|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.11.2009 6:23:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 6:32:05   
abi
Meni je obširni numerološki izračun pokazal da  kar nekaj stvari ne klapa  in sem resno razmišljala o spremembi. No, na koncu se nisem odločila. Bom kar z starim imenom preživljala to življenje user posted image .

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
10.11.2009 6:36:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 6:41:50   
abi
Ja saj, tudi meni je numerolog dal na izbiro imena ki klapajo k priimku in datumu rojstva in mi je takoj padel v oči Lana. No, potem je to ime prejela moja prvorojenka. Mi pač že ni bilo usojeno.
Se mi zdi da zdaj okolica veliko lažje sprejema te "duhovne" stvari kot včasih.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
10.11.2009 6:43:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 7:03:29   
abi
 potem pa go for it user posted image .
Te zadržuje mnenje okolice?

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
10.11.2009 7:05:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 7:07:43   
ZARA
Od kdaj se pa na druge oziraš?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.11.2009 7:08:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 7:21:44   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: abi
Te zadržuje mnenje okolice?

Majčkeno pa res. Ne bi rada koga spravila v grob. user posted image


user posted image , podobno kot pri meni.  

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 8:04:18   
mojčika
Kje ste naredile ta izračun?

Sicer pa, če ti to prinese le malo sreče v življenju več, to naredi.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
10.11.2009 8:09:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 8:46:51   
ksenjak
Moja teta je spremenila ime in priimek pa sem se vsi navadili. Sicer ne takoj, sčasoma pa.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 9:43:59   
alda
sodelavka je že pred 13. al 14. leti spremenila ime...no ni lih spremenila, le zamenjala dve črki , vendar je le-to postalo bolj nenavadno

v začetku smo jo vsi mal čudno gledal, nekateri se celo zgražali, ampak zdaj po tolkih letih dvomim, da se še kdo zmoti oz. sploh spomni njenega rojstnega imenauser posted image
na Polje pa nikogar ni spravla, kaj šele v grob user posted image user posted image ..no vsaj spomnim se ne user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 10:59:34   
Ploha
kako je s tem numerološkim izračunom ne vem, poznam pa nekoga, ki se je zaradi tega kako so z njim počeli, preimenoval v Floki Pes user posted image v grob ni nikogar spravil, so ga pa j*e*b*a*l*.....

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 11:05:12   
Anonimen
Meni je moje ime vsec,pa tudi numerolosko mislim da je ok...bi ga pa malo spremenila le zato,ker tu v Nemciji je to ime moskouser posted image .Moz ima za tukajsne pojme ravn tko cudnega-no,tudi za mojeuser posted image ,pa potem dobivava posto,on na Frau-vcasih,jaz pa na Herruser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 11:17:17   
Anonimen
Jaz sem si spremenila priimek ... sem svojemu dodala še njegovega, kljub temu, da nisva (še) poročena ... pač nisem hotela otroka bremenit z 2ma priimkoma, sama sem se pa želela pisat tako kot moj otrok ... negativnih reakcij nisem bila deležna ... kdo se je samo čudil pa spraševal a to je pa možno, al kaj user posted image ... moja v.d. tašča je pa svojemu sinu (mojemu dragemu) v smehu rekla samo, da je poceni skos prišel user posted image .

Sem pa poznala eno, ki je bila uradno Marija, vsi pa so jo že od malega klicali Irena, si je zaradi vsesplošne zmede (v službi, ...) spremenila ime v Ireno.

Dada, če ti to ime, ki ga po spletu okoliščin nisi dobila, res toliko pomeni, potem si ga daj spremenit ... se bo le pakunga malo spremenila, vsebina bo ostala ista user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 16:47:12   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

kako je s tem numerološkim izračunom ne vem, poznam pa nekoga, ki se je zaradi tega kako so z njim počeli, preimenoval v Floki Pes user posted image v grob ni nikogar spravil, so ga pa j*e*b*a*l*.....


za tega psa sem pa že slišalauser posted image user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sprememba imena
10.11.2009 21:47:41   
kaya2007
moj oče si je dal spremeniti (oz se mi zdi, da si je samo dodal) ime, ker so ga vsi poznali pod tem drugim imenom (je bil javna osebnost) in ne pod tistim, ki ga je imel v rojtnem listu. se mi zdi, da si je tudi moja mami dala eneg odstraniti, ampak ona si je skušala spremeniti tudi letnico rojstva user posted image  da bi bila mlajša seveda user posted image

jaz sem tudi razmišljala, da bi svoje ime skrajšala, ampak se nekako nisem mogla odločit..če ne drugega, je vsaj nekaj posebnega user posted image



poznam pa še enega, ki si je dal spremeniti ime iz numerloloških razlogov, pa je bil potem ravno tak luzer kot prej, če ne še večji. pri njem so se vsi zgražali, ja, ampak ne zaradi imena user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
11.11.2009 9:42:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sprememba imena
11.11.2009 12:04:18   
Čebel@
kolegica si je spremenila priimek,ampak jaz  jo imam še vedno povsod shranjeno po starem priimku,ker se novega ne morem navaditi....ona je pa srečnejša z novim,in le to je pomembnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sprememba imena
11.11.2009 15:51:41   
čipka
Ko sem hodila še v šolo-sploh še osnovno, me je bilo sram, da imam takšno ime in priimek. Imen Danijela je bilo res malo in nekateri otroci-sploh iz mojga razreda so prvič slišali za takšno ime. In pa še doooolgi priimek na "ič" je sploh zahteval svoj davek, ker sem bila edina s takšnim priimkom. Plus tega sem bila zelo mirna takrat-premirna in so me vedno sošolci dali nekako na stranski tir. Se spomnim trenerja k 1. uri plesne šole kako je vse popisoval je še naglas rekel kakšno je pa to ime in priimek in iz kje sem?user posted image (mama Slovenka, oče iz Bosne) Morem povedat da si nisem dala spremenit ne imena, ne priimka(čeprav sem si kot otrok želela) in sem danes ponosna na oba!! Z veseljem naglas rečem kako mi je ime in kako se pišem! Seveda, če se ne bom poročila-bosta tako ostalo do konca življenja. Hip hip hura za moje ime!!user posted image user posted image user posted image

Aja-še odgovor lisički-če ti tako ustreza GO FOR IT-se bojo že navadli!


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sprememba imena
11.11.2009 19:30:11   
Pia73

Odgovor na tvoje vprašanje je: ne

Moje mnenje glede tega pa je, da je to kr neki. To se mi zdi smiselno le v primeru, ko imaš kakšno res brezvezno ime. Sicer pa jaz vedno jemljem tako, da se to ime dobi, ko si bil najbolj ljubljen. Če pa te ime res moti in imaš res željo po spremebi, se mi ne zdi nič napačnega, še vedno pa kr neki,...user posted image


_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sprememba imena
11.11.2009 22:03:44   
Mijavček
Jaz sem si spremenila oz. skrajšala ime, ko sem se poročila, ker se pač takrat itak morajo zamenjati dokumenti, sem rekla zdaj ali pa nikoli.
Skrajšala sem si ime zato, ker me itak noben ljubi bog ni klical po tem, pravem imenu, ampak po skrajšani verziji, ki jo nosim danes. Tudi starši ne, razen v zelo zgodnjem otroštvu, aja, pa dedi, ok. Zato tudi ni bilo kakšne hude reakcije okolice, malo me je skrbelo, kaj bosta starša rekla, ampak nista bila nič presenečena. Malo je bilo čudno, ker sem naenkrat spremenila in ime in priimek (vzela možev), hkrati sem zamenjala tudi stalno bivališče...ja, je bila kar sprememba ampak predvsem zame ...in to na boljše!
Verjetno je situacija drugačna, če si spremeniš ime v čisto nekaj tretjega...., če si res prepričana, jaz pravim daj, ampak če si res 100%, da se boš z novim imenom in priimkom bolje počutila..kaj pravi okolica tukaj nima veze, važno je kako ti čutiš...ostali se bodo že navadili.  Drugače pa jaz na numerologijo ne dam čisto nič in to pomojem ni pravi razlog za spremembo, ampak to je pa že stvar vsakega posameznika user posted image

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sprememba imena
11.11.2009 22:53:17   
poli*
Sedaj sem si prvič naredila num. izračun. Ugotovila sem, da je za naju z možem za oba super, da sva vzela moj priimek (hehe, to že itak veva user posted image ).
No, drugače pa na take in podobne stvari, ki ne morejo vplivati na mojo srečo, ne dam nič.
Ime si spremenite samo, če vam to ni všeč in če se ne počutite dobro s takim imenom... numerologija pa naj pri tem nima nič.

Sama imam mogoče malo bolj redko ime in sem ekstra ponosna nanj.
Aja, pa tudi dobro poznam osebo, ki si je dala spremeniti ime... če je sedaj kaj bolj srečna pa ne vem. No, pri tej osebi je bila v igri samo numerologija.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?