|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj oblečti otroku za krst
17.11.2009 16:02:00   
sonchek
Kaj jim oblečti da bo pozneje še uporabno...
..pa ne kakšnih metuljčkov, prosim...
oba bi rada krstila naenkrat mali bo star nekje 3m, velika punca pa 2 leti...
Kaj mislite?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj oblečti otroku za krst
17.11.2009 16:12:21   
Tea 1
Naš je imel take športno elegantne sive hlače, belo srajčko z ruskim ovratnikom(smo dobili v Zari, ful lepa) in take sive copatke podobne olstarkam. To je blo poleti, zdaj bote rabli še kakšno jopico. Kupi nekaj, kar bo še nosil, sam srajčka naj bo bela. Pa mogoče tudi kapica. Za punčko je pa itak velika izbirauser posted image .

Pri krstu je bilo 7 otrok od tega 6 fantov, pa so bli vsi  z metuljčki, razen našegauser posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj oblečti otroku za krst
17.11.2009 16:58:09   
ajsek
Meni se ne zdi niti malo važno, kaj ima otrok pri krstu oblečeno. Itak ga pri obredu samim z enim belim prtičkom pokrijejo, a ni tako?
Je pa res, da sem bila samo na krstih malčkov, starih cca. 2 meseca, pri taki mali štručki komplicirat okrog oblek in jim neke metuljčke vezat okrog vratu, je za moje pojme zelo čudno.

(odgovor članu Tea 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj oblečti otroku za krst
17.11.2009 17:23:39   
tikatonka
Mi smo imeli krst ravno to nedeljo, naša ima 6 mesecev in je imela oblečeno belo bundico in bele žametne hlačke z majhnim znakom hello kity tako da bo lahko vse še nosila. Nisem komplicirala.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj oblečti otroku za krst
17.11.2009 21:11:05   
Alex01
Mi smo našega krstili 18.oktobra, pa je imel oblečene žametne hlače in  žametno jakno s kapuco (v rjavi barvi oboje). Pa modro-belo-rjavo kapico in šalček (tisto nedeljo je bilo zelo mrzlo). Smo hoteli, da je obleka še potem uporabna. In tudi je.
Se strinjam z ajsek, itak imaš bel krstni prtiček, s katerim ga pokriješ takrat pri obredu. 

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj oblečti otroku za krst
17.11.2009 21:44:18   
žab*ca
No naš pa je bil ravno nekaj takega oblečen,kot piše teja1,pri nas je še župnik rekel naj ne krancamo otrok z ne vem kakšnimi pentljicami,pač pa oblačila,ki jih bo nosil še kasneje.Pa tud čist v belem ne rabijo biti.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj oblečti otroku za krst
18.11.2009 12:20:52   
criklim
če nočeš kakšnega kičeraja, kupi kaj umirjenega, vendar bolj elegantnega - npr. za punčko nežno žametno oblekico pa enobarvne žabice, gor pa bundico ali flisek.
za fantka pa kakšne hlače - npr. žametke pa srajčko in jopico, čez pa bundico ali žametno jaknco. Nam so ful dobro svetovali v trgovini Mimo (v Mercatorju na Šmarinski), sicer smo imeli krst poleti, ampak majo take stvari za mal bolj zrihtat, pa tudi za kasneje nosit - itak se bliža novoletni čas, ko peljemo otroke k dedku mrazu, pa še kam, pa je lepo če so mali frajerji in frajle mal bolš zrihtani kt za vsak dan. user posted image

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?