|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna...
17.10.2009 14:23:30   
kajalin*
Na kratko.
Sama sem doma,otrok je pri babici,moj dela,sama brez volje.Najbl me pa p... to,da se še ni odločo,če gre zvečer na rd od sošolca(iz sš),k je 200 km stran.Ta sošolec za vse svoje žurke,otvoritve,kupuje neke prostitutke in ka ti js vem kaj še...Mojmu zaupam,vse mi je povedo,ne vara,sam vseen a je treba tega?
Midva že nisva šla ven,juhuhu.Sam je zaluto s pubeci pred 14 dnevi,js pa nism bla zuni od feb.!Včeraj sem planirala,pa sem ostala raje doma,ker sva bila sama brez male,da sva bila malo sama.A dans bom pa res čist čist sama!Glavni problem pa je,da sm brez avta.
Jao se sama seb smilim,dela imam poln pa nbene volje :( Pol pa težim tak,da sm sama seb tečna,sej vem.Neki bo treba ukrenit,pa sm že izrazla željo,da me more kam peljat,pol sma pa kr doma...
Kak hodite vi ven?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žalostna...
17.10.2009 15:02:31   
tasa_m
user posted image user posted image user posted image

Moj je glihkar napoti v Lj. jaz sem pa doma (Mb.), čakam moje da pridejo po tamalo,da grem zvečer tudi jaz mal ven po skoraj letu dni user posted image


(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žalostna...
17.10.2009 15:19:15   
Anonimen
Ce mislis na izhode zvecer,nisem bila ze....se niti ne spomnimuser posted image .

Poklici kaksno kolegico z avtom,da gresta zvecer ven,bos koj bolje.

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žalostna...
17.10.2009 15:19:33   
kajalin*
Sej pr men bo tud kmal leto naokol.Ma se ne bom smilila sama sebi,šla bom dans pa enga bom že našla,če bo pa slučajn moj doma ostal,bo pa sam doma.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žalostna...
17.10.2009 15:25:47   
kajalin*
Jezna sm sama na sebe,včeraj sm bla zmenjena s skolegico,pa sm odpovedla(zakaj???),dans nima časa,je šla včeraj vseen ven.
Bom že nekoga našla.
Pa ka ve nič ne nucate it na žur,...?Vem,da eni majo tak lepo pošlihtan,da hodjo vsak za sebe in skupaj,si pač določijo kdaj je kdo fraj.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žalostna...
17.10.2009 15:55:17   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Jezna sm sama na sebe,včeraj sm bla zmenjena s skolegico,pa sm odpovedla(zakaj???),dans nima časa,je šla včeraj vseen ven.
Bom že nekoga našla.
Pa ka ve nič ne nucate it na žur,...?Vem,da eni majo tak lepo pošlihtan,da hodjo vsak za sebe in skupaj,si pač določijo kdaj je kdo fraj.


Ne, jaz nimam čist nobene želje ven hodit žurat. Če pa bi šla ven, pa zihr ne sama. To da nekateri hodijo ven vsak zase, se meni ne zdi "lepo pošlihtan", ampak butasto. Zakaj potem imaš partnerja, če ti ni z njim za ven hodit? Ajd, saj včasih se že prileže, recimo 2x na leto, al pa kakšno popoldne s puncami zabušit.... zvečer sam ven hodit 2x na teden eden, 2x na teden drugi mi je pa totalno mimo.
Sem bila včasih taka kot ti, tako da te čist razumem. Sem se pa zelo spremenila. Vedno sem toliko obkrožena z džumbusom že leta dolgo, da mi je največja zabava biti sama. Mojega itak čez dan nikdar ni. Ima tako službo 6x na teden, tudi čez vse vikende, da celo popoldne dela. Kaj češ, tako pride.

Po moje je brez veze, da se kaznuješ že vnaprej s tem, da si čist zamorjena. Ne more biti tvoja sreča odvisna od tega, kam tvoj gre in ali gre. Saj pride še isti ali naslednji dan nazaj. Zdaj pa namesto da bi bila vsaj vmes srečna, še takrat nisi. Jemlješ si sedanjost zaradi nedoločene prihodnosti. Ali ima to smisel?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žalostna...
17.10.2009 16:01:46   
Anonimen
Kak hodite vi ven?


Grem, ce se mi zalusta (kar je enkrat na leto user posted image ), drugace me je pa treba z bagrom vlect. Saj ko grem, mi je faj, ampak nic bolj kot doma. Ja, staram se.

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žalostna...
17.10.2009 16:35:07   
kajalin*
Sej se ne kaznujem,dans luftam že cel dan,imam za likat pa pospravljat,pa visim na comp.,bo že počakalo.sm pa zmenjena s kolegom grema na pir,tako da doma ne bom :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žalostna...
17.10.2009 16:42:27   
kajalin*
Vse zrihtano,se grem tušat in grem,pa ne bom več morila na comp,moj še ne ve če gre,ko pridem,pridem :)
lepo se imejte!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žalostna...
17.10.2009 19:13:20   
Gina
Ja, ti tudi!user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žalostna...
17.10.2009 19:16:53   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Ne, jaz nimam čist nobene želje ven hodit žurat.

Enako. Raje sem doma. Sama sem bila na zadnje s prijateljicami na večerji tudi nekje februarja. Kajalin, pojdi pa ti naslednjo soboto ven. 

< Sporočilo je popravil ZARA -- 17.10.2009 19:17:07 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žalostna...
17.10.2009 19:24:14   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
To da nekateri hodijo ven vsak zase, se meni ne zdi "lepo pošlihtan", ampak butasto. Zakaj potem imaš partnerja, če ti ni z njim za ven hodit? Ajd, saj včasih se že prileže, recimo 2x na leto, al pa kakšno popoldne s puncami zabušit.... zvečer sam ven hodit 2x na teden eden, 2x na teden drugi mi je pa totalno mimo.


To pa meni isto. No, samo če jih laufa, naj jim. Čeprav kolikor jaz poznam takih parov (in vsi so trdili, kako je to fajn), so šli potem narazen.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žalostna...
17.10.2009 19:40:16   
Anonimen
Mene sploh ne vleče,da bi kam šla ven zvečer.Sem pa bila lani enkrat v disku po štirih letih.In mislim,da bo zopet tolk minilo,da me prime ,če me sploh.user posted image user posted image
Sem najraje zvečer v postelji z laptopom....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žalostna...
17.10.2009 20:54:05   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
zvečer sam ven hodit 2x na teden eden, 2x na teden drugi mi je pa totalno mimo.


To pa meni isto. No, samo če jih laufa, naj jim. Čeprav kolikor jaz poznam takih parov (in vsi so trdili, kako je to fajn), so šli potem narazen.


Jaz poznam dva taka (ex) para, ki sta tudi oba že ločena. Pa saj je logično, a ne. Če zraven išče človek tako pogosto še drugo družbo, mu očitno partnerska ni dovolj dobra, zadovoljujoča.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žalostna...
17.10.2009 22:41:23   
kaya2007
ma kaj čakaš, da te bo peljal..zmeni se svojimi prijatelji, pa pojdi.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žalostna...
18.10.2009 10:56:00   
tamiflu
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Jezna sm sama na sebe,včeraj sm bla zmenjena s skolegico,pa sm odpovedla(zakaj???),dans nima časa,je šla včeraj vseen ven.
Bom že nekoga našla.
Pa ka ve nič ne nucate it na žur,...?Vem,da eni majo tak lepo pošlihtan,da hodjo vsak za sebe in skupaj,si pač določijo kdaj je kdo fraj.


samo to po moje ne traja dolgo, da bi hodili vsak zase ven. Mislim, da taka veza ne traja.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: žalostna...
18.10.2009 12:20:23   
kajalin*
eh,ne vem.Vem,da js nimam niti želje,da bi hodla ven takrat k grejo sami dedi ven,sm že bla zram pa mi ni blo všeč.

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: žalostna...
18.10.2009 12:36:14   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

eh,ne vem.Vem,da js nimam niti želje,da bi hodla ven takrat k grejo sami dedi ven,sm že bla zram pa mi ni blo všeč.


To je druga stvar, deci morajo malo bit med svojo družbo, tako kot moramo bit ženske med svojo družbo,d a se nafilamo z žensko energijo, oni pa z moško. Ampak zato ne rabiš 2 večera na teden no. Jaz grem čez dan na kavo, moj pa glih tako to vmes naredi. Če pa dec rabi to tako čez dan kot še 2 večera na teden, pa zraven še ne rabi nič tvoje družbe oz. nimata skupnih prijateljev ali skupnega časa en za drugega (če imaš željo da je to zunaj, je pač tako ok), je pa vse skup malo mimo. Kaj pa vem.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: žalostna...
18.10.2009 13:09:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Sem najraje zvečer v postelji z laptopom....user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz pa z možem....če le ni v službi.user posted image  pa ko on zaspi, je na vrsti laptopuser posted image

torej tudi meni se ne da zvečer hodit ven. če greva, greva navadno skupaj, na kakšen rojstni dan, koncert...je pa to poredko....no, zdaj sva se odločila, da bova šla večkrat....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: žalostna...
18.10.2009 13:26:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Sem najraje zvečer v postelji z laptopom....user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz pa z možem....če le ni v službi.user posted image  pa ko on zaspi, je na vrsti laptopuser posted image

torej tudi meni se ne da zvečer hodit ven. če greva, greva navadno skupaj, na kakšen rojstni dan, koncert...je pa to poredko....no, zdaj sva se odločila, da bova šla večkrat....



Pri nas je obratno prvo laptop pa potem mož...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: žalostna...
18.10.2009 21:18:07   
onka
Grem z veseljem na kavo, če srečam znanko, kolegico...saj veste, babji čvek za dušo. Da bi šla pa zvečer ven žurat, se mi pa ne da več in tudi nikoli nisem/nisva, ker nisva imela varstva (čeprav bi, ko sem bila mlajša). Je pa res, ko si mlajši, imaš dosti več energije in želje po druženju, z leti pa si ves srečen za kanček miru ob koncu tedna. Vsaj jaz,no...Imam pa željo še letos seveda, da grem z svojim v kino. Zdi se mi, da starejša sva, bolj potrebujeva drug drugega, včasih komaj čakam, da bova obadva zvečer skupaj doma, ne zamenjam tak večer za žuranje, res ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: žalostna...
18.10.2009 21:40:37   
nadya
Midva hodiva skupaj ven, parkrat na leto ga pa jaz zabluzim s prijateljicami on pa s svojimi kompanjoni:). Se mi ne zdi nič narobe s tem.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?