|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:29:10   
Anonimen
No pa je nastala nova tema za klepetanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vabljene vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:31:26   
rožca26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zdej bomo pa lahka klepetale. Sam ti povem, da se je ena prov razpiuser posted image  na tisto, ki je začela težit, da preveč govorimo. user posted image user posted image user posted image  Sklepam, da si prebrala. Kaj pa s seznamom. A ga bomo vpisovale kr k marčevkam? Da ne bomo tuki gužvo delale za nepotrebne zadeve?

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:33:04   
rožca26
zdej sam še čakamo zvezdico. Upam, da se bo opogumila in prišla debatirat na to temo. Je rekla, da se sploh dobro jutro ni upala napisat user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:39:45   
Zvezdici
Evo me evo me.
Awiii.. no tuki pa lahk pišemo spet karkoli želimo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobro si se spomnila sara!!!

user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:40:35   
Zvezdici
No pa dobro jutro še za zjutraj in dober dan za zdaj!! user posted image
Sem že bolj sproščena ja, priznam user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:50:44   
Zvezdici
No bom se malo sama s sabo pogovarjala. Se mi pozna, da nisem imela zjutraj ture user posted image .

Se že celoo dopoldne ukvarjam z eno smotano predstavitev za faks, ki komaj čakam da mine v četrtek (nisem jaz ravno za javne nastope user posted image ), potem, pa še izpit v petek.
Huh.. že komaj čakam konec tedna! Pa da bo vse dobro minilo.

Drugače punce.. kako ste???


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:51:37   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zdej bomo pa lahka klepetale. Sam ti povem, da se je ena prov razpiuser posted image  na tisto, ki je začela težit, da preveč govorimo. user posted image user posted image user posted image  Sklepam, da si prebrala. Kaj pa s seznamom. A ga bomo vpisovale kr k marčevkam? Da ne bomo tuki gužvo delale za nepotrebne zadeve?


Pomoje najboljše ja, da tam pustiš seznam. Da ne boš imela preveč dela. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:54:23   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

No bom se malo sama s sabo pogovarjala. Se mi pozna, da nisem imela zjutraj ture user posted image .

Se že celoo dopoldne ukvarjam z eno smotano predstavitev za faks, ki komaj čakam da mine v četrtek (nisem jaz ravno za javne nastope user posted image ), potem, pa še izpit v petek.
Huh.. že komaj čakam konec tedna! Pa da bo vse dobro minilo.

Drugače punce.. kako ste???



Poglej na feedbek (al kak se reče). So me nekatere prov razkurle dns pa včer. Drgač pa navijam, da ti fajn zalaufa. Midva z vidom greva za kako urco na sprehod, pol se pa še slišmo. Prav? Ti pa se ta čas fajn pripravi, da boš jutri blestela. user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:58:36   
Zvezdici
Ja sem vidla. Moram še malo bolj prebrati, nisem še vse.
Škoda, da je to tega prišlo! Malo so res začele potem pretiravat user posted image .

Ampak, zdej ne more noben več karkoli rečt proti nas, ki rade klepetamo. Mamo svoj plac user posted image . Sem prav vesela!
Sem brez pomisleka, takoj ko sem dobila tvoj sms, skočila sem gor in začela pisat. Saj si videla. 4 posti naenkrat. Mi je kar manjkalo user posted image .

rožca
- pa ne se preveč sekirat, rajši uživaj na sprehodu, pa polupčka Vida, hehe.
user posted image

sara - na kje se pa ti zdaj skrivaš?? user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 12:59:48   
Zvezdici
Aja, pa upam, da boste še katere druge tut nam družbo delale. Več nas je.. boljše je user posted image user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 13:07:44   
Anonimen
Se vam javim kasneje zdej sem u gužvi

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 13:08:52   
Zvezdici
Če ne prej, pa zvečer, če boš lahko.  Za kakšen čvek, hehe.
Ti kar počasi!

Užiiiivaj!! user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 13:10:27   
sanip
ooo čveke čveke...čestitam za novo odprto temo user posted image user posted image user posted image ...a vas mal hormončki dajejo, zakaj se tolk obremenjujete kaj pravjo drugi, veš kaj bi jest nardila, ja še bl bi se raspisala, da ja res nebi mogu noben sledit user posted image user posted image user posted image ...a sem hudobna ane...ja tko je, bi pisala in pisala in pisala....hihi

No zdej pa le čvekejte, sej se vam pridružim vsake tolk časa, ko se mi bo dalo user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 13:21:31   
Zvezdici
sanipuser posted image user posted image Jst sm čist vesela, da mamo prav prostor za čveke, haha.
Maš pa prav. Morale bi potem še več pisati user posted image .
Le pridruži se nam. Bomo zelooo vesele user posted image user posted image !


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu sanip)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 13:39:28   
meti.v
Punce jst vam tud čestitam za novo odprto temouser posted image  Sm prej vidla komentarje in se mi ne zdi prou da so tok skritizirale, ker če jim kej nepaše pa ni treba brat ane. Jaz vas zlo rada berem, čeprav nepišem tok pogosto mi je fajn k ne pišete sam o problemih ampak tud o drugih stvarehuser posted image  Tko da punce ve kr pište naprej pa ne se obremenjevat kaj druge misljo. Jz se vam bom pa vsake tok časa pridružlauser posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 13:41:37   
maja.gal
Bravoooooo punceuser posted image user posted image user posted image
Tko se delauser posted image

Negativke stran pa bo miruser posted image user posted image
Res ne štekam enga folka, k da ni že dost težav je treba še na forumih težit z neumnostmiuser posted image

Ampak, problem rešen.user posted image user posted image user posted image

No, jst počas šibam dalje na sestanke, vas pa še kej pozdravim.

čaooo

_____________________________

Maksim, 2.11.2005
Zoja, 18.3.2010

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 13:54:10   
Zvezdici
Res je problem rešen in smo vsi veseli user posted image .
Mene je blo prej, priznam ja user posted image , kar strah še dobro jutro napisat, tukaj pa spet lahko pišem kolikor hočem, hehe. Pa tudi če imam 4 poste naenkrat. Pač.. meni osebno je tako bolj pregledno.

maja.gal lepo si povedala user posted image user posted image . Pa uživaj na sestanku!
meti.v - user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 24.11.2009 13:55:52 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu maja.gal)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 13:59:23   
Čmrlika
KAJ JE TO; KAJ SE DOGAJA:::MI LAHKO KDO RAZLOŽI PROSIM user posted image user posted image
 
Drugače sem na Fb pri marčevkah usvarila dogodek, pa ne znam zdaj, oziroma mi ni vseh za iskat... pa pošiljat vabila pojte pogledat, pa če zna katera druga poslat vabila vsem marčevkam naj nardi...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:15:04   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

KAJ JE TO; KAJ SE DOGAJA:::MI LAHKO KDO RAZLOŽI PROSIM user posted image user posted image
 
Drugače sem na Fb pri marčevkah usvarila dogodek, pa ne znam zdaj, oziroma mi ni vseh za iskat... pa pošiljat vabila pojte pogledat, pa če zna katera druga poslat vabila vsem marčevkam naj nardi...


Preberi si na 2. delu - nekatere so se preveč pritoževale nad našim čvekanjem, češ da ga je preveč, pa smo ustvarle še ta klub, da bomo nekatere brez slabe vesti in pritoževanj čvekale v tri krasne. Drgač smo še vse tam kjer spadamo - pri marčevkah user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:26:37   
zoey
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naše!!!!
Evo še mene, k vas mam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , čeprav ne maram citatov citatov citatov user posted image
Sam zihr nas bojo hodile brat user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:26:53   
Zvezdici
Ampak sedaj opažam, ko imamo pa svoj prostor samo za bedarije, jim pa spet ni ušeč user posted image . Kdo bi razumel.

čmrlika - bi ti pomagala na FB, pa žal ne vem katere vse so iz MB-ja user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:27:44   
TejkaPK
user posted image  za novo temo.

Morem priznat da sem se sicer bolj poredko oglašala, sam brala sem vas pa redno. In ravno zaradi tega ste me malce presenetle.... negativno.

Pa kaj je zdej to da se pustite tako sprovocirat in zbežite stran. Iz principa bi morale še bolj čvekat, ne pa neke nove teme odpirat in bežat. A ste babe al niste?


Sej tiste ki so vas kritizirale se itak ne javljajo več, drugače pa nej preskočijo če se jim ne da brat user posted image


No ve kar uživajte še naprej in vrtite jezik kukr se le da.
Pa tam se tudi še kej oglaste, prov?

LP




_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:29:10   
Zvezdici
zoey - mi mamo tudi tebee radiiii user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image
Bomo probal malo manj citatovuser posted image .
Ubistvu sva se ravno z rožco prejšnji teden o tem pogovarjale, da citat pride prav, da ko pač veliko pišemo, potem že pozabimo ali pa punce ko so pisale/spraševale, kaj smo sploh napisale. Zato potem citati. Da veš kam kaj spada. Da smo manj zgubljene user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:31:03   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: TejkaPK

user posted image  za novo temo.

Morem priznat da sem se sicer bolj poredko oglašala, sam brala sem vas pa redno. In ravno zaradi tega ste me malce presenetle.... negativno.

Pa kaj je zdej to da se pustite tako sprovocirat in zbežite stran. Iz principa bi morale še bolj čvekat, ne pa neke nove teme odpirat in bežat. A ste babe al niste?


Sej tiste ki so vas kritizirale se itak ne javljajo več, drugače pa nej preskočijo če se jim ne da brat user posted image


No ve kar uživajte še naprej in vrtite jezik kukr se le da.
Pa tam se tudi še kej oglaste, prov?

LP



  sem v tej smeri rekla, tudi tam...
 jaz bi tole temo pustila , in bi bla samo tam... take pač smo, bemu milo.-user posted image  

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:31:06   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Ampak sedaj opažam, ko imamo pa svoj prostor samo za bedarije, jim pa spet ni ušeč user posted image . Kdo bi razumel.

čmrlika - bi ti pomagala na FB, pa žal ne vem katere vse so iz MB-ja user posted image .



sej bi kr vsem marčevkam poslale, če je katera voljna prit, ni samo za mariborčanke...user posted image  pošlji kr vsem marčevkam, če znaš...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?