|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posledice KT
17.9.2009 22:17:37   
Luna*
Zanima me ali so kateri KT vplivale ne »psihično« počutje. Namreč jaz zadnje dva meseca pred M. mam take hude napade joka in mislim, da se bo svet podru za vsako malenkost…kr neki no…sploh se ne poznam take… V navodilih Diane piše, da imajo lahko tudi ta stranski učinek...   Spravla sem se ponovno prebrat navodila KT in ugotavljam  da so očitno problemi zadnjega časa, dejansko zaradi KT. Bolečine v nogah (omrtvičenje noge od kolena dol in potem bolečina še par dni), totalno suhe oči, krvavitev med dvema M, spet hujšam kljub vsem sladkarijam,…   Razmišljam, da bi kr nehala…sicer sva planirala končat po NL, ampak mislim, da ne bom zdržala do takrat…   Če ste imele probleme s KT in ste prenehale z njimi v kolikem času se vam je stanje izboljšalo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posledice KT
18.9.2009 8:54:55   
Anonimen
Pozdravljena,

jaz sem imela podobne probleme kot jih imas ti, ampak sem stvari priposovala depresiji, ker sem izgubila zelo ljubljeno osebo. No ni bilo ne eno ne drugo ampak je bila bolezen. Po nekem cudnem nakljucju sem nasla, da nisem sama kriva za vse skupaj, ampak me je napadla kandida. Malo pogooglaj in naredi test, pa bos videla, mogoce jo imes tudi ti. Jaz sem sedaj ze eno leto na dijeti in spet mi je tako lepo kot mi je bilo prej. Vesela, dobro volje, razpolozena za sex, brez mrtvecih in mrzlih udov,...

(odgovor članu Luna*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posledice KT
18.9.2009 9:58:11   
Luna*
Anonimna hvala za to info. Bom malo pogledala po netu. A za test grem do svojega osebnega zdravnika? Ker verjetno ni ravno poceni, da bi si sama plačal?
Kaj pa misliš z mrzlimi udi? A imaš nenormalno mrzle roke (od zapestja naprej) in noge (stopala)? Toko mrzle, da prav bolijo včasih, in da moraš skozi imet nogavice gor?  Ker to imam jaz že od "zmeraj"… 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?