|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri televizor?
21.8.2009 10:04:10   
mihapiha
Se kateri kaj spozna na televizorje ??? Sploh mi ni več jasno, ko majo tolko lastnosti, pa
sploh ne vem kaj kera lastnost pomeni. Trenutno izbiram med temi tremi televizorji, pa me zanima katerega bi mi vi predlagali :D :D :D

LP


< Sporočilo je popravil alesRR -- 24.8.2009 22:16:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri televizor ???
21.8.2009 10:05:26   
tortis
Hmmmmm tudi jaz se ne spoznam kaj preveč na televizorje, mi je pa desni najlepši :D :D :D

(odgovor članu mihapiha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri televizor ???
21.8.2009 12:39:29   
Luni
Tudi jaz bi desnega....

_____________________________



(odgovor članu tortis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri televizor ???
21.8.2009 12:43:19   
emmy
Prvega bi črtala srednjega, ker mi ni všeč na pogled :-))

Najbolj mi je všeč ta desni. Ima tudi najboljšo ločljivost.
Ima pa tudi edini format zaslona 16:9.
Poskusi mogoče najti kakšnega ki ima možnost formata 16:9 in 4:3 (da se da preklopit).

Res se ne spoznam na TV zaslone, ampak desni bi pri meni zmagal če bi izbirala med temi tremi :-)

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri televizor ???
21.8.2009 12:45:22   
Anonimen
preveri te nove hdmi al kaj so že standarde, da ne boš čez kako leto spet nov tv rabila. Estetika pride pol.

(odgovor članu emmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri televizor ???
21.8.2009 13:00:46   
Anonimen
Jaz bi desnega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri televizor ???
21.8.2009 21:52:58   
barika
Hm, tazadnji je monitor ... prvi pa TVuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri televizor ???
21.8.2009 22:19:25   
zmajaz
Hm - ja - ta zadnji sploh ni TV ampak monitor, ima pa lastnosti sicer bistveno boljše od prvih dveh. Ta prva dva sta pa glede na lastnosti enostavno zanič in metanje denarja stran. Pa ne vem, če se za tak denar sploh da dobit soliden lcd - če vam ni za dat več (ali ne morete), je potem boljše met navaden TV kot pa en šit od lcd-ja z zanič sliko.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 21.8.2009 22:23:57 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri televizor ???
21.8.2009 22:40:40   
zmajaz
Soliden lcd naj bi bil FullHD (ne kak HDready), kontrast je dobro, če ima najmanj 30.000:1, po možnosti pa več, format naj bi bil 16:9 (fino pa je, če jih podpira več), ločljivost naj bo čim višja, HDMI vhod tudi že obvezen, pa podpiral naj bi standard MPEG4, ker v roku leta in pol bodo vsi programi v slo digitalni in če TV ne bo imel tega, boš rabil še en dekoder zraven - tudi APEK opozarja na to, naj bodo tisti, ki kupujejo nove televizorje, pozorni na ta podatek.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri televizor ???
22.8.2009 9:06:04   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Soliden lcd naj bi bil FullHD (ne kak HDready)


s tem se ne bi strinjala. glede na to, da programi (še) niso HD pri nas in imo še vsaj 5 let ne bodo (če sm dost rekla), pa če nimaš ravno blu-ray predvajalnika in plošč, potem je popolnoma brez veze met FullHD. pa tudi hdready se dobro (za povprečnega gledalca) obnese pri predvajanju HD stvari.

sicer pa sta oba tv-ja in monitor krepko premejhni če ga ne boš imel(a) ravno za v garsonjero ali študentsko sobo. pa tut monitorje in tv-je primerjat je pomoje skor ko jabolka in hruške...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri televizor ???
25.8.2009 19:33:08   
tortis
Vzemi desnega !!! user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri televizor ???
25.8.2009 19:38:08   
mihapiha
Sej bom vzel ker tega, ker žena pravi da najbolj paše v dnevno sobo user posted image  user posted image  user posted image hahaha

(odgovor članu tortis)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri televizor ???
26.8.2009 11:32:15   
Sofi
Zakaj pa tako malega???

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu mihapiha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri televizor ???
26.8.2009 18:32:54   
Felicita
no, na desnegase pomoje ne da priklopit antena oz. karkoli pač maš... pomoje bo potreben adapter (ker je monitor in ne tv).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?