|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevapčiči za kosilo?
13.8.2009 10:20:09   
IsabellaLana
Ali vi kdaj nardite čevape za kosilo? Tako sem si jih zaželela, pa zraven bučke popečene na olivnem olju in potresene s česno, pa kruh...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevapčiči za kosilo?
13.8.2009 10:23:54   
**Tinkara78**
Par minut nazaj sem glih prišla do sklepa, da bodo v soboto čevapčiči, mlad pečen krompir, bučke, solata
in seveda ajvar. Drugače pa čevapčiče jemo skoraj vedno samo v piknik varianti.

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevapčiči za kosilo?
13.8.2009 10:27:03   
IsabellaLana
Tut midva ponavadi v piknik varianti, ampk so mi tko zadišali, da si jih bom popekla v pizza pan ponvi pa bučke...

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevapčiči za kosilo?
13.8.2009 10:45:55   
lukec
Zakaj pa ne? Njami!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevapčiči za kosilo?
13.8.2009 10:50:02   
kasso
Tudi jaz ne razumem, zakaj ne bi bili primerni za kosilo user posted image
Itak da so, mastna kalorična hrana user posted image , pa še dobra povrhuuser posted image .

Jaz ponavadi naredim še juho, za prilogo kak pečen krompir, bučke in solato (paradižnik, kumare)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevapčiči za kosilo?
13.8.2009 11:27:37   
mama_milchy
mi ponavadi nardimo čevapčiče (imam tako ponev, ki je podobna žaru) pa pomfri in solatko; njami.....ne vem zakaj pa bi bli čevapčiči sam za piknik variante in ne za navadno kosilo....
aja, ravno kar mi je reku sosed, da so zdaj na dopustu v Črni gori dobili čevapčiče za zajtrk - ob 8ih zjutraj user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevapčiči za kosilo?
13.8.2009 12:12:02   
ksenjak
Jaz tudi večkrat pripravim čevapčiče, pire krompir in solato.

lp

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevapčiči za kosilo?
15.8.2009 16:54:27   
bamby
Tudi pri nas so čevapčiči čez poletje večkrat na jedilniku, zraven pa krompir pečen v ponvi in solata. Čevapom pa v ponev dodam kdaj tudi bučke in papriko, da se vse skupaj peče. Božanski okus, le da zelenjavo še malo dosolim. Pač stvar okusa!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevapčiči za kosilo?
19.8.2009 17:56:40   
yellowcrystalstar
ja itak. sploh, ke rmi imamo kilo mesa za 4 obroke, tko da jih pol kar papamo. sem pa danes iz ostankov mesa, ker ga je bilo bolj malo, naredila polpete. sem dodala še eno naribano bučko in na kocke narezan kruh. ful je blo dobr.

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevapčiči za kosilo?
19.8.2009 18:14:56   
Nea_teja_
Tud mi jih velikokrat prakticiramo tudi pozimi ker imamo pokrit balkon in na njemu plinski žar.Jih je moj dragi tud že v bundi peku na njemu ko je snežilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?