|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 9:57:37   
mala zirafa
Ve kdo kdaj bo prenos v živo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 10:00:48   
CatJa
A bo, al kaj? A niso rekli, da bo v družinskem krogu?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 10:01:52   
mala zirafa
Ja neka so rekli, ampak glede na to kakšen kralj popa je bil, sem mislila vseeno da bo kaj v živo.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.6.2009 10:14:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 10:37:32   
mala zirafa
To sem že prej brala, vseeno pa ne zasledim točnih podatkov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 11:07:05   
kajajaka
Kdaj? Briga me.
Mislim, da je to negravžno.user posted image Slavne osebnosti pač delijo svoje življenje z rumenim tiskom, da se jih pa še po smrti "maltretira" je pa zame osebno preveč nemoralno. Ga bodo že pokopali v družinskem krogu. Ne bodo nog zunaj pustili, če ne bo 100 miljonov ljudi gledalo pogreba... user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 14:23:23   
Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Kdaj? Briga me.
Mislim, da je to negravžno



pa saj te noben ne sili da to gledašuser posted image user posted image user posted image

jaz pa rada spremljam takšne stvari, pol se ti verjetno gabim, kajneuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 15:18:55   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Kdaj? Briga me.
Mislim, da je to negravžno.user posted image Slavne osebnosti pač delijo svoje življenje z rumenim tiskom, da se jih pa še po smrti "maltretira" je pa zame osebno preveč nemoralno. Ga bodo že pokopali v družinskem krogu. Ne bodo nog zunaj pustili, če ne bo 100 miljonov ljudi gledalo pogreba... user posted image


In kaj pol, če bi se ljudje radi poslovili od njega, pa se drugače kot da pogreb gledajo po tv, ne morejouser posted image ? Kaj pa je tukaj nemoralnega?  

< Sporočilo je popravil caillou -- 28.6.2009 15:21:53 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 15:20:48   
caillou
ups

< Sporočilo je popravil caillou -- 28.6.2009 15:21:28 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 16:28:13   
Anonimen
Pojma nimam.
Itak je ziva smrt ze nekaj let hodila po svetu.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 16:55:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pojma nimam.
Itak je ziva smrt ze nekaj let hodila po svetu.


Podpis!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
28.6.2009 20:44:38   
mala zirafa
user posted image ne morem verjet

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
28.6.2009 21:03:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
29.6.2009 12:08:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
Ve kdo kdaj bo prenos v živo?

Jaz ne vem, ampak ko in če pa to bo, pa res lahko katera napiše. Bi pogledala.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
29.6.2009 19:29:46   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79


IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Kdaj? Briga me.
Mislim, da je to negravžno



pa saj te noben ne sili da to gledašuser posted image user posted image user posted image

jaz pa rada spremljam takšne stvari, pol se ti verjetno gabim, kajneuser posted image


ne, ne gabiš se mi vrtnica.
Prej smiliš. ker pretirano vtikanje v življenja drugih je zatiskanje oči pred svojimi problemi (saj je znano, da so največji opravljivci tisti, ki imajo največ masla na glavi...).
Jaz na to gledam kot na španske nadaljevanke. Gleda jih večinoma podpovprečno inteligentna populacija (to so raziskave pokazale), ki ob njih pozabi na lastne probleme - češ, kaj me briga, če je moj mož pijanec od "Esmeralde" mož ima pa drugo, pa še slepa je revica. (se opravičujem, če sem kaj zmešala. ne spremljam teh zadevščin- razen kar slišim od tašče, ko mi pojamra, kar prasec je ta in ta, ki se je s tisto kačo spetljal, žena pa visoko noseča... user posted image user posted image user posted image
In potem to ljudje gledajo cele dneve, namesto, da bi šli z mulci nekam v naravo, čez par let se pa čudijo, kam so ubogi otroci zabluzili, pa droga, slaba družba... pa zakaj ravno njihov, ko so se pa tako trdili z njim user posted image

Skratka poden od podna za moje pojme.. Ampak če komu paše, naj le gleda, mene nič ne moti. To, da me ne briga je bil le moj komentar.

Edino, kar me moti je vtikanje v človeka še po smrti. Meni dol visi, če je bil črn, bel, plastičen... Sedaj je mrtev in zasluži si dostojanstven pogreb, ker je bil navsezadnje človek. Dostojanstvo pa je nekaj, ker s prenosom pogreba po tv nima nič skupnega.


(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
29.6.2009 19:40:03   
Anonimen
Edino, kar me moti je vtikanje v človeka še po smrti. Meni dol visi, če je bil črn, bel, plastičen... Sedaj je mrtev in zasluži si dostojanstven pogreb, ker je bil navsezadnje človek. Dostojanstvo pa je nekaj, ker s prenosom pogreba po tv nima nič skupnega.



Tule pa se strinjam.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
29.6.2009 19:56:33   
Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79


IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Kdaj? Briga me.
Mislim, da je to negravžno



pa saj te noben ne sili da to gledašuser posted image user posted image user posted image

jaz pa rada spremljam takšne stvari, pol se ti verjetno gabim, kajneuser posted image


ne, ne gabiš se mi vrtnica.
Prej smiliš. ker pretirano vtikanje v življenja drugih je zatiskanje oči pred svojimi problemi (saj je znano, da so največji opravljivci tisti, ki imajo največ masla na glavi...).
Jaz na to gledam kot na španske nadaljevanke. Gleda jih večinoma podpovprečno inteligentna populacija (to so raziskave pokazale), ki ob njih pozabi na lastne probleme - češ, kaj me briga, če je moj mož pijanec od "Esmeralde" mož ima pa drugo, pa še slepa je revica. (se opravičujem, če sem kaj zmešala. ne spremljam teh zadevščin- razen kar slišim od tašče, ko mi pojamra, kar prasec je ta in ta, ki se je s tisto kačo spetljal, žena pa visoko noseča... user posted image user posted image user posted image
In potem to ljudje gledajo cele dneve, namesto, da bi šli z mulci nekam v naravo, čez par let se pa čudijo, kam so ubogi otroci zabluzili, pa droga, slaba družba... pa zakaj ravno njihov, ko so se pa tako trdili z njim user posted image

Skratka poden od podna za moje pojme.. Ampak če komu paše, naj le gleda, mene nič ne moti. To, da me ne briga je bil le moj komentar.

Edino, kar me moti je vtikanje v človeka še po smrti. Meni dol visi, če je bil črn, bel, plastičen... Sedaj je mrtev in zasluži si dostojanstven pogreb, ker je bil navsezadnje človek. Dostojanstvo pa je nekaj, ker s prenosom pogreba po tv nima nič skupnega.





Ma, kakšno pretirano vtikanje neki....... glej, če je kdo komu idol, vzor, potem mislim da se tudi lahko človek od njega poslovi pač na tak način. Pa ne pravim zdaj konkretno za M.J. ampak nasploh. Jaz recimo sem kot najstnica redno spremljala Ladi Di, sem zbirala vse o njej, vsak članek sem si lepila mapo ki sem si jo naredila........ ja, morda mi je zdaj to smešno, takrat pa sem se raje ukvarjala z tem, kot pa da bi bluzila naokoli pa delala bedarije. In ko je umrla sem si želela to videt , tako nekako zaradi tega da se vsaj v mislih poslovim od nje........

in zato se mi nič ne gabi če so prenosi pogrebov javnih osebnosti po tv-ju. Saj ne pokažejo mrliča.......... to bi bilo drugo. Z tem se tudi jaz nebi srtinjala.

Pa mehiške tukaj omenjaš- kaj pa ima to z tem veze? Jih ne gledam, raje preživim čas z otroci, da bom kasneje svoj prosti čas namenila gledanju pogreba M.J.user posted image

Pa brez zamere.......pač moje mnenjeuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
29.6.2009 20:46:29   
Šaki
ma dj nehite zdj že z njim. naj počiva v miru,no...



_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
29.6.2009 22:19:23   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Edino, kar me moti je vtikanje v človeka še po smrti. Meni dol visi, če je bil črn, bel, plastičen... Sedaj je mrtev in zasluži si dostojanstven pogreb, ker je bil navsezadnje človek. Dostojanstvo pa je nekaj, ker s prenosom pogreba po tv nima nič skupnega.



Tule pa se strinjam.




Kaj pa vem....
Meni princesa Diana recimo, za časa življenja ni ne vem kaj pomenila, ampak ko sem pa pri stari mami bila ravno, ko je gledala pogreb, sem pa pogledala zraven, vem, da me je ful pretreslo
Pa ne vem, če je zdaj nje kaj manj, če je njeno dostojanstvo okrnjeno, vem pa, da ko sem videla tiste avenije folka, mi je potegnilo, kaj je v svetu pomenila ta ženska....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
30.6.2009 8:59:36   
Anonimen
Da kdo prostovoljno gleda pogreb neke osebe, ki je sploh ni poznal, se mi zdi groteskno in morbidno. Velja za Jacksona ali pa za Diano ali pa Tošeta. Še danes se mi obrača ob spominu na evforijo, v katero je zapadlo 80% RR-ja, ko je umrl Toše.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj pogreb M.J. v živo?
30.6.2009 9:34:58   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Da kdo prostovoljno gleda pogreb neke osebe, ki je sploh ni poznal, se mi zdi groteskno in morbidno. Velja za Jacksona ali pa za Diano ali pa Tošeta. Še danes se mi obrača ob spominu na evforijo, v katero je zapadlo 80% RR-ja, ko je umrl Toše.


men je blo pa smešno, sploh ko so njegovo sliko gledale in noter najdle sve i svašta


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?