|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj obleči za...
7.6.2009 11:02:59   
nu_tella
civilno poroko kateri bo sledil piknik v lovski koči?

Včeraj sem šča malo po BTC-ju pa nič pametnega nisem vidla. Ali je preveč svečano al pa preveč športno. Tako da bom verjetno ostala pri svojem črnem lanenem krilu do kolen in gor nabavla eno srajčko/majčko...sam verjetno ne sme biti bele barve a ne?!?
Drga varjanta pa so bele kratke hlače do kolen in gor ena majčka...sam bela za na piknik.

Kaj pa moj?!? On hoče jit kar v kavbojkah?!?! Jaz sem mu predlagala lanene črne hlače gor pa kako športno elegantno srajčko. Belo ima ampak se mi zdi to preveč fensi. Še za svojo poroko se ne bom hotu tko fensi napravt user posted image
Ampak pristaja edino na bež športne hlače - tipo tiste, ki imajo žepe pri strani. A je to preveč športno?
Nikoli še nisem bila na taki poroki. In nimam pojma kako gre. Po eni strani se mi zdi nespoštljivo do mladoporočencev, da bi meu kr kavbojke, ki jih imaš vsak dan za v službo, po drugi strani, kaj bi se silu v lepe hlače, če bo potem pikniki, ki se samo umažeš lahko. Nimava pa tolko dnarja (kr šparava za bajtico) da bi si kupu hlače in jih pol uniču. Poleg tega mam pa zdej največjo gužvo v službi in na faxu, tako da nimam neomejeno časa letat po trgovinah.

Čevlji se mi ne zdijo problem, ker jih pač lahko preobuješ na pikniku v bolj nizke.

Hvala za vsak nasvet.


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj obleči za...
7.6.2009 11:06:46   
Goldy
Jaz sem bila na takšni poroki. Mi smo bili na civilni oblečeni fensi, elegantno, za na piknik smo se pa preoblekli v kavbojke, trenerke..... Meni je bilo hecno, samo to je bila želja mladoporočencev, kaj čmo.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj obleči za...
7.6.2009 11:13:00   
nu_tella
Goldy sam to je res malo mim. Da vsak zapravi 100-200 eur za oblečt za tisto urco poroke pola pa v kavbojke?!?
Ok. Zase vem da bom zadevo še kdaj oblekla, ker imam ogromno predstavitev v službi. Za mojga pa vem, da če bo zvedu, da je sam za eno urco, da ne bo hotu nič kupovat... ma ja. Če se on tko počuti kaj ga čem silt!?!?

Ja sej mogoče bi bilo res najboljše, da mladoporočenca vprašam malo več podrobnosti. Ma takrat, ko sem dobila klic s povabilom, nisem niti preveč spraševala, ker sem pričakovala vabilo v katerem bo kej več pisalo...tko da buča jaz, še za darilo nisem spraševala...zdej moram pa še za to klicat user posted image


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj obleči za...
7.6.2009 13:06:24   
Hope2
Ne kompliciraj, saj se ne boš ti poročila in ne bodo oči uprte vateuser posted image . Obleči kot tebi paše. Bila sem na parih porokah in tudi na svečane dele so eni prišli v kavbojkah in navadni majcah. In tudi na piknik po svečani poroki so prišli v večernih oblekah. So what! Boš videla, da ne bodo vsi po regelcih oblečeni, zato ne kompliciraj, obleči kar imaš in uživaj na poroki

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.6.2009 13:07:22 >

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj obleči za...
7.6.2009 13:19:08   
nu_tella
Sej poskušam ne komplicirat, ampak nisem ravno pogosta obiskovalka porok. Do sedaj sem bila le na 2, ki sta bili cerkveni in civilni potem pa pogostitev v gostilni. In svatje so bili vsi, brez izjeme, oblečeni tipi topi in sem se jaz kr malo cudno počutila v mojih "sratih ampak elegantnih" oblekah. Zato pa tukaj sprašujem za kak nasvet.

Hope2 hvala za nasvet Sej itak niti ni časa za komplicirat user posted image   ampak res nebi rada v temo biksnla.

Na najini poroki bodo pa sigurno najini gostje bolj popedenani kot mi dva (vsaj moja familja user posted image ) zato bi pa ušla na mauritius, če nebi šparala za bajtico.


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj obleči za...
7.6.2009 13:22:59   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ne kompliciraj, saj se ne boš ti poročila in ne bodo oči uprte vateuser posted image . Obleči kot tebi paše. Bila sem na parih porokah in tudi na svečane dele so eni prišli v kavbojkah in navadni majcah. In tudi na piknik po svečani poroki so prišli v večernih oblekah. So what! Boš videla, da ne bodo vsi po regelcih oblečeni, zato ne kompliciraj, obleči kar imaš in uživaj na poroki


se strinjam user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj obleči za...
7.6.2009 13:42:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ne kompliciraj, saj se ne boš ti poročila in ne bodo oči uprte vateuser posted image . Obleči kot tebi paše. Bila sem na parih porokah in tudi na svečane dele so eni prišli v kavbojkah in navadni majcah. In tudi na piknik po svečani poroki so prišli v večernih oblekah. So what! Boš videla, da ne bodo vsi po regelcih oblečeni, zato ne kompliciraj, obleči kar imaš in uživaj na poroki


Baš tako :).
Uredi se tako, da se bos sama ok pocutila. No, ni treba ravno v kopalkah user posted image , ampak obleka, ki tebi sede, bo ziher kul. Itak mora biti nevesta dalec najlepsa.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj obleči za...
7.6.2009 14:58:39   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

Čevlji se mi ne zdijo problem, ker jih pač lahko preobuješ na pikniku v bolj nizke.




A v oblačilih je pa problem user posted image  Pa saj gresta najbrž z avtom, a je tak problem not vržt še kavbojke in majčke in se po obredu preoblečt?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj obleči za...
7.6.2009 16:14:07   
Splišni
Komot gre on v kavbojkah. Saj če ima srajco gor, je vseeno čisto dovolj lepo.

Kar se tiče tebe, ne vem ... za na piknik niso ravno fajn bele hlače. No, odvisno, kakšne odstranjevalce madežev imaš.user posted image  Samo črne hlače pa meni sredi poletja ne sedejo. Takod a jaz bi raje kar bele. Samo ne imet belega tudi zgornjega dela, da te ne bodo s kuharico zamenjali.user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj obleči za...
8.6.2009 20:40:09   
nu_tella
Hvala vsem za nasvete. 
Predvsem tega, da ne komplicirat. user posted image


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?