. analgetiki: dajo ti jih, zato da te ne boli toliko, da lahko zdržiš, da sploh lahko popravijo, kar je narobe.
Glede na to, da ti misli bežijo drugam, pa je mogoče tudi v tem problem: mogoče si z zdravljenjem zadela ob boleče mesto in moraš zdaj to rešit, predno se boš lahko čisto sprostila. V tem primeru boš dvojno na dobrem, ko ti ratauser posted image .

tweed, ne sodi vseh po sebi s temi belimi štumfiuser posted image . Hecam te - ampak resno: saj nikjer ni omenjala, da bi bil njen dečko zanemarjen ali se ne bi trudil zanjo! OBA morata bit za in oba se morata potrudit, če češ, da je noro super! Včasih pa se res samo en potrudi, drugi pa napol spi, ap je še vedno krasnouser posted image - no, ko se zbudi, ej še boljšeuser posted image . Ampak kar sem hotela rečt je to, da ne podcenjuj ženskih možganovuser posted image . Recimo meni je bilo noro z lubijem tudi za pusta, ko je bil on našemljen v ulično prodajalko ljubezni in zgledal ko čarovnicauser posted image . Ni vse v štumfihuser posted image .
PS: obstajajo tudi kondomi, ki niso iz lateksa, ta je naraven marterial, maš tudi umetne, lahko s tem probata, če bosta še kakega pamžka naštimalauser posted image .

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako popestriti
22.4.2009 21:28:49   
suzy85
če doživiš vrhunec pri samozadovoljevanju, bi morala partnerju pokazati kaj ti paše in kaj ne. saj sami tud ne morejo vedeti. vsekakor pa se mora dovolj potruditi, sploh zdaj po porodu!
tud mi2 oz. jaz sem imela kar nekaj časa težave, pol sem pa user posted image večkrat pokazala kako in kaj in je zdaj user posted image ! user posted image je res prijetno in do vrhunca lahko pridem tudi več kot 1x! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako popestriti
22.4.2009 22:44:03   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
tweed, ne sodi vseh po sebi s temi belimi štumfiuser posted image . Hecam te - ampak resno: saj nikjer ni omenjala, da bi bil njen dečko zanemarjen ali se ne bi trudil zanjo!


Vidiš. Pri tebi je kozarec napol poln. Jaz sem pa prebral in opazil, da je najprej iskala rešitev pri sebi. Partnerja sploh ni omenjala v stilu: se zelo trudi, je ljubeč, mi pomaga iskati rešitev..., ampak o njem izvemo več iz izjave, da je postal seks dolgočasen (po 6 letihuser posted image ) in da tako on pravi, ker ona ne doživi vrhunca... Po teh besedah sodeč je naložil breme iskanja rešitve v celoti svoji partnerki, ki pa zdaj resnično misli, da je ona kriva za težave... Moje videnje...user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?