|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   debeli prsti - prstan??????
16.8.2009 1:11:44   
powerwoman
Spoštovane,

imam en problem, ki me je sram govoriti o tem.

Moj partner me želi zaprostit za roko (to vem, ker samo planira kdaj in kako), toda mene je sram kakorkoli omeniti moje očitno PREDEBELEEEEEEEEEEEEEEEE PRSTEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A katera ve za kakšno zlatarno, kjer me ne bi bilo sram iti na pomerjanje obročkov, da bi vedela točno številko katero imam za prstan.


Problem je v tem, ker čakamo da uradno zaprosi, da se lahko potem dogovoriva za datum.

ŽELIM IZVEDETI, kje me ne bi čudno in postrani gledali (ker me je več kot sram), zaradi mojih debelih prstov. Sem na internetni strani pogedala malo poročne prstani pa je kao nevem cena za ženski prstan ki meri 55 mm cena tok pa tok. Majo meter za sprintat, in ko sem si ga sprintala, je bil meterček skoraj prekratek. Meterček pa je segal do 80 mm. To pomeni da bi meni morda prav prišlo 82 mm.

Iz srca bi vam bila hvaležna za kakršno koli informacijo, glede izbire prstanov, kje kako če ima ženska zelo zelo debele prstane.

Hvala in srečno.

p.s. vem da bi morala sama pri sebi počistiti glede tega, toda zame ni pomoči.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: debeli prsti - prstan??????
16.8.2009 7:52:04   
Anonimen
OJ.

Imaš prav, ko si napisala, da bi morala najprej pri sebi razčistit. Nikjer te verjetno ne bodo zaradi debelih prstov gledali postrani-verjetno bodo prav zadovoljni, saj boš verjetno plačala toliko veča za prstan.

Pa brez sramu punca!!!!

(odgovor članu powerwoman)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: debeli prsti - prstan??????
16.8.2009 8:59:58   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: zasavka

OJ.

Imaš prav, ko si napisala, da bi morala najprej pri sebi razčistit. Nikjer te verjetno ne bodo zaradi debelih prstov gledali postrani-verjetno bodo prav zadovoljni, saj boš verjetno plačala toliko veča za prstan.

Pa brez sramu punca!!!!


Se podpišem. Večji kot je prstan, bolj bodo zadovoljni. Midva sva pa poročne naročila v zlatarni celje in sem izredno zadovoljna.
Ni te pa treba biti sram. Me pa zanima številka tojega prsta, ker sigurno nimaš takooooo ogromnih. To se ti samo zdi.user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: debeli prsti - prstan??????
16.8.2009 9:18:20   
Erdbeere
TUdi jaz mislim, le zakaj bi te bilo sram user posted image

Sej moški prstki tud niso ravno suhcani, imajo običajno fullllllllll večje kot ženske....tko da ne vem zakaj bi te tako postrani gledali...ti lepo pot pod noge pa probaj.....verjemi tud zlatarji so vsega "hudega" navajeni.


Pa srečno

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: debeli prsti - prstan??????
16.8.2009 10:56:46   
3jesončki
ah, s tem se pa res ne obremenjuj, ti bojo vsaj lahko naredili prstan ki si ga želiš.
jaz sem imela pa obratno težavo: premajhni prsti in so mi v zlatarni kar naprej govorili - ta ni za vas, ker kamenček ne bo stal. no, pa sem se vseeno za enega odločila, zdaj pa vsake pol leta menjam kamenčke...

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: debeli prsti - prstan??????
16.8.2009 10:59:24   
Katjusa
jst imam tud ful debele prste.... sem imela poročni prstan debelejši od možeka..... pa me ni blo nič sram pač imam take prste pa kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smo pa šli kr k kragolniku v city centru (celje) ni blo nič težav obročkov dost še večjih od mojga prstauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 3jesončki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: debeli prsti - prstan??????
19.8.2009 11:32:05   
Klara-1
Punca, ne obremenjuj se s takimi stvarmi.

V zlatarnah imajo na voljo res ogromno modelov in obli. Za mere jemat so pa tudi tako veliki obročki, da bi jaz lahko 2 prsta notri vtaknila pa sem vse prej kot suha.
Za mojega moža sploh ni bilo tako velikega obročka za pomerit, pa so mu vseeno naredili prekrasen prstan.

Ne skrbi. Raje se posveti lepim mislim. Pa srečno.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: debeli prsti - prstan??????
26.10.2009 20:11:39   
majaS80
Mislim da zlatarja prav nič ne zanimajo tvoji debeli prsti,
celo vesel jih bo ker bo prstan malo dražji user posted image
torej boš njegova taboljša stranka user posted image

LP

_____________________________

MajaK

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: debeli prsti - prstan??????
26.10.2009 21:41:18   
Gwendolen
Glej, moj se je odločil, da me bo zaprosil in je šel kupit prstan, ki je bil njemu všeč in za katerega je menil, da bo meni tudi (imel je zeeeeloooo pravuser posted image ). Kupil je pač tisto, kar so imeli v zlatarni, se pravi v standardni velikosti 55 mm, ki ga jaz še na mezinček ne spravim.

Ko me je zaprosil, je bilo meni važno le vprašanje, to, da mi prstan niti pod razno ni šel na prst, sploh ni bilo pomembno. In boš videla, tudi tebi bo. Zaprosil me je za moj rojstni dan na izletu, domov grede pa sva se ustavila v zlatarni, kjer so mi vzeli mero in pač naročili nov prstan v moji velikosti, ki je btw. 61 oz. takrat 63, pa imam precej debele in kratke prste, tako da to ni nič hudega. Tudi moj, sedaj že mož, je dobro vedel, kakšne roke imam. Tudi tvoj ve. In jih ima rad. Tako kot vse ostalo na tebi. Tvoji prsti so pač del tebe. Malo so odvisni od kg malo pa od genov, nimaš kaj.user posted image

In sem počakala 14 dni na nov prstan. Takrat sva pa tudi povedala staršem.

Ne skrbi. Uživaj. Užij trenutek, ko bo stopil pred tebe in postavil tisto čarobno vprašanje.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?