|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny buzz 4
3.7.2009 11:04:13   
little angel
pozdravljene!
ima katera vozicek quinny buzz 4?kako ste zadovoljne z njim?predvsem me zanima kako se obnasa npr na makedamu?
hvala za odgovore
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: quinny buzz 4
3.7.2009 13:14:44   
miapia
Jaz ga imam. Na splošno bi voz pohvalila. Je lahek, lep, gre v prtljažnik, snamejo se mu kolesa. Je pa pri 6 mesecih sprednje kolo tako obrabljeno, da nima več upora in drsi - ne postavi se pravilno naprej. Tako da moraš predvsem na ploščicah zablokirati kolo, da ne izgubiš živcev. Tako da sem razčarana pri vodljivosti tega vozička. Na začetku se bilo super špon, sedaj pa obolevam v trgovinah, zdravnikih, doma, kjer so gladke površine. Drugače pa ga na asfaltu, makedamu voziš z enim prstom.

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: quinny buzz 4
3.7.2009 18:07:17   
little angel
tega na 4 kolesa mas?pa mislis je vozicek primeren za rolanje?kr bi mela taki vozicek da lahko tud rolam zraven ampak ne bi pa mela 3 kolesnika... in zaenkrat mi je vsec ta, mutsy pa bugaboo (ceprav ta vedno manj...) uff ti vozickiuser posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: quinny buzz 4
3.7.2009 20:39:38   
miapia
Imam trikolesnika - spredaj ima dva majhna koleščka kot en kolo, če me razumeš. Ne vem, no, za rolanje bi ti rajši svetovla Freestyle oz. njemu podobni, ker ima sprednje kolo malo večje in na zračnico. Štirikolesnik pa ne vem, če bi bil v redu za rolanje. Ne vem, kako se obrača. Jaz osebno bi šla rolat raje sama, brez voza, razen če boš rolala na parkiriščih, kjer je samo ravno, brez pločnikov, robnikov, lukenj, klancev... Boš ti padla, bo šlo vse ne vem kam.

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: quinny buzz 4
3.7.2009 21:31:56   
little angel
tisti trikolesniki so mi prevlki... kr zivimo v tujini, ampak se kr dosti vozimo v slovenijo tak da rabimo vozicek ki ne zavzame glih celega prtljaznika... sem mislila da pac spredni dve kolesi fiksiras  pa gres..... mamo pa posebno potko za rolanje, ki je vedno prazna, lep asfalt, brez promete in plocnikov in vsega... 

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: quinny buzz 4
3.7.2009 21:33:01   
little angel
bomo se vrjetno za mutsya raje odlocli ker mi zgleda bolj stabilen pa tudi sprednji kolesi sta vecji kot pri buzzu....

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: quinny buzz 4
3.7.2009 21:45:40   
Anonimen
little angel ... samo mutsy ni ravno mali zložen. Če so kolesa na njem zasede v naši Mazdi 5 (po površini, v višino pa 1\4) ceol partljažnik, pa je daleč od tega da bi bil majhen ... samo če daš pa kolesa dol pa ne vem, če zavzame 20cm v globino. Skratka mi smo z njim ful zadovoljni (sploh zdaj ko smo začetne težave odpravli).
Glede rolanja so pa baje priporočljivi samo tisti vozički z ročno zavoro. Pa tut Mutsy ima zadnja kolesa kar široko tak da bi se pri rolanju vanje zaletavala. Jaz sem itak štor svetone klase in rolanje z vozičkom pri meni itak ne pride v poštev, tak da to pri meni ni igralo nobene vloge pri izbiri vozička.

(odgovor članu little angel)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: quinny buzz 4
3.7.2009 22:40:24   
little angel
po moje se ne bi zaletavala v zadnja kolesa no.... kaj pa vem. drugac bomo pa se pac kupli enega na 3 kole tak samo za na rolareuser posted image
mutsya bi mela sliderja al pa transporteja ta dva nista glih vlka ko sta zlozena- 74x64x34.... oba mata priblizno iste mere... kaj manjsega pa se tak menda ne da dobit pa da ma vecja kolesa ne? sej mama sicer audija a4 karavana tak da nekak bomo ze prostor nasli... ceprav mama vedno polno kuvckov, pesa pa zdaj bo se dojencek oh jejuser posted image drugace pa najboljse da kr kombija nabavimo pa lahko mamo vozicek kaki hocem user posted image user posted image user posted image (malo heca..)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: quinny buzz 4
4.7.2009 7:57:28   
miapia
Kakor koli, voziček zasede ful prostora, kar gre meni na živce, sploh ko pomislim na odhod na morje. Samo ni kaj. Komaj čakam, da bomo zadosti veliki za marelo.

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: quinny buzz 4
4.7.2009 8:05:36   
tasa_m
Quinny zasede kar nekaj prostora. Midva imava Alfo 147 in morava pri vsakem transportu devat kolesa doluser posted image , zato smo si za poletje umislili nov voziček (marelo) katero brez problemov spravimo v prtljažnik in še prostor ostane..

little angel kaj pa PP ? Ta se bolj na malo zloži..

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: quinny buzz 4
4.7.2009 9:07:02   
TanjaK
Definitivno ni za makedam in ne za rolanje-primeren za sprehode po asfaltu!!!!

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: quinny buzz 4
4.7.2009 10:12:13   
little angel
IZVIRNO SPOROČILO: TanjaK

Definitivno ni za makedam in ne za rolanje-primeren za sprehode po asfaltu!!!!

hvala. zdaj smo spet korak blizje k odlocitviuser posted image

(odgovor članu TanjaK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: quinny buzz 4
4.7.2009 10:15:44   
little angel
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Quinny zasede kar nekaj prostora. Midva imava Alfo 147 in morava pri vsakem transportu devat kolesa doluser posted image , zato smo si za poletje umislili nov voziček (marelo) katero brez problemov spravimo v prtljažnik in še prostor ostane..

little angel kaj pa PP ? Ta se bolj na malo zloži..



mi ni noben PP vsec. razen skate pa gt3 ampak to pa sta tezka in velika vozicka... bomo vrjetno kr mutsya narocli. sej mamo vlki prtljaznik tak da vozicek tak z lahkoto dobima not, ampak morma se met prostor za prtljago.... bomo se nekak znasli...
drugace pa vidim da ma zelo malo ljudi tega buzza na 4 kolesa...user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: quinny buzz 4
5.7.2009 23:56:48   
Anonimen
little angel ... saj te nisem mislila odvrnit od nakupa ... samo pač ko si napisala, da iščeš voziček, ki je zložen bolj mali, sem ti hotla samo povedat, da Mutsy ni ravno med manjšimi, če ima kolesa gor ... če jih daš pa dol je pa ful "tanek". Kar se mene tiče, je Mutsy odličen nakup. 

(odgovor članu little angel)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: quinny buzz 4
6.7.2009 10:38:08   
little angel
sej me nisi odvrnila od nakupa user posted image v  sobota grema v zivo pogledat tega mutsy transporterja pa sliderja pa bomo vidli... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?