|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšarice
13.6.2005 9:13:53   
mehurčica
Kako ste? Med vikendom nas je bilo bolj malo tukaj. Danes mi je tehtnica spet pokazala, da sem na dobri poti.:bravo: Lahko pogledate v opis, koliko mi še manjka do prvega zadanega cilja. Ampak ga bom še spremenila, ker to ni TO!:( In na Pohorje bom morala večkrat it, ker moja zadnjica še kar ne paše na moje telo.:zmeden2:

Jedilnik za včeraj je bil:
Z: lahki jogurt(sem našla takega brez dodanega sladkorja-samo s sladili:)), 3 riževi oblati
K: 2 puranja nabodala, malo mi je David stran pojedel:)
M: kornet:zmeden:(sem mislila, da ga bo David pojedel...res!), malo oreščkov in suhih marelic
V: 1 nektarina


Danes:
Z: skuta
K: hm...še ne vem
M: jabolko, lubenica
V: kuhana zelenjava

Par mojih obrokov si lahko ogledate v albumu.

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:SONČEK JEEEE!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hujšarice
13.6.2005 9:15:41   
mehurčica
Aja, včeraj pri kosilu sem pozabila še na ZELO OKUSNE!:bravo:melancane in bučke. Njaaaammiiii!:love:

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hujšarice
13.6.2005 9:24:07   
nenni
Jaz pa sem trenutno samo na čaju, ampak ne po moji krivdi, od nečakov staknila rota virus, kg tut dol letijo, samo to ni to!

:(

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hujšarice
13.6.2005 9:30:17   
ma-ja
Toliko berem o hujšanju in o uspehih, da sem se odločila danes res začeti.
Moj jedilnik:
Z: skodelica bele kave (brez sladkorja)
M: jabolko
K: solata s paradižnikom in papriko, verjetno hrenovka, čista juha
M: jogurt
V: skodelica bele kave ali pusta skuta

Upam, da bom vzdržala vsaj nekaj časa. Moram zgubiti 5 kg.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hujšarice
13.6.2005 9:37:57   
mehurčica
Ma-ja, super, da si se odločila! In da ne boš obupala prehitro, tu in tam se lahko malo nagradiš s kakšno ledeno kavo ali kaj takega.:)


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hujšarice
13.6.2005 9:46:43   
Anonimen
Oh, ja...
Čestitke tistim z močno voljo!

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hujšarice
13.6.2005 9:47:09   
tesa
Evo še ena, ki se vam je danes pridružila:)-
Kmalu šibamo na morje in tudi meni bi pasalo kakšne pet kil manj, da se bom lepo spravila v kopalke.
Sicer še dojim in bo malček problem z zgornjim delom.:zmeden:
Jaz sem se pa kar odločila za ta hitro dieto z jajci.
Danes je bil moj zajtrk:
1pomaranča
2prepečenca
skodelica kave
Zdaj pa hitro na teren z vozičkom, da ne bom laufala v hladilnik:)-
LP:miska:

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hujšarice
13.6.2005 9:48:00   
Jančika_
Za včeraj bom lepo tiho. Mi je Mehurčica gledala v krožnik, ampak me ni bilo nič sram in sem jedla ko zmešana - Jakob ima samo enkrat prvi rojstni dan; zvečer sem pa nadaljevala z razvratom:ups:.

Danes:

z: sok pomaranče in grenivke, kolikor mi ga ni spil Vasja
polnozrnat kruh s kvasnim namazom Marmite, mleko, olive

k: pečene bučke s sušenim paradižnikom, solata, malo sira

v:sadje

Pa če zvečer ne bom sama doma, grem laufat.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hujšarice
13.6.2005 10:40:19   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Tudi jaz se oglašam ampak jaz sem itak skoraj ves čas na dieti.V glavnem prvič sem poskusila 90 dnevno dieto pa mi ni uspelo.Zdaj sem se pa odločila že drugič in sem že 14 dan pa sem brez 5 kil.Juhuhuhu!!!

No in danes je moj jedilnik takšen:

Z:dve hruški
K:makaroni z paradižnikovo omako
V:kremšnita in rebro jedilne čokolade

Ja saj katera si misli mnjami ampak jutri bom pa cel dan žulila sadje!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hujšarice
13.6.2005 11:24:55   
leah
Ojla....pa kako zdržite?pa sej to sploh ni hrana.Jst bi umrla....takole po vaših fotkah sodeč vam čist nč ne manka..punce...pa zakaj se matrate.Jejte to kar vam paše,ne pa neke kalčke in skutke....Sej ste luštne,no,res ne vem...kaj vam je,da se tolk obremenjujete.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hujšarice
13.6.2005 11:39:13   
soncece24
Jaz pa sam bila ta vikend takooooo poredna. V soboto sem bila na 1. roj dnevu od mrzlega nečaka. Imeli smo piknik. Pojedla pa sem: 1 malo sklečko golaža, 1 kurjo bedrco, 3 čevape. Do sem še vse super, potem pa je prišla torta:((
Jaz pa sem kr dva kosa (sta bile dve različni). Joj, joj. Potem pa sva zvečer z mojim še ven šla in sem še 4 kuba libre tresnila (ok, to je bilo namesto večerje). Tak da bom ta teden pretežno na solati, da to zgliham. Pa še 3 izpite mam ta teden, upam da me bodo vsaj živci malo pobrali.
Mehurčica, ti pa si tak pridna, da si nam vsem za zgled! Čestitke, ne vem od kod ti volja.
Jančika, midve mava pa nekje enake težave. Se drživa in drživa, pol pa v enem obroku nadoknadiva za cel teden. No, saj prava lepota prihaja iz srca, tak da smo itak vse misice!:bravo:

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Hujšarice
13.6.2005 11:51:08   
baguSka
Jst sm tud čez vikend grešila.:ups:

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Hujšarice
13.6.2005 11:59:20   
Jančika_
Eh, Leah... jaz vem, kakšna sem bila prej in vem, kakšna sem zdaj:). Imamo doma ogledalo, pa polno omaro cot, ki jih še čez bedra več ne morem potegnit, kaj šele, da bi pasale na rit.

Saj vem, da čisto takšna kot prej verjetno ne bom nikoli več, sem malo prestara za to, ampak to še ne pomeni, da se bom zdaj kar vdala v usodo in se zapustila. 10 mesecev sem jedla čisto vse, kar mi je pasalo, in seveda še veliko več.

Aja, pa da ne pozabim prej še 9 mesecev nosečnosti, ko se tudi nisem nič nazaj držala. Torej 19 mesecev nažiranja. Mislim, da sem si pošteno zaslužila dva meseca diete:)-.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Hujšarice
13.6.2005 12:25:46   
leah
Ok,Jančika naj ti bo;)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Hujšarice
13.6.2005 18:07:57   
Jančika_
Zakaj pa tako skrivnostno:zmeden2:?

Če pogledaš moje jedilnike, se načeloma držim Montija (kadar me ne vrže iz tira kak piknik), zadnje čase zelo okleščeno, ker sicer ne gre dol nič. Brez vmesnih obrokov, ki jih tudi on priporoča na prvi stopnji samo, če si lačen. Jaz nisem in se dobro počutim.

To, da nekdo poje za zajtrk "samo" jogurt ali skuto - gremo delat mini anketo na RR in bomo kmalu ugotovili, da polovica ljudi za zajtrk ne je NIČ, oziroma pod zajtrkom razumejo kavo. Ampak ker ne hujšajo, je to verjetno kul:zmeden2:.

Pač vsak po svoje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Hujšarice
13.6.2005 19:21:58   
soncece24
Ma ja, ne vem kaj se razburjaš. Jaz sploh ne stradam, ampak sem se prej prenažirala. Glede na to da sem visoka 156 cm jem čisto dovolj, na dan imam 5 obrokov in nisem nikoli lačna. Sicer smo pa verjetno vse tukaj dovolj stare da vemo kaj počnemo.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Hujšarice
13.6.2005 20:05:19   
Nia30
Se bom še jaz oglasla. Razumem te kaj bi rada povedala, ne razumem pa kaj je narobe z jedilniki deklet. Kot je že povedala Jančika, veliko ljudi, ki ne hujša, se prehranjuje nezdravo - zjutraj kava, po možnosti še cigaret, do kosila nič, pol se pa za kosilo nažrejo do onemoglosti. Dekleta pa imajo 3 glavne obroke in če so lačne, še 2 malici. Večina jih "hujša" po Montignacu, South Beach dieti, kombinirajo hrano,... Pa sploh ni pomembno - bistvo vseh teh diet je zdrava in polnovredna hrana. Temu torej ne bi rabli rečti hujšanje ampak zdravo prehranjevanje. In če imajo nekatera za zajtrk dovolj samo jogurt, ga pač imajo. Tudi zame je dovolj samo jogurt. Zadostoval mi je tudi takrat, ko nisem hujšala.
Dejstvo je, da se nas je večina lep čas prenažirala, jedla preveč in zdaj je pač treba vse skupaj nekoliko zreducirat.
Praviš, da si hujšala po Montignacu - če bi vzela 10 ljudi, ki ravno tako hujšajo po Montignacu, bi bili njihovi obroki po vsebini podobni, po količini pa zelo različni; nekomu bi se zdeli TVOJI obroki zelo obilni, drugemu pa majhni in bi se spraševal kako sploh preživiš.

Ljudje smo si različni in vsak sam ve kaj je zanj najboljše.

Lp

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Hujšarice
13.6.2005 20:11:51   
mehurčica
Dvomljivka, pa ravno na mene je to letelo, kot vidim.

"ker se drži in poje kot ena miška"---> kot miška? 250g skute se meni zdi enako nasitno, kot ena štručka. Pri kosilu pač ne jem krompirja zraven mesa, ampak zelenjavo-kaj je narobe s tem?:zmeden:Zjutraj ponavadi nimam malice, ker hodim laufat-vse skupaj mi vzame 1h in pol(trebušnjaki, vaje za roke/noge, stretching). Za večerjo jem pač sadje, če sem za kosilo že jedla zelenjavo, drugače pa si naredim zelenjavo-sadje itak nonstop zobam.:) Edino kar sem zmanjšala, a ne ukinila!, so ogljikovi hidrati.

"definitivno telo potrebuje na dan več kot en jogurt, malo mesa, pa morda še kakšno sadje"--->jap. Včasih na žalost resnično ni časa. Sploh če si v službi ali v 6 urah zaradi 1,5letnega otročka:love:ne moreš biti pri miru niti 1 minute-verjemi mi, moj sin ima dooosti več energije kot drugi otroci.:bravo::sloncek::kuza:

Brez skrbi, da če se mi česa zalušta, si privoščim. Recimo Cafe cool-u v Mac Donaldsu se dostikrat ne morem upret in ga z veseljem spijem in pojem tisto VELIKO kepico sladoleda v njem.:love:

"Vedno sem se krasno počutila, ko sem hujšala, nikoli lačna in tudi v dobrem psihofizičnem stanju." Super! Tako je treba. Jaz za razliko od tebe sem lačna-sploh pa treningu. Moje psihofizično stanje se je pa ful izboljšalo.

Končno dobim vse svoje prejšnje hlače gor! Drugače bi si na žalost mogla kupit VSE novo-še dobro, da imam mamo, ki mi je posodila nekaj oblačil, dokler sem še bila bolj špehasta-ja DOBESEDNO ŠPEHASTA.
Kaj češ, sem 16 let trenirala smučanje in se boljše počutim v športni postavi. In verjemi, da vem, kako se morajo športniki prehranjevat.

Kaj mi manjka? Nič. (No ja, službe se ne bi branila:ups: )

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Hujšarice
14.6.2005 9:23:19   
mehurčica
Dvomljivka, se popolnoma strinjam s teboj. Res je, da si nekatere trgajo mogoče preveč stran-to včasih moja prijateljica dela in pol ko si enkrat privošči, si privošči preveč in potem je spet na začetku ali še slabšem.:( In ne vem kolikokrat isto!

Jaz imam na srečo dosti raje zelenjavni krožnik, kot recimo testenine. Jem tisto, kar mi je dobro in nisem za nič prikrajšana. Ko bom prišla do željenega cilja, bom jedla zelo podobno.

Lp

(ne vem, zakaj nisi prijavljena:zmeden2: ...sploh v pogovoru z mano si lahko to, kar si)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?