|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj privič?
5.5.2009 21:21:36   
Anonimen
Pozdravljene!
Sama sebi se že zdim trapasta, sploh pri svojih letih ampak vseeno prosim za vaša mnenja.
Že skoraj desetletje sem samska oz nisem imela nobene resne veze. Imam pa enega otroka.
Sedaj sem spoznala super moškega, za katerega menim, da bi lahko bilo kaj več, vendar se ne bi rada prenaglila v ničemer.

Torej drage RR jeveke. Na prvem zmenku se res ne bi spuščala v intimo. Ampak kdaj je pa nekako pravi čas? Ma, res sem zmešana..

Vseeno najlepša hvala za vaša mnenja.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj privič?
5.5.2009 21:28:49   
Anonimen
takrat ko boš sama hotela

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj privič?
5.5.2009 21:35:35   
Anonimen
po enih parih zmenkih, sicer pa počasi bo tako prišlo samo od sebe.
saj boš začutla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj privič?
5.5.2009 21:43:21   
urša28
za mano so bile prej slabe izkušnje z moškimi,zato sem zadnjega držala 4 mesece brez sexsa in me je čakal,,po parih letih pa je postal moj možuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj privič?
5.5.2009 21:48:28   
Tanja55
Cist te razumem, jst sem bla tud dalj casa sama. Ko sem spoznala zdajsnjega partnerja sem bla grozno zivcna, kdaj pa kako pa to in ono...mah pol sem mu pa kar povedala, oz. on je nekaj vprasal men se je pa kar vsulo user posted image  in sem pac rekla hej tolk casa sem bla sama, zdej rabim pac mal casa...pa ce je pravi itak ti da casa kolkr hoces. In verjemi, vedla bos kdaj bo pravi cas. Nic silit ce ti ni. Ko ti pa je pol pa akcijauser posted image  

Daj si cas in uzivaj v medsebojnem spoznavanju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj privič?
6.5.2009 1:02:36   
sanja nk.
Pravi čas boš sama začutila, ko boš dovolj sproščena
priporočam pa da če si to želiš hmmm, le čimprej user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj privič?
6.5.2009 8:38:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Ko sem spoznala zdajsnjega partnerja sem bla grozno zivcna, kdaj pa kako pa to in ono...mah pol sem mu pa kar povedala, in sem pac rekla hej tolk casa sem bla sama




in lahko nadaljuješ z " razumi zakaj te želim še ta hip naskočiti!"

prepričana sem da ne bo narobe razumel. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj privič?
6.5.2009 11:10:30   
matejchy
Škoda da ti me rečemo počak mesec al pa dva, ko boš pripravljena se bo pač zgodilo, nič ne hiti, ko bo bo.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj privič?
6.5.2009 11:15:28   
rija
mah, jaz sem jo šparala ene dva mesecauser posted image user posted image user posted image  pol pa ni več zneslo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj privič?
6.5.2009 13:34:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!
Sama sebi se že zdim trapasta, sploh pri svojih letih ampak vseeno prosim za vaša mnenja.
Že skoraj desetletje sem samska oz nisem imela nobene resne veze. Imam pa enega otroka.
Sedaj sem spoznala super moškega, za katerega menim, da bi lahko bilo kaj več, vendar se ne bi rada prenaglila v ničemer.

Torej drage RR jeveke. Na prvem zmenku se res ne bi spuščala v intimo. Ampak kdaj je pa nekako pravi čas? Ma, res sem zmešana..

Vseeno najlepša hvala za vaša mnenja.





predlagam ti, da se s tem sploh ne obremenjuješ. ne postavljaj si reglcev in naj se stvari zgodijo spontano. če boš začutila na prvem zmenku, pa na prvem zmenku. če pa ne boš čutila, pa počakaj. poslušaj sebe, kaj ti pravi prvi glas. tisto je vedno tapravo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj privič?
6.5.2009 13:35:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mah, jaz sem jo šparala ene dva mesecauser posted image user posted image user posted image  pol pa ni več zneslo....


user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj privič?
7.5.2009 10:14:19   
mala zirafa
Daj mu vedet da nisi lahka.Po enih dveh zmenkih bi že šlo, če tako čutiš.Res pa je da nagon dela svojeuser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj privič?
11.5.2009 16:22:18   
ZmajTolovaj
Jaz sem bila trdna ko skala ... dokler me ni malo gina omehčalo user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj privič?
17.5.2009 16:58:32   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!
Sama sebi se že zdim trapasta, sploh pri svojih letih ampak vseeno prosim za vaša mnenja.
Že skoraj desetletje sem samska oz nisem imela nobene resne veze. Imam pa enega otroka.
Sedaj sem spoznala super moškega, za katerega menim, da bi lahko bilo kaj več, vendar se ne bi rada prenaglila v ničemer.

Torej drage RR jeveke. Na prvem zmenku se res ne bi spuščala v intimo. Ampak kdaj je pa nekako pravi čas? Ma, res sem zmešana..

Vseeno najlepša hvala za vaša mnenja.





mi2 sva po 2 tednih,... vsak dan sva bla skup,... pa jz sm dala pobudo,....
pa še kr sva skup

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj privič?
17.5.2009 17:09:11   
Katjusa
mi2 sma se poznala 1 teden in sma se vidla vsak dan in tist dan k sma šla v intimo štejema, da sma zečela bit paruser posted image user posted image user posted image user posted image ne vem men se ne zdi to tok pomembno in da bi zaradi teha moški mislu, da sem lahka? pač če se ti ga lušta navaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to ne pomeni da iz zveze zato ne bo ničuser posted image aja sem pa jst mojga "napadla" je bil kr šokoran..... no skupaj sma že 7 let in imama 2 prekrasna sinkotauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj privič?
17.5.2009 18:31:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mi2 sma se poznala 1 teden in sma se vidla vsak dan in tist dan k sma šla v intimo štejema, da sma zečela bit paruser posted image user posted image user posted image user posted image ne vem men se ne zdi to tok pomembno in da bi zaradi teha moški mislu, da sem lahka? pač če se ti ga lušta navaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to ne pomeni da iz zveze zato ne bo ničuser posted image aja sem pa jst mojga "napadla" je bil kr šokoran..... no skupaj sma že 7 let in imama 2 prekrasna sinkotauser posted image user posted image user posted image user posted image


sama tudi pravim, če je filing tapravi, zakaj ne. saj se nekako energije čutijo. s prejšnjim, ki ga žal ni več, sva ravno s seksom začela kar takoj user posted image user posted image user posted image , pa je zgodba trajala v obdobju 10 let.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?