|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je mogoce?
1.7.2009 21:40:40   
Anonimen
Da je drogo poskusil ze vsak cetrti dijak user posted image

Meni se to zdi fullllllll veliko.....prevec, prevec.
Sem kar mal sokirana.

vir: 24ur.com
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 21:42:06   
hothien
Poskusil...verjamem ja.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 21:46:26   
BUŠICA
te šokira kaj manj, da vsak tretji redno pije alko???

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 21:48:15   
urška
je velik ja, ampak poskusijo, seveda. kdo pa ne proba ganje? 

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 21:53:17   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: urška

je velik ja, ampak poskusijo, seveda. kdo pa ne proba ganje? 


ravno to sm htela prašat, jst sm jo prvič in zadnjič upam, da nikoli več v četrtem letniku SŠ,...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 21:53:43   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Da je drogo poskusil ze vsak cetrti dijak user posted image

Meni se to zdi fullllllll veliko.....prevec, prevec.
Sem kar mal sokirana.

vir: 24ur.com


Če so samo poskusili je ok, če se vsakodnevno npr. zakajajo -  je pa malo manj ok.

Sem tudi jaz v srednji šoli poskusila travo (ene 3X user posted image ) in to je blo to. Dlje se nisem spustila.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 21:59:17   
Gina
Sem bila ravno te dni na enem seminarju na to temo, pa sem dobila še bolj zastrašujoče podatke - tudi za oš.
Pravijo da bolj kot zgodaj otrok poskusi prvo drogo, več je statistično možnosti da postane zasvojenec. Tako da je v bistvu nevarna že prva cigareta in prvi alko v OŠ - ravno iz tega razloga. Čeprav... najbrž je problem zakaj sploh do tega pride, kje je zadaj razlog?

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 21:59:30   
BabyKitty
Jaz sem pa mislila da je številka še večja in pomoje tudi je... Vsaj zase in za svojo srednjo šolo vem, da smo jo poskusili definitivno skoraj vsi v razredu, 1/4 je bila pa rednih uporabnikov user posted image nevem mogoče Lj dela svoje, ampak vem, da je bila pri nas trava aktualna že nekje v 7. razredu OŠ. Ampak še bolj kot trava je pa za moje pojme problematičen alkohol, ker postaja normalno, da se ga na mrtvo napiješ pri 15. letih ali pa še celo prej in potem redno uživaš alkohol ob koncih tedna vsaj do konca faksa... kar pa povzroči trajne posledice na razvijajočem se telesu... ampak alkohol je splošno sprejemljiv in kdaj celo zaželjen, trava je pa bav bav. Definitivno je pa vsaka oblika omame v mladosti za moje pojme alarm za sodobno družbo.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 22:03:58   
buči
Ful je tega med mladimi. Ja, alkohol je pa nekaj "normalnega". V petek se ga obvezno nažgejo, brez tega jih večina ne more. Prav čudno je srečati koga, ki pač ne pije, kar je meni osebno ne samo pohvale vredno, ampak za nagrado! Grozno pa je, da starši 1/3 vedo, kaj njihovimi otroci počnejo. Pa še nič jim ne moreš, če so zakajeni v razredu ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 22:11:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Da je drogo poskusil ze vsak cetrti dijak user posted image

Meni se to zdi fullllllll veliko.....prevec, prevec.
Sem kar mal sokirana.

vir: 24ur.com


Ja pa kva pol. Nismo sami bli nič boljši pa danes nismo nobeni narkomani, alkoholiki, kadilci itd. To je treba dat skoz pa fertik.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 22:16:07   
resnično srečna
jaz sem jo prvič poskusila par let nazaj...travo..pa še to so vsi umirali od smeha,ker niti kadit nisem znala...aktivna športnica...no pijana pa tudi še nikoli nisem bila...

moj sin je 16 letnik...hvala bogu tudi športnik...in niti gela v laseh ne upa imet za na trening...kaj šele, da bi se ga nažgal in tak skozlan potem prišel na tekmo...tekme so pa konec tedna tako da aleluja...upam, da ne bomo imeli prevelikih problemov...

kadi tudi ne...za drogo pa...ja upam, da se dovolj pogovarjamo o tem...

sem pa danes gledala na RTL pri poročilih en zastrašujoč posnetek...kako je na kitajskem 2 letnik kadil...in kako že pol leta redno pokadi celo škatlico dnevno...oče je sedel zraven....mimoidoči so se zabavali...grozljivka...

in potem so novinarji v Nemčiji postavili na ulico punčko in očka in sta oba kadila...saj ljudje so strmeli...ampak da bi pa kdo kaj rekel al pa mali vzel cigareto iz rok pa ne...in podobno se dogaja pri nas...

vsi videvamo otroke v petek s steklenicami vina in kokakole...pa se je katera že kdaj ustavila in jim kaj rekla????? 

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 22:22:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

je velik ja, ampak poskusijo, seveda. kdo pa ne proba ganje? 


Isti vir pravi, da je bil pred desetimi leti to vsak deseti srednjesolec. V bistvu me je sokirala razlika v izmerjenem "napredku". Ne vem, koliko je resnicna in koliko zdaj dijaki drogo manj skrivajo kot so jo. Samo ne glede na statisticno napako, mi je napredek velik.

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je mogoce?
1.7.2009 22:40:46   
urška
ja napredek je grozljiv se strinjam. je pa zanimivo predvsem to, da naši starši niso imeli pojma o tem, pa nas je manj probalo (sama sem po srednji šoli, u bistvu sem bila že čez 20), danes ko znamo starši razložit, ko najverjetneje velika večina o tem s svojimi otroci govori, pa je tak porast uporabe oz. zlorabe drog.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 0:14:23   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Da je drogo poskusil ze vsak cetrti dijak user posted image

Meni se to zdi fullllllll veliko.....prevec, prevec.
Sem kar mal sokirana.

vir: 24ur.com


Hmm .. poznam nas vsaj 8 (pa smo bili sosolci), ki je zagotovo nismo user posted image  Samo zdaj smo ze studentje user posted image   No, pri nas nihce od 31 tudi ni kadil do 4. letnika, ko je zacel eden obcasno .. v primerjavi z OŠ, kjer so kadili eni 4-je od 25-ih, se mi zdi to super in pohvalno.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 2.7.2009 0:16:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 0:45:14   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Ful je tega med mladimi. Ja, alkohol je pa nekaj "normalnega". V petek se ga obvezno nažgejo, brez tega jih večina ne more. Prav čudno je srečati koga, ki pač ne pije, kar je meni osebno ne samo pohvale vredno, ampak za nagrado! Grozno pa je, da starši 1/3 vedo, kaj njihovimi otroci počnejo. Pa še nič jim ne moreš, če so zakajeni v razredu ...


No, jaz ne pijem nic alkohola. Ga v 20 letih se nisem spila za en deci. Kadila tudi nikoli ne, fant pri 29 tudi ni se nikoli kadil - ne cigaret, ne cesa drugega, niti probal. Jaz enako. Pa sva oba iz Lj, pa njegova druzba ni bila ravno neka milina, ko je bil v SŠ.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 6:41:09   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

IZVIRNO SPOROČILO: buči

Ful je tega med mladimi. Ja, alkohol je pa nekaj "normalnega". V petek se ga obvezno nažgejo, brez tega jih večina ne more. Prav čudno je srečati koga, ki pač ne pije, kar je meni osebno ne samo pohvale vredno, ampak za nagrado! Grozno pa je, da starši 1/3 vedo, kaj njihovimi otroci počnejo. Pa še nič jim ne moreš, če so zakajeni v razredu ...


No, jaz ne pijem nic alkohola. Ga v 20 letih se nisem spila za en deci. Kadila tudi nikoli ne, fant pri 29 tudi ni se nikoli kadil - ne cigaret, ne cesa drugega, niti probal. Jaz enako. Pa sva oba iz Lj, pa njegova druzba ni bila ravno neka milina, ko je bil v SŠ.


Še ena, ki ni nikoli poskusila nobene droge, niti dima, nijente, nula. Pa sem šla v srednjo šolo v LJ, 210km vstran od staršev, okrog mene veliko ponudbe (tako v dijaškem, kot v študentskem domu), veliko poskušanja, jaz pa nisem in tudi ne bom. Ne vem zakaj, ampak tole me pa res ne zanima kako zgleda, kak je okus, kako te zadane.... Alkohol pa sem prvič poskusila v 4 letniku srednje šole, tudi cigarete takrat. Po 1 mesecu sem ugotovila, da so cigarete fuj user posted image in jih več ne prižgem.

Na statistiko, pa se ne morem čudit, saj je že v mojih letih tega bilo na pretek in na vsakem voglu se je dalo dobit kaj. Zdaj ko se sprehajam mimo osnovne šole, pa celo vidim, kako mularija pijana poseda scigareti v rokah. In tudi vse več zgodb slišim, kako že v osnovnih šolah seksajouser posted image .

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 7:50:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

... Samo ne glede na statisticno napako, mi je napredek velik.


Kako lahko sodiš o "napredku", ki temelji na statistični napaki???

Na hitro, v OŠ v obdobju med 6.-8. razredom jih je najmanj 5 kadilo redno, nekaj nas je eksperimentiralo, vsaj trije, pravim vsaj, so v istem obdobju že seksali, od tega dve dekleti, v srednji šoli se je dogajalo marsikaj, na hitro lahko ocenim da jih je vsaj tretjina, če ne več, poskusila travo. Zdaj, verjamem, da pri eksperimentiranju veliko vlogo igra okolje, tip srednje šole, verjetno da obstaja velika razlika že med gimnazijami, kaj šele med gimnazijo in kakšno srednjo poklicno. Potrdim pa lahko, da so v tem ekperimentiranju z raznoraznimi opijati prednjačili ravno dijaki najbolj "elitne" srednje šole. Govorim o letih `90-`96.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 9:01:11   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: urška

je velik ja, ampak poskusijo, seveda. kdo pa ne proba ganje


jst user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 2.7.2009 9:02:55 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 13:01:40   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: urška

je velik ja, ampak poskusijo, seveda. kdo pa ne proba ganje


jst user posted image


A se moram se enkrat pofockat? user posted image  No, sej sem ze zgori napisala, kolk nas samo v nasem razredu sigurno ni probal ...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 13:13:12   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: urška

je velik ja, ampak poskusijo, seveda. kdo pa ne proba ganje? 


Isti vir pravi, da je bil pred desetimi leti to vsak deseti srednjesolec. V bistvu me je sokirala razlika v izmerjenem "napredku". Ne vem, koliko je resnicna in koliko zdaj dijaki drogo manj skrivajo kot so jo. Samo ne glede na statisticno napako, mi je napredek velik.


ja napredek je precej velik.
Sama sem probala travo v SŠ in kasneje na faksu, par dimov. Pivo enkrat na mesec (SŠ), kasneje na žurih malo več, tudi kaj konkretnejšega. Greš čez to fazo, potem pa jo prerasteš. vsi s katerimi sem se družla so normalni, zdaj jih je večina še kadit nehala. Z džankiji se pa nikoli nisem družla.
Zdaj pa če greš zvečer ven si pa mladci naročijo tolk pijače, ki sem jo jaz popila v dveh letih. Sploh ne vem od kje jim tolk denarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 13:26:45   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Da je drogo poskusil ze vsak cetrti dijak user posted image

Meni se to zdi fullllllll veliko.....prevec, prevec.
Sem kar mal sokirana.

vir: 24ur.com


Ja pa kva pol. Nismo sami bli nič boljši pa danes nismo nobeni narkomani, alkoholiki, kadilci itd. To je treba dat skoz pa fertik.



kakor gledaš. mogoče ne jaz, ti, še kdo...
vsak tretji v slo ima težave z alkoholom, kolk je narkomanov, ne vem.. kadilcev je pa tud meni se zdi okrog 1/3, če ne še več.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 13:39:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

vsak tretji v slo ima težave z alkoholom, kolk je narkomanov, ne vem...




NLO ali pa http://www.amazon.com/Civilization-Its-Discontents-Sigmund-Freud/dp/0393301583#

Kakor želiš?

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 13:41:22   
BUŠICA
pa kaj si mi zdaj to prilimal??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 13:45:39   
lotoska
Bistvo tega Freuda prosim, ne da se mi tega brat.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali je mogoce?
2.7.2009 13:46:52   
BUŠICA
freudu itak nič ne verjamem, ...on je bil prepričan, da je ženski histeriji kriva maternica..

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?