|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DJ Kolibri ~ DJ Daddy
16.7.2009 10:15:57   
Sončnica1
Pozdravljene!

Za glasbo na poroki sva se odločila za DJ. Trenutno naju pa še muči koga. V ožji izbor sta tako prišla DJ Kolibri in DJ Daddy. Če ste se tudi vi odločali med omenjenima DJ-jema, prosim napišite svoje mnenje zakaj se se odločili za določenega.

Vsaka informacija in mnenje je dobrodošlo.

Hvala in lep pozdrav!


_____________________________

Na materinski dan se nam je pridružil Erazem! :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DJ Kolibri ~ DJ Daddy
16.7.2009 13:03:57   
Deja
Za DJ Kolibrija!!!user posted image user posted image user posted image
Imela sva ga na ohceti, pa je blo noro fajn... na sestanke pride takrat ko se zmeniš... upošteva tvoje želje, v program vključi igre...
Če bi še enkrat odločala bi ga še enkrat izbrala!!!


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Sončnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DJ Kolibri ~ DJ Daddy
18.7.2009 8:06:58   
vila MaLiNa
Se strinjam z napisanimuser posted image user posted image user posted image .

Pri nama je vse plesalo - staro in mlado, čeprav so na začetku vihali nosove, ko sva povedala da bo DJ. Nazadnje so ga pa vsi hvalili.user posted image

< Sporočilo je popravil vila MaLiNa -- 18.7.2009 8:07:43 >

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DJ Kolibri ~ DJ Daddy
31.7.2009 14:26:24   
flik
Se strinjam s predhodnicama. Kolebala sva med Dadijem in Kolibrijem, in se odločila za slednjega user posted image user posted image user posted image . Vse smo se lepo zmenili, od muske do hecev, lepo je vodil 'program', vrtel musko, na katero se je plesalo do zgodnjega jutra, čeprav daleč od tega, da bi pričakovala, da se bo toliko plesalo, je bilo plesišče prazno le, ko se je jedlo user posted image . Sproti je izbiral muziko, za katero je videl, da takrat pač 'vžge'.

Tudi cena je bila ugodna, kot smo se predhodno dogovoriliuser posted image .

Kar se torej njega tiče, vse pohvale. Priporočam.

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DJ Kolibri ~ DJ Daddy
1.8.2009 16:54:21   
Anonimen
U, full dobro, DJ user posted image user posted image .
Na tako ohcet bi me pa se pripravil, da grem.

(odgovor članu Sončnica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DJ Kolibri ~ DJ Daddy
1.8.2009 20:52:27   
Deja
IZVIRNO SPOROČILO: vila MaLiNa

Se strinjam z napisanimuser posted image user posted image user posted image .

Pri nama je vse plesalo - staro in mlado, čeprav so na začetku vihali nosove, ko sva povedala da bo DJ. Nazadnje so ga pa vsi hvalili.user posted image


Ja to vihanje nosov.....user posted image user posted image user posted image so eni celo rekli da jih ne bo če ne bo živa glasba... pa sem jim rekla da naj se sami odločijo.... vabilo so dobili, če pridejo - super, če pa ne pa tudi ok.

Najbolj pa jim je šlo v nos to, ko sva rekla da delava ohcet zase in ne za njih...

Na koncu so prišli, plesali kot nori, pa na koncu rekli da si niso mislili da bo tako vredu....


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?