|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HUDA DILEMA
4.6.2005 14:20:29   
Anonimen
Ma se ne morem odločit in vas (ker ste tko pametne in več glav več ve) bi vprašala za mnenje.

Stvar je taka:
Po dveh ss, sem bila včeri na UZ in me je poslala na histo:ups:skopijo (na operacijo pregrade).
Zdaj pa ne vem, ali naj grem ali ne, glede na to, da sem ostala brez moža, k mi jo je pobrisal po 2ss.:zmeden::zmeden::zmeden:


Ne vem če ma smisel. Saj zdaj vem, kaj je narobe, bom pa pol enkrat to reševala....

A ma smisel avto k mehankarju vozit, da ga spedena, pol pa ta stoji v garaži? Ne vem no :zmeden:

Punce mnenje prosim...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   HUDA DILEMA
4.6.2005 14:22:15   
dory
Jah no predvidevam da si se mlada no,torej to se zdalec ne pomeni,da bos nekoc nekdaj spoznala nekoga s katerim si bosta zelela ustvarit familijo...ti kar pel avto k mehankarju,sej itak ne bo prou dolg v garazi stal :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   HUDA DILEMA
4.6.2005 14:40:34   
Micy
:bravo::)-Pikec ne ser ga no. Vse se splača verjem men, vsaka stvar je za neki dobra.

Pa nč bat boš vidla kok boš hitr kšnga žrebca ujagala, a veš kok jih je na tem božjem svet.

Korajža.
Avto pa le pel k mehankarju mrde te pa glih tm kak fejst žrebe čaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   HUDA DILEMA
4.6.2005 14:46:34   
Anonimen
Ma neeee...
Saj ne da nisem korajžna, sam ne vem, če ni bolš počakat na tisto žrebe...
Ampak konec koncev, lohka se bo pa pol mudilo:zmeden:?
Ankol ne veš?

Uf, pa kaj sem se spomnla, k sem imela kao vnet slepič so me na urologijo poslali, pa je blo res eno tako najs žrebe tam...
:smajl se oblizuje:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   HUDA DILEMA
4.6.2005 14:49:25   
Micy
No a si vidla ti se pa sikeraš k ti je un spizdu nej gre klin ga gleda ti boš zihr stokrat boljšga dobila, to že ni bil dec če ti je po takih težkih trenutkih pobegnu. Bimbl.

Ne sej jest vem da si ti korrajžna sm ti povem nikol ne veš kdaj kje kšnga srečaš pa kot sama pravš lahko da se bo mudil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   HUDA DILEMA
4.6.2005 15:19:18   
dory
Zakaj bi cakala na zrebeta,ce se loh zej v miru pozdravis...ce bi pa cakala pa odlasala bi se pa loh zasukalo tko,da ko bi enkrat hotla ne bi slo tko zlahka...zej mas cajt in gres loh v miru k mehaniku..zrebe ze pride...sam casu dej cas.. :)

pa srecno :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   HUDA DILEMA
4.6.2005 15:41:54   
tjaga
Ti kr pejd, ko pa žrebe pride, pa akcija, pa takoj enga :duda::duda: . Sej veš, kdor je čaku je s češne padu.
:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   HUDA DILEMA
4.6.2005 15:42:00   
india
Točno tako kot Teja pravi, sedaj to porihtaš, ko imašmir in se ti lahko vse lepo pozdravi in zaceli,ko se ti nikamor ne mudi,potem pa v miru priprave na nov laif. Pa še na konja ti bo to pomagalo zlest, ker se boš močneje podala novim zmagam naproti!:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   HUDA DILEMA
4.6.2005 16:40:12   
Anonimen
Ej tjaga...
ne ti meni češenj... sem si kot mula jezik ornk pregriznla, ko sem s češnje skakala.:ups::ups:
Pa pol je bil cca. 6 dni mir, k me je jezik tolk bolel, da nisem mogla govort.:grrr::grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   HUDA DILEMA
4.6.2005 17:19:40   
tjaga
:ups: sori, nisem vedela. Če bi, potem bi napisala, kdor je čakal, je z jablane padel. :)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   HUDA DILEMA
4.6.2005 17:23:07   
ZARA
Ja itak...GO,GO,GO...pol pa takoj dolčkat...takoj,sm rekla!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   HUDA DILEMA
4.6.2005 17:23:39   
k1
ti kar idi korajžno na odstranitev, ni noben bavbav! pol pa veselo v pričakovanju novega, boljšega življenja! želim ti vso srečo! :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   HUDA DILEMA
4.6.2005 18:30:50   
Anonimen
Pikec pejt!!!
Nekje je en poba,kisam čaka ,da se srečata,seveda tud on ne ve,da obstajaš...ampak nekega dne se bosta našla,spoznala,da sta drug za druzga in hotela ustvart familijo..zato ti kar pejt:love:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   HUDA DILEMA
4.6.2005 18:31:38   
Anonimen
Pikec pejt!!!
Nekje je en poba,ki sam čaka ,da se srečata,seveda tud on ne ve,da obstajaš...ampak nekega dne se bosta našla,spoznala,da sta drug za druzga in hotela ustvart familijo..zato ti kar pejt:love:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   HUDA DILEMA
4.6.2005 18:43:17   
kalimero
Ej Piki, k sreči veš, kaj ti fali. Ti kar porihtaj, by the way, histeroskopija ni nič hudega, mogoče je oče tvojih otrok že za prvim ovinkom, pa še veš ne. Potem bo pa panika:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   HUDA DILEMA
4.6.2005 19:03:39   
Anonimen
Pikec0, s pregrado pri nas na kmetiji ne dobiš stanovanja. Tako da - takoj na histeroskopijo!!! JASNO?!? Kaj veš kje te kakšen dober bik spet čaka v prihodnosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   HUDA DILEMA
4.6.2005 19:13:56   
rija
Seveda ima smisel!! Gre zate. Pa tudi pripravljen avto v garaži je super. Nikoli ne veš, kdaj te čaka vožnja življenja.
Jaz bi šla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   HUDA DILEMA
4.6.2005 20:21:56   
Annny
Pojdi!:miska::)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   HUDA DILEMA
4.6.2005 20:44:52   
Lianna

Ojla. A lahko prosim, če si boš dala odstrant pol mau poročaš? Mene to še čaka...nekoč...pravjo da se pr men še ne mudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   HUDA DILEMA
4.6.2005 21:09:28   
kaja11
Zrihtaj si tole zadevo.... TAKOJ:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
4.6.2005 21:16:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   HUDA DILEMA
4.6.2005 21:17:13   
tjaga
:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   HUDA DILEMA
4.6.2005 21:21:11   
cmokec
Pikec, kar pojdi uredit. Poseg je vendar zaradi tebe in ne zaradi drugih. Malo samospoštovanja in pregrado ven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   HUDA DILEMA
4.6.2005 21:29:41   
Pia73
Absolutno moraš iti. Pa histeroskopija ni noben bav bav veš, ti povem iz lastnih izkušenj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   HUDA DILEMA
4.6.2005 21:45:49   
india
Joj, ženske,kaj ste naredile iz nje...ji ponujate bikce, pa še za mašinerijo jo imate!:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?