|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prošnja za zaposlitev
17.6.2007 13:57:13   
mayy
Rabim pomoč pri pisanju prošne za zaposlitev. Ali obstaja kakšen obrazec po katerem lahko napišeš prošno.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 17.6.2007 14:53:39 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prošnja za zaposlitev
17.6.2007 20:34:54   
LERO
Poglej si internetno stran mrežakadrov.com
Meni je pomagala, kako uspešno, pa bom vidla ta teden, ko pričakujem odgovore.

Pa veliko uspeha.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prošnja za zaposlitev
27.6.2007 22:20:01   
MINEJA








PRIMER PROŠNJE ZA EKONOMISTA

 



 






 


Janez Novak
Neznana ulica 3
1000 Ljubljana
GSM: 041 / 111 222
E-mail: janez.novak@siol.net                                                               Ljubljana, 04.04.2004

Dr. Aleksander Novak
Pomočnik uprave za kadrovske in splošne zadeve
Petrol d.d.
Dunajska 156
1000 Ljubljana



PONUDBA ZA SODELOVANJE

Spoštovani!
Prejel sem informacijo, da povprašujete po ekonomsko izobraženih kadrih, ki izpopolnjujejo svoje znanje na podiplomskem študiju. Glede na to, da sam pravkar zaključujem magistrski študij Poslovodenje in organiziranje – MBA na Ekonomsko-poslovni fakulteti v Mariboru, sem se določil, da Vam pošljem ponudbo za zaposlitev.
Trenutno opravljam projektno delo v Agenciji za kmetijske trge, vendar bi delo v sistemu, kot je Petrol d.d. v največji meri izpolnilo moje dolgoletne želje. Za delo v velikem podjetju sem se navdušil že v srednješolskih letih po prebrani knjigi ITT: Država v državi, Anthonyja Sampsona, kjer je opisana vsa mogočnost velikih podjetniških sistemov ter slabosti tehnokratskega vodenja podjetja. K naftni panogi pa me je pritegnila knjiga Sedem sester, istega avtorja, ki opisuje razvoj največjih svetovnih naftnih koncernov, po prisilni razdelitvi podjetja Standard Oil.
Pri Petrolu me navdušuje predvsem vizija podjetja, ki neskromno napoveduje primat med ponudniki energije in turističnih storitev v regiji, ter vrednote, ki se v veliki meri ujemajo z mojimi osebnimi vrednotami.
Sicer izhajam iz podjetniške družine, pa tudi moje dosedanje delovne izkušnje so, kot je navedeno v življenjepisu, vezane predvsem na podjetniški sektor gospodarstva, vendar menim, da bi mi v obdobju uvajanja notranjega podjetništva in vzpostavitve profitnih centrov, tudi tovrstne izkušnje koristile pri delovanju v vašem podjetju.

Ob navedenih izkušnjah me odlikujejo občutek za timsko delo, pripravljenost na nenehno izobraževanje in izpopolnjevanje ter lokacijska neodvisnost.

Veselilo me bo, če boste v meni prepoznali bodočega sodelavca, ki bo Vašemu podjetju v ponos in bo v dobršni meri prispeval k rasti in uspešnosti Petrola.

V pričakovanju Vašega odgovora, Vam želim prijeten in uspešen dan.

Lep pozdrav!
                                                                                                                        Janez Novak, univ. dipl. ekon.


PRILOGE:

- Življenjepis
- Kopija spričevala
- Priporočila in reference
- Slika
- Certifikat za aktivno znanje angleškega jezika


_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prošnja za zaposlitev
19.10.2009 16:04:15   
marsla
Malce pozen odgovor:)
Če rabite kakšno pomoč za pisanje prošenj kliknite na spodnjo povezavo, kjer dobite vse nasvete za uspešno pisanje prošenj....
http://www.prosnja.com/at.cgi?a=481445

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prošnja za zaposlitev
19.10.2009 16:14:35   
Arwenko
Vidim sicer, da je zgornji primer že dolgo časa nazaj, ampak takšna prošnja bi pri nas v firmi že davno romala v koš za smeti, predolga, nakladanje in fuflanje stvari, ki ti jih tak nihče ne verjame. Zgornjega namišljenega bodočega sodelavca, bi jaz ocenila kot arogantnega in prevzetnega nakladača in njegovo prošnjo odložila kot neprimerno. In to se ponuja kot vzorec prošnje user posted image

(odgovor članu marsla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?