|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tašči za roj dan
25.11.2009 13:50:29   
mamamajča
Kaj kupiti?
Predlagajte prosim, ker nimam idej.

Je pa ženska, ki ma že vse, privošči si dovolj, tak da kake karte za toplice/masaže/savne ne pridejo v poštev.
So družina z veliko dnarja in si med sabo tud za ogromno dnarja kupujejo? Problem- jaz nimam ogromno dnarjauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:01:13   
pety78
Daj ji narediti eno prisrčno karikaturo, nekaj v zvezi z njenimi hobiji. Je pa v barvah. Ti lahko pošljem eno na mail, ko sem jo dala narediti svojemu očetu, ki je ribič. user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:02:26   
pety78
Aja, pa mojemu sem jo tudi dala naredit. Potem sem jo pa še zrihtala, da sta jo tašča in tast podarila prijateljema, ki sta se po doooooolgih letih končno poročila.
Je pa ful lepa, res. Pa nevesta ženina s ketno vleče pred oltar.


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:21:09   
mamamajča
ti pošljem zs

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:32:15   
botrca
Koliko let pa šteje tašča?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:33:27   
kapitan jan
Jaz bi svoji tašči poslala kaktus.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:43:05   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: kapitan jan

Jaz bi svoji tašči poslala kaktus.


tiste velkega, da se vsede gor?user posted image

(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:43:36   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Koliko let pa šteje tašča?
44

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:48:54   
sandra74
Sem ti hotla predlagat, da jo v dom upokojencev pošlji user posted image , pa vidim , da je še ful, ful mlada za taščauser posted image .
Tako , da ti žal ne morem pomagat.


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:52:42   
mamamajča
v bistvu je tastova nova partnerka, tak da je mlajša ja. Ne vem, bomo nekaj spesnili.
Najlažje bi blo ne it tja, pa je problem rešen, ne?user posted image
Ampak je mel moj malček pred dnevi rd pa so bli oni tudi tu, tak da ta varianta odpadeuser posted image

(odgovor članu sandra74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 14:55:49   
liliana
Če bi si bili bolj blizu bi si lahko kupovali kaka hudomušna in duhovita darila.....recimo, jaz sem svoji enkrat podarila taščin jezik.....še danes ji lepo uspeva......

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 15:05:56   
Anonimen
sliko z vnuki za na steno

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 16:12:43   
ninocka
Jst bi ji kupila eno lepo orhidejo, zraven pa bi dodala se kaksne cokoldane bonbone iz teh cokoladnic ali pa kaksno posebno kavo oz. caj (tudi iz teh specializiranih trgovin in ko se kupi na deke).
Ne bi komplicirala, ce si lahko ze itak sama vse privosci.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 16:19:14   
botrca
Pol pa ne vem zakaj se toliko obremenjuješ kaj ji kupiti saj ima 44 torej ni okrogla. Eno bonbonjero in kako orhidejo ali drevo življenja...mislim da je to lepa pozornost zakaj mora bit nekaj velikega in dragega. No to je moje mnenje.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 16:51:48   
mamamajča
botrca- saj drago ne bo, ker si jaz ne morem privoščiti tega, kar si oni.
No, za približno predstavo- v čet. je mel moj sin rd pa so mu prinesli peg perego motor, za katerega sem potem na internetu vidla, da stane 180e.
Zato, ker smo lani spekli doma pecivo, kupli rožico in dali sinovo slikico v okvir, pa pridemo tja in ugotovimo, da sta ji partner(moj tast) in hčerka skupaj kupla tekalno stezo!
Počutla sem se kot tele.

Oni so družina (sama sem mojega dragega navadla drugače in je presenečen, kolk je to boljše), ki ima svojo lastno obrt in seveda kup dnarja, in ne znajo drugače kot to. Ne povejo si, da se imajo radi. k mojemu otroku jih celo leto ni,ko je bolan, niti ne pokličejo,  ko se je treba pa za božič in rd ven metat, pa prilezejo z darilom za 200e. kar je meni seveda glupo.
Taki so in iz tega pač sledi moje nerazumevanje s svakinjo, ki sem jo opisala na drugi temi.
In ja, res sem v dilemi.

Ne mislim se prese**** z darilom, ampak- moja mama je bila ful ganjena, ko smo s sestrama dale vsaka 15e, ji kuple šopek in dve družinski pici, in smo sredi tedna vsi prišli k njej. Je jokala. Oni tega pač ne poznajo.

< Sporočilo je popravil mamamajča -- 25.11.2009 16:52:28 >

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 17:48:50   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Ne povejo si, da se imajo radi.



Pol pa en pušeljc pa čestitko zraven, z napisom:

wellness paket za 2 osebi - 200 evrov,
potovanje v Egipt - 500 evrov
kul tašča, s katero se dobro razumem - neprecenljivo!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tašči za roj dan
25.11.2009 18:25:19   
mamamajča
to sploh ni tak slaba idejauser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?