|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 18:00:18   
4.4.
Prihajam z nakupa v H&M. Vzela sem voziček od Mercatorja in odšla v trgovino z ne še dvoletno hčerko. V voziček odložim njena oblačila in pridno nabiram stvari.Na enkrat se ob meni pojavi varnostnik in mi teži zaradi vozička. Tega nikoli prej nisem doživela tam. Prerekam se z gospodom in nato on oddide vprašat poslovodjo če sem lahko tam.Malce naduto mi odgovori, da to smem le danes nato pa nikoli več ne bom prišla tako v to trgovino. Seveda mu nisem ostala dolžna, ker me je njihov odnos res presenetil. Res nikoli mi v nobeni trgovini v Supernovi niso težili zaradi vozička le tu. Menim, da če ne morejo sami nabavit malce manjših vozičkov pa naj nam ne težijo zaradi tega. Pa ve, kaj mislite????user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 18:03:49   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: 4.4.

Prihajam z nakupa v H&M. Vzela sem voziček od Mercatorja in odšla v trgovino z ne še dvoletno hčerko. V voziček odložim njena oblačila in pridno nabiram stvari.Na enkrat se ob meni pojavi varnostnik in mi teži zaradi vozička. Tega nikoli prej nisem doživela tam. Prerekam se z gospodom in nato on oddide vprašat poslovodjo če sem lahko tam.Malce naduto mi odgovori, da to smem le danes nato pa nikoli več ne bom prišla tako v to trgovino. Seveda mu nisem ostala dolžna, ker me je njihov odnos res presenetil. Res nikoli mi v nobeni trgovini v Supernovi niso težili zaradi vozička le tu. Menim, da če ne morejo sami nabavit malce manjših vozičkov pa naj nam ne težijo zaradi tega. Pa ve, kaj mislite????user posted image



Z mercatorejvim vozičkom si šla v HM? zakaj že? Ne razumem.

(odgovor članu 4.4.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 18:08:56   
4.4.
Ker imajo le oni vozičke in nobena druga trgovina tam notri. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 18:11:53   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: 4.4.

Ker imajo le oni vozičke in nobena druga trgovina tam notri. 



še vedno ne razumem...in kaj ima mercator veze s HM? Zakaj naj bi mercator dovolil uporabo svojih vozičkov v HM ali drugod? Jaz sem vedno mislila, da so za v njihovo štacuno.

(odgovor članu 4.4.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 18:14:35   
ada2
a ni bilo že pred leti nekaj govora o temuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
19.12.2009 18:14:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 4.4.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 18:19:42   
4.4.
Ne razumeš Mercator nič ne komplicira.H&M ne dovoli da v trgovini voziš nakupovalni voziček. Oni imajo za nakupovaje le neke košare, kar ni priročnoza vse.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 18:40:48   
Ribica **
4.4. - ze nekaj let ima H&M na vhodih nalepljeno nalepko s precrtanim nakupovalnim vozickom.

(odgovor članu 4.4.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 18:45:32   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: 4.4.

Ne razumeš Mercator nič ne komplicira.H&M ne dovoli da v trgovini voziš nakupovalni voziček. Oni imajo za nakupovaje le neke košare, kar ni priročnoza vse.



Ja pa saj če logično pomisliš, kaj če bi se vsi not nagnetli z nakupovalnimi vozički? Kam bi pa prišli? In Ribica ti je lepo odgovorila, da boš vedela za drugič in ne boš rabila bit več slabe volje.

(odgovor članu 4.4.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 21:29:30   
glen
Vem,da je zoprna stvar,ko nimaš s seboj otroškega vozička in ti pride prav voziček od mercatorja,spara,...da ga notri odložiš,sam je res mal tako, voziček je od mercatorja in je za uporabo v mercatorjevi trgovini.
Nevem, pri nas v Kp v Supernovi,imajo vozičke od Spara(,sam ko prideš recimo v Muller,ti takoj prijazno povejo,da nesmeš z vozičkom notri, lahko pa ga pustiš takoj na vhodu pri varnostniku oz. blagajni.
Meni se to zdi logično.
Pa tudi nikoli negrem v BC z vozičkom od spara,mogoče kdaj,ampak rečem možu naj počaka pred bc z vozičkom

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 21:51:55   
ledenka
ko si sam z malim otrokom, rabiš en voziček. meni v H&M niso še nikoli težili, je pa res, da mi mali sedi v vozičku. pa najprej grem tja, potem pa v Mercator. mi pa lahko tudi varnostnik nese košaro z nakupljenim, če hoče user posted image

eni pač nimamo vedno možnosti varstva za otroke, ko gremo po nakupih, predno katera kaj reče.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 22:14:13   
mini86
men je npr smotan dt za tiste 15 min-al pa še mn vn voziček in mi je laži da uzamen od merkatorja al pa v citiyu os spara voziček in dam gor lupinco..ne vem kaj je to tok panika..a nj dam lupinco v uno njihovo vrečo oz kao košaro..sj se to ne dogaja skos oz ne hodjo vsi z vozički tja..no se mi je to zgodil v h&m-u v citiyu..kr neki

naslednič sm prov rekla da ko bo do mene pršu varnostnik da bom rekla da ne morm dt tamauga nikamor ker mam voziček na servisu-pa da vidm kaj bo reku..KR NEKIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
19.12.2009 22:57:50   
ZmajTolovaj
Saj je simpl. Nalepka je gor, prečrtan voziček. Taka je njihova politika in se je vsi držijo, če se je kdo ne, imajo pravico težit, čeprav marsikomu velikokrat pride prav. Drugače pa nihče nikogar ne sili, da gre v HM ali katero koli trgovino, lahko greš naslednjič, ko boš sama.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
20.12.2009 9:57:59   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Saj je simpl. Nalepka je gor, prečrtan voziček. Taka je njihova politika in se je vsi držijo, če se je kdo ne, imajo pravico težit, čeprav marsikomu velikokrat pride prav. Drugače pa nihče nikogar ne sili, da gre v HM ali katero koli trgovino, lahko greš naslednjič, ko boš sama.


Se strinjam.Ene ste pa res težke.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
20.12.2009 10:16:11   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Saj je simpl. Nalepka je gor, prečrtan voziček. Taka je njihova politika in se je vsi držijo, če se je kdo ne, imajo pravico težit, čeprav marsikomu velikokrat pride prav. Drugače pa nihče nikogar ne sili, da gre v HM ali katero koli trgovino, lahko greš naslednjič, ko boš sama.


na zgornjem vhodu v Supernovi tega ni, vsaj jaz nisem opazila te nalepke user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
20.12.2009 10:57:10   
sayuri
Men je čist logično, da te je varnostnik opozoril. Predstavljaj si, da bi popolnoma vsi vzeli nakupovalne vozičke in rinili v H&M user posted image user posted image user posted image user posted image
Komentarji nekaterih, da vam je pa tečno vzet za 15 minut svoj voziček iz avta user posted image Jaoooooooooooooooooo. Dobro, d animate dvojčkov. Ne vem, kako bi takrat sploh šle v trgovino. user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
20.12.2009 11:00:25   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Men je čist logično, da te je varnostnik opozoril. Predstavljaj si, da bi popolnoma vsi vzeli nakupovalne vozičke in rinili v H&M user posted image user posted image user posted image user posted image
Komentarji nekaterih, da vam je pa tečno vzet za 15 minut svoj voziček iz avta user posted image Jaoooooooooooooooooo. Dobro, d animate dvojčkov. Ne vem, kako bi takrat sploh šle v trgovino. user posted image user posted image



Z dvema nakupovalnima vozičkomauser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
20.12.2009 11:01:28   
sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Men je čist logično, da te je varnostnik opozoril. Predstavljaj si, da bi popolnoma vsi vzeli nakupovalne vozičke in rinili v H&M user posted image user posted image user posted image user posted image
Komentarji nekaterih, da vam je pa tečno vzet za 15 minut svoj voziček iz avta user posted image Jaoooooooooooooooooo. Dobro, d animate dvojčkov. Ne vem, kako bi takrat sploh šle v trgovino. user posted image user posted image



Z dvema nakupovalnima vozičkomauser posted image




Razmišljam, kako bi to izvedla user posted image user posted image user posted image Bom naslednjič probala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
20.12.2009 11:04:18   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Men je čist logično, da te je varnostnik opozoril. Predstavljaj si, da bi popolnoma vsi vzeli nakupovalne vozičke in rinili v H&M user posted image user posted image user posted image user posted image
Komentarji nekaterih, da vam je pa tečno vzet za 15 minut svoj voziček iz avta user posted image Jaoooooooooooooooooo. Dobro, d animate dvojčkov. Ne vem, kako bi takrat sploh šle v trgovino. user posted image user posted image



Z dvema nakupovalnima vozičkomauser posted image




Razmišljam, kako bi to izvedla user posted image user posted image user posted image Bom naslednjič probala user posted image user posted image user posted image


Vzameš 2 nakupovalna vozička in moraš imeti vrvico, no, kar špago - da ju povežešuser posted image .


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
21.12.2009 8:32:24   
ksenjak
Tudi meni se je to zgodilo v C&A v Kranju, kamor me varnostnik ni spustil noter z nakupovalnim vozičko in jajčko z otrokom. Kaj čmo, mislim, da imajo res neko nalepko s prečrtanim nakupovalnim vozičkom.

lp

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nakupi v H&M Supernova-Rudnik
22.12.2009 12:45:32   
ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
eni pač nimamo vedno možnosti varstva za otroke, ko gremo po nakupih, predno katera kaj reče.


Jst ga tud nimam, pa grem po nakupih z vsemi tremi otroki (4l, 2l, 6 mesecev), pa nimam nikol nobenih problemov, niti ne kompliciram. Je pa res, da uporabljam za prevoz otroka SVOJ vozicek.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?