|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zivljensko zavarovanje, nosecnost oz. porod i...
12.2.2010 9:16:01   
ursa_p
Pozdravljeni!

Med marcevkami sem ze brala, da tiste, ki so zivljensko zavarovane za novega clana dobijo neko "odskodnino" oz. ne vem kako bi se temu lahko drugace reklo.

Tudi sama sem zivljensko zavarovana pri KD Zivljenje, pa sem jih danes poklicala ali se tudi pri moji zavarovalnici dobi kaksen prispevek, pa mi je gospa odgovorila, da samo, ce sva OBA s partnerjem zavarovana pri isti zavarovalnici najmanj zadnjih 9 mesecev.

Kako pa je pri vas? Ste se ze pozanimale kdaj, ce sploh kaj in koliko denarja dobite? Ste sploh vedele za to???

Namrec jaz tega niti slucajno ne bi vedela, ce ne bi ena od clanic tega pisala v nasi temi.

Lp, Ursa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zivljensko zavarovanje, nosecnost oz. por...
12.2.2010 9:25:21   
majch
res je, dobiš denar. Ene zavarovalnice ti to odštejejo od celotnega zneska, ki bi ga dobila ven na koncu, ene pa ti gratis dajo par evrov. Jaz sem dobila nekaj čez 200. Res pa je, da morata OBA imeti življenjsko polico pri njih.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zivljensko zavarovanje, nosecnost oz. por...
12.2.2010 10:28:34   
kajajaka
Midva imava oba življensko pri isti zavarovalnici in sva dobila ob rojstvu tamale 250 €, samo eno nakazilo, ker gre za enega otroka. Če bi jaz imela otroka s kom rugim in on z eno drugo... bi oba dobila. Malo sem nerodno napisala, ampak hotela sem povedati, da bi dobila teh 250 € tudi, če bi bil zavarovan le eden od naju. Plačajo pa le enkrat za enega otroka.
Mislim pa, da ima vsaka zav. svoje pogoje. Pa še to so nama povedali, da imava midva to nagrado v splošnih pogojih, ker sva se zavarovala pred 6 leti. e bi se kakšno leto kasneje, tega menda več ni...

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zivljensko zavarovanje, nosecnost oz. por...
12.2.2010 11:42:50   
Goldy
Jaz sem dobila 200 eurov od Zavarovalnice Maribor in sem samo jaz tam zavarovana. Je pa res, da ti ene zavarovalnice odštejejo od zavarovalne vsote, ene pa dajo "gratis" kot je že ena napisala. Ja, sem vedela, da bom ob rojstvu otroka dobila izplačan določen znesek.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zivljensko zavarovanje, nosecnost oz. por...
12.2.2010 11:45:36   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Pozdravljeni!


Tudi sama sem zivljensko zavarovana pri KD Zivljenje, pa sem jih danes poklicala ali se tudi pri moji zavarovalnici dobi kaksen prispevek, pa mi je gospa odgovorila, da samo, ce sva OBA s partnerjem zavarovana pri isti zavarovalnici najmanj zadnjih 9 mesecev.


in kva pol to odštejejo od vsote al je gratis pri KD?

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zivljensko zavarovanje, nosecnost oz. por...
12.2.2010 13:41:53   
ursa_p
Ce sem jaz prav razumela, dobis nakazano.

Ampak midva nisva oba zavarovana pri KD zivljenje, ampak samo jaz, tako da ocitno ne dobim nicesar.

Majch ... a vidva sta pri KD zivljenje zavarovana?

Ostale, ki ste dobile nakazano (ce nista bila zavarovana OBA) vidim, da ste zavarovane pri drugih zavarovalnicah.

Lp, Ursa

< Sporočilo je popravil ursa_p -- 12.2.2010 13:42:37 >

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zivljensko zavarovanje, nosecnost oz. por...
12.2.2010 13:45:59   
Anonimen
http://www.zavarovalni-portal.net/zavarovalnice_in_novorojenci.html




(odgovor članu ursa_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?