|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Digitalni fotoaparat
30.9.2009 10:49:15   
tortis
Živjo

ravno si kopujem digitalni fotoaparat, pa me zanima ali kateri oz. katera ve kateri iz med teh 4 je naboljši oz. katerega bi izbrali vi ???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 10:50:11   
Nastjaa
Meni je prvi všeč, samo jaz se ne spoznam dobro na te zadeve 

(odgovor članu tortis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 10:54:35   
noranate
Izbriaj med fotoaparati, ki NIMAJO AA baterij, ker le ti niso tako praktični, saj se baterije hitro spraznijo.Pri nas imamo 2, oba Canonova in smo zelo zadovoljniuser posted image .

(odgovor članu tortis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 11:30:05   
pikica*
Nobenegauser posted image .

Se kar podpišem pod noranate. Bodi pozorna na baterijo. Drugače pa Canon. Kakšen ixus bo čisto lušna zadevica.

(odgovor članu tortis)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 12:13:54   
pomar*ANČA*
mogoče prvega... čeprav mi firma ni preveč pri srcu.
beterije so tudi meni zelo pomembne. jaz pa prisegam na nikon-a.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 12:52:04   
Anonimen
nič od tega. Canon ixus.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 13:12:26   
zmajaz
Če že hočeš enega od teh treh, potem sonya (zadnja dva sta itak ista, damo v barvi je razlika, kolikor sem videla na hitro), drugače pa jaz priporočam olympusa. Pa 3-kratni optični zoom je fuuul malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 13:28:06   
5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Izbriaj med fotoaparati, ki NIMAJO AA baterij, ker le ti niso tako praktični, saj se baterije hitro spraznijo.Pri nas imamo 2, oba Canonova in smo zelo zadovoljniuser posted image .



Jaz tudi tako mislim.

AA baterije niso ok. Imej akumulatorsko. Pa naj ima fotoaparat čim več optičnega zoom-a, ne digitalnega. Za digitalni zoom že rabiš stojalo.

Jaz imam Canona, Ixus, pa je zakon. Mi je letos v bazen padel, pa je bil kaput, potem pa se je v enem tednu čisto posušil in spet dela!!!!!! Sem si pa takoj hotela novega kupit, pa mi je prodajalec rekel, da če grem iz Ixusa (pa čeprav zelloo stara generacija ixusa) na novega Nikona, bom šla na slabše. Pa je res!

aja, pa SD spominske kartice grejo direkt v laptop.

Sicer je ixus res mal dražji od ostalih, sam je vreden.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 16:19:50   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Nobenegauser posted image .

Se kar podpišem pod noranate. Bodi pozorna na baterijo. Drugače pa Canon. Kakšen ixus bo čisto lušna zadevica.



enako,
midva imava tud Ixus-a, že par let, ko je 70-ka ven prišla, sva zelo zadovoljna...user posted image

< Sporočilo je popravil citrončica -- 30.9.2009 16:20:54 >

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 16:50:42   
botrca
Meni so olimpusovi aparati najboljši user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 21:54:28   
froggy
izbiraj med CANONI, pri nas doma imava 2 in oba sta Canon eden ixus drugi S5... zelo sva zadovoljna..
priporočam

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 22:26:03   
TomTaylor
Z mojim prisegava na nikone, coolpix je sicer dober, ampak bi jz izbrala drug model. Sama imam tega:http://www.mimovrste.com/artikel/1730296129/q=nikon%20coolpix/digitalni-fotoaparat-nikon-coolpix-s230-rdec. Glede na moje potrebe mi ga je priporočal moj dragi, ki se ukvarja s fotografijo.

Za neprofesionalno rabo in ya ta denar je čist kulski, meni in funkcije pa prilagojene ya "telebane". Priporočamuser posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 30.9.2009 22:29:10 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu froggy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Digitalni fotoaparat
30.9.2009 22:49:29   
zmajaz
Sem imela Coolpixa - onga kao mal boljšega P80 z 18-kratnim optičnim zoomom, pa moji starši imajo enga kompaktnega coolpixa, ampak ko sem videla kake slike dela kompaktni olympus v primerjavi s kao boljšim coolpixom, sem coolpixa prodala in takoj kupila olympusa., ker enostavno ni primerjave v kakovosti slik. Sej na prostem še naredi lepe slike, ampaj notri, sploh če je kaka svetloba s strani, al pa zvečer na kaki fešti so pa slike bile porazne - ful šuma je blo, pri olympusu pa praktično nič. Sem bila zelo razočarana nad slikami s 1. rojstnega dne naše ta male. Sej s kakimi ročnimi nastavitvami se da težavne pogoje kompenzirat, ampak meni se resnično ne da še s tem ubadat - zame mora aparat že z avtomatskimi nastavitvami narediti spodobno fotko, kar je coolpix ne, če niso pogoji osvetlitve idealni.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Digitalni fotoaparat
1.10.2009 9:26:18   
madela
Mi imamo Canona S3 in mi je zakon,sem full zadovoljna s samimi slikami. Ima pa drugo pomankljivost,za moje pojme je prevelik in neroden za nosit okrog.
Letos smo imeli bolj take počitnice z veliko hoje in,ko sem tegale velikana nosila okrog vratu sem imela potem vse rdečo in zrajsano.
Ko sem bomo odločali za nakup drugega,bo itak Canon na sporedu,ampak manjši user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Digitalni fotoaparat
8.10.2009 8:25:50   
Nastjaa
Če vzameš tega cannona ti ne bo žal !!!!!!!!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Digitalni fotoaparat
8.10.2009 8:28:44   
tortis
Ufff ste se razpisali !!!!!!!!!!!!!
Pač na koncu sem vzel tega in dela odlićne slike, ma miljon funkcij
(ko ih pol sploh ne znam uporabljat) in smo vsi srečni :)

(odgovor članu tortis)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Digitalni fotoaparat
8.10.2009 8:49:52   
loremi
Jst sama sem tud privrženka Canona, drugač se mi pa zdi, kot da je tole ene vrste reklamiranje spletne strani ceneje.si.

(odgovor članu tortis)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?