|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok-migrena
23.7.2009 12:25:37   
Anonimen
Zanima me,če lahko ima devetletni otrok migreno?Kajti vsake tolk časa mu pride,da bruha po trikrat,slabo mu je glava boli na rafale neznosno paše mu biti v temi na svetlem komaj gleda in samo bi ležal.Ravno včeraj mu je prišlo spet tole kar sem opisala danes pa je v redu normalno je nič ga ne boli..in to mu pride na mesec enkrat ali na dva meseca odvisno.
Ker migreno ima moja babica,mama,njen brat jaz moj brat....kot vem je podedovano ampak nevem če taki mali lahko majo tole?
Jaz mam tudi dokaj hude težave vendar brez bruhanja slabo mi je ja vrti se mi nič ne vidim glavobol neznossen.....ali se to da ugotovot s preiskavami kakšnimi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok-migrena
23.7.2009 12:34:23   
ledenaa
http://med.over.net/forum5/search.php?46,search=migrena,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=THISONE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok-migrena
23.7.2009 12:39:25   
Anonimen
Hvala za link potem pa sem imela prav,da je to to.Bom kar zdaj poklicala njegovega nevrologa mogoče ga naroči kaj prej ponavadi ima kontrolo decembra.Bogi ma vse mora dobit.user posted image

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok-migrena
23.7.2009 12:43:17   
lotoska
Lahko jo ima, jaz sem jo imela. Zdravnica pa je moji mami govorila da blefiram.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok-migrena
23.7.2009 13:16:14   
Arwenko
Jap, tudi jaz sem jo imela, pa nikoli niso bili zdravniki toliko, da bi postavljali diagnozo. Skratka več kot možno. 

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok-migrena
23.7.2009 13:57:09   
katipi
Moj sin je star osem let in ima že od drugega leta migrenske glavobole. Danes je bolje, saj vzame zdravilo že takoj, ko ga začenja boleti, in je potem kmalu dobro, ko pa je bil majhen, še ni znal povedati. Postal bi bled, zaspan, utrujen, večkrat je tudi bruhal, ni mogel stati na nogah, nihče od nas pa ni niti pomislil na migreno. Bil je tudi v bolnici na preiskavah, vendar so rekli, da je z njim vse ok. Šele z mojo mami sva sami ugotovili, da gre najbrž za migreno, saj jo imamo v družini vsi odrasli po obeh straneh mojih staršev. Po nevroloških preiskavah so mu to diagnozo tudi potrdili. Imam še tri otroke, pa je zaenkrat  nima še nihče. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok-migrena
23.7.2009 14:00:29   
gita10
Tudi jaz sem jo imela kot mala in ne bom nikoli pozabila, ko s starejši vedno govorii, da blefiram. Zato sedaj takoj skačem, ko mali kaj zajamra. Tako, da z zagotovostjo vem, da jo lahko imajo otroci.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok-migrena
23.7.2009 17:18:04   
silvya
Ja, žal se migrena lahko pojavi že pri otroku. Jaz sem ena tistih otrok. In tudi meni ni nihče verjel, da imam tako hude glavobole. Dokler ni v srednji šoli postalo nevzdržno in sem šla sama do zdravnikov. In tako  s tem živim.  Sem se navadila in tudi vem kako moram ukrepat, da je čimprej mimo. 

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok-migrena
23.7.2009 17:21:36   
barika
Tudi jaz sem ena "srečnica", ki ima že od malega migrenske napade. user posted image
Florina, mene so šopali z ibuprofeni (v osnovni šoli).
mogoče bi bilo pametno iti do nevrologa in okolista za začetek.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otrok-migrena
23.7.2009 17:38:10   
Anonimen
Ja saj bova šla itak mava vsako leto kontrolo pa očesenga tud imava v kratkem.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?