|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vonj po psu
13.5.2010 12:26:39   
Anonimen
Zanima me, kako se "znebiti" vonja po psu? Imamo ga v stanovanju in kljub temu, da vsak dan 1-2x pomijem po tleh s čistilom, vonj ostaja. Pes leži na usnjenem ležišču, tako, da to najbrž ni problem. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vonj po psu
13.5.2010 12:36:20   
kakadoo
Vonja po psu se rešiš tako, da ga daš ven iz stanovanja!
Drugače vonj ostaja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vonj po psu
13.5.2010 12:37:58   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

Vonja po psu se rešiš tako, da ga daš ven iz stanovanja!
Drugače vonj ostaja user posted image


Pri nas ni nobenega vonja po psu, pa je lahko kjer zeli. Ker pac nima vonja (razen po dveh mesecih ne kopanja in po valjanju v svinjariji).

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vonj po psu
13.5.2010 12:38:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

Vonja po psu se rešiš tako, da ga daš ven iz stanovanja!
Drugače vonj ostaja user posted image


Vem, da znebili se vonja ne bomo. Ampak, da bi vsaj malo omilili stvar.

Ribica, midva ga načeloma tudi ne vohava, gosti pa pravijo, da se voha.


< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 13.5.2010 12:40:01 >

(odgovor članu kakadoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vonj po psu
13.5.2010 12:44:03   
kakadoo
Ne vem... da skopaš psa?
Čeprav je tako... tisti ki ima psa v stanovanju,
nikoli ne bo čutil vonja po psu tako kot tisti, ki ga nima.
Pes vonj ima in se ga čuti, četudi psa kopaš vsak dan.
Moji sosedje so isto mnenja, da se njihovega psa v stanovanju nič ne voha...
Samo ko pa prideš na obisk... Ga vohaš pa konc. Verjetn zato ker mi psa nimamo
in nismo navajeni tega vonja. Nekdo pa ki ga ima v stanovanju se ga pa kmalu navadi in ga ne voha več.


A ne obstajajo celo eni pasji parfumi??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vonj po psu
13.5.2010 12:52:17   
Ribica **
Ko prides na obisk k dvema druzinama, ki imata isto pasmo kot mi, se psa ne voha. In drugi tudi nam pravijo, da se je ne voha.

Od pasme psa odvisno, koliko vonja ima. Smrdi edino, ko je mokra (kar se posusi).

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vonj po psu
13.5.2010 12:53:56   
lucika
"drugi" pa naj bodo lepo v svojih dišečih stanovanjih. ti si se za psa odločila in ga imaš, te ne moti..torej?

čeprav priznam pa tudi jaz, da v takih deževnih dneh, ko pride moker not in res smrdi, bi ga najraje ven odselila...

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vonj po psu
13.5.2010 12:59:22   
FLASK_A
Res je ful odvisno od pasme. Moja mami je ful občutljiva na pse in je bla zgrožena ko sva ga kupila in ga imava v stanovanju. Ampak prizna pa, da se ga res nič ne vonja. Zasmrdi samo takrat ko pride s sprehoda po dežju in je dlaka mokra. Ko je suh je spet ok.

Ne znam ti svetovat... Jaz mislim da če se ga vonja, nimaš kaj. Ne vem če se da to kako omiliti...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vonj po psu
13.5.2010 13:00:46   
Hope2
Zakaj pa usnje, to že samo po sebi smrdi, če pride gor moker pes pa si res ne predstavljam. Daj mu neko deko ali rjuho, ap jo konstantno peri. Na kolk časa pa psa kopate? Pa po vsakem sprehodu tačke in lulčija umit.

Zdaj ko pa je mokro pa se vonju res malo težje izogneš, celo če je nagnjen k temu. Mi k sreči nimamo težav in nikoli noben ne voha psa v stanovanju, razen če dolgo ni skopan se vohajo roke, ko ga božaš.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vonj po psu
13.5.2010 13:35:57   
baguSka
Predvsem je fajn, da ga v takih dezevnih dnevih dobro (vsaj) obrises, ce ne umijes - ampak z navadno vodo. Poleg tega pa OBVEZNO prat lezisce, na katerem spi. Ce imate takega, ki ga ne morete oprat najmanj 1x tedensko (tko kot menjas npr ti svojo posteljnino, ampak pri psu je se toliko bolj obcutljivo vse skupi), potem vam vonj pac ostane v stanovanju in vedno bo. Vi ga sevede ne vohate, ker ste na ta vonj navajeni, nekdo ki ni, pa kuzata pac vonja... tud pri nas npr ni se noben reku, da bi se ga vonjal, vem da ce pridem nekam, kjer imajo kaksnega kuzata, ki ze po dlaki opazis da ni najbolj negovan, se pac tudi vonja... ni pa to nujno povezano itak.

Imas npr tudi vonjave za v elektriko, ki odpravljajo take ipd vonjave, ampak najboljse je le-tem odpraviti izvor, ne?

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vonj po psu
13.5.2010 13:42:18   
alfist
Probajte IONIZATOR...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vonj po psu
21.5.2010 10:25:44   
Reby
SS - res je od pasme odvisno, kakšen vonj pušča v stanovanju. Naše se npr. nč ne voha, vsaj tako pravijo tisti, ki pridejo na obisk. Psa kr naprej kopat tut ni ok in to vejo tisti, ki psa imajo. Prjatli majo dogo in tut ful smrdi v stanovanju. Za v sesalnik se dobi nek aktivni ogljik, da izniči vonj, ko sesaš stanovanje. Kej več ti žal ne znam svetovat.

(odgovor članu alfist)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?