|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj v.d. možek.....
24.12.2009 12:53:48   
Lenny
.... že celo dopoldne doma čisti in rihta stanovanje, pobral bo oba otroka in potem nas pelje še na kosilo user posted image user posted image user posted image
Punce, to je boljše kot Božiček user posted image
Bo potrebno resno razmisliti, če ni že čas, da se v.d. status zamenja z dolgoročnejšim mandatom user posted image user posted image

VSEM SKUPAJ SLADKE BOŽIČNE PRAZNIKE IN HRUSTLJAVO NOVO LETO!

Se spet beremo v 2010.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 12:56:29   
zvesta
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 12:59:37   
ledenaa
me veseli da mu pustiš pospravljat stanovanje -jaz svojemu ne bi user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 13:04:22   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

me veseli da mu pustiš pospravljat stanovanje -jaz svojemu ne bi user posted image

Moj tudi pospravi tak in predvsem TJA, kot jaz niti približno ne bi. Ampak pomembna je njegova gesta, ne končni rezultat.
Je tudi danes pospravil in pripravil, da počasi odpeketamo, medtem ko sem šla jaz na kavicouser posted image

IMEJTE SE KRASNO!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 13:09:36   
štrumfek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 13:41:20   
poli*
Moj to počne celo leto user posted image  user posted image .
Zato pa je pridobil dolgoročni mandat, brez možnosti odstavitve s položaja user posted image  user posted image .

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 13:44:15   
Anonimen
moj pa zunaj drva zaga za zimp 2014!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz pa probam mal stanovanje u red spravit....
tamala mi cmiha, ta starejsi je laaaaačen, mali mi tezi, kdaj bomo pisali bozicku.....men se bo pa vsak cas sfuzlalo!!!!



vse pohval tvojemu!user posted image

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 14:31:49   
poli*
Miška- verjamem, da se ti kdaj že fuzla pri 3 otrocih... meni se kdaj pa kdaj pri enem otroku...user posted image
Drva za 2014 user posted image  user posted image  user posted image  ta je dobra user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 14:54:47   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

me veseli da mu pustiš pospravljat stanovanje -jaz svojemu ne bi user posted image

Ma ni šans, da jst še mojega kdaj spustim kam blizu omare... jst ne vem no, čemu naj bi evolucijsko koristila totalna dezorganiziranost, ki jo očitno pridno fura kar nekaj naših decev... ej, pa ni za verjet, kaj vse se je našlo na enem kupu, ko sva selila njegovo omaro dol... hlače, majce, zapiski za faksuser posted image ... vse v enem kupu. Kuliji med nogavicami! Saj zdaj ni kaj boljši, ima dolge, kratke rokave, hlače od trenirke, vse zbrkano skup... 2 dni je bil sam doma in ko je iz trgovine prinesel stvari... mah, čokolade in kekse je zložil v kot omarice, kjer imava kozarce, plastične sklede gor na krožnike, makarone dol, kjer imam konzerve... ma ni da ni....itak NIKOLI ne najde NIČ, takoj ko iz rok nekam odloži... le zakaj, ha...user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 15:02:23   
Anonimen
haha klemy....tvoj vsaj po omarah pospravi. moj samo vse na mizo odlozi, da je se vecja guzva kot ponavadi v bajti!user posted image

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 15:05:21   
Anonimen
lih prej.....jao boze....dnevno sem imela tako, da dobesedno nisi imel kam stopit....grrrrrrr, od smreke, okraskov, figuris za jaslice, od tamale lezalnik, mulca sta nekaj sestavljala na tleh. s tem da je blo ze berz tega razkopano...
v tem sem skocila v stacuno in pustila veliiiiko skatlo v avtu. sem rekla da bom prvo  plac naredla....
in mi privlece skatlo notr(no, oj, verjetno je hotu pomagat)...gre ven, pa vlece notr pooooolno gajbo drv za v kamin!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
mater, sem kar zavpila na njega:
PA KAJ MI BOS ŠE PRVLEKU NOTR???????vidis, da nimam kam stopit!!!!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 15:26:07   
Klemy82
joj, Miška, mi je znano takole, ja.user posted image
A daj, zadnjič sva šla po fasungo in sva tri vreče hrane nakupla. Jih je odložil na mizo v kuhinjo, pa šel čvekat po telefonu. Jst sem imela še eno debato s taščo in ko dol pridem, me kap na mestu, se je ena cela vreča obrnila pa stresla z mize po tleh. HB ne tista, v kateri so bila jajca pa moka. Gospod pa na kavču čveka po telefonu. Uf...user posted image No, potem začnem zlagat reči in si vse razpakiram iz vrečk, on pa se spravi, da bo meso dal v vrečke pa v skrinjo. Cela miza zadelana s futrom in rečmi, on pa sredi tega, začne rezat pakunge od mesa, ko nisi imel kaj kam za postavit več. Ni mogel počakat, da pospravim dol z mize, ane.
In potem gre iskat vrečke za meso not dat, ni najdu nič in je vse kr tam na mizi pustil pa šel k mami gor fehtat vrečke. Jaz pa cel predal teh faking vrečk. user posted image Itak je povsod pogledal, samo tam ne, kjer dejansko so. In pol mi privleče teh vrečk dol.... ma da sem prav morala znoret, no.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 15:32:26   
sanasan
Ma ni šans, da jst še mojega kdaj spustim kam blizu omare... jst ne vem no, čemu naj bi evolucijsko koristila totalna dezorganiziranost, ki jo očitno pridno fura kar nekaj naših decev... ej, pa ni za verjet, kaj vse se je našlo na enem kupu, ko sva selila njegovo omaro dol... hlače, majce, zapiski za faks ... vse v enem kupu. Kuliji med nogavicami! Saj zdaj ni kaj boljši, ima dolge, kratke rokave, hlače od trenirke, vse zbrkano skup... 2 dni je bil sam doma in ko je iz trgovine prinesel stvari... mah, čokolade in kekse je zložil v kot omarice, kjer imava kozarce, plastične sklede gor na krožnike, makarone dol, kjer imam konzerve... ma ni da ni....itak NIKOLI ne najde NIČ, takoj ko iz rok nekam odloži... le zakaj, ha...

me veseli, da ne 'trpim' samo jaz....
a vaši tudi puščajo vratca od omaric na stežaj odprta, pa predali na pol zunaj....včasih me to tako razkuri, da user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 15:49:22   
Anonimen
jst sem mojmu ene parkrat direkt iz strika cunje zatlacila(dobesedno zatlacila) v omaro.
ker sploh nima smisla pospravljat njegove omare. ker zvlece najnizjo majco izpod kupa. pa ce mu visje padejo po tleh jih sam zabase nazaj... po moznosti kar na glace alpa gate!!!!user posted image
samo je blo itak brez haska!user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 15:59:49   
Klemy82
Čuj, Miš, a imava midve istega deca slučajno?user posted image Moj je isti!!!! Enkrat sem prav popizdila, da mu ne bom več peglala cunj, ker itak vse nameče v omaro... pa mi reče nazaj, da zarad njega, mi ni treba. Pa mu jih nisem.user posted image In pol mi en dan prinese eno srajco, da nej mu jo speglam, ker tak pa res ne more it na šiht.user posted image Se ga je držalo potem kak teden pa spet po starem. Da ne omenjam, ima ene majce, cca 15 let stare, ne pretiravam. Vse razvlečeno, preperelo, luknje... Za doma delat al pa za spat.  Enkrat ni najdu nobene(!) spodnje majce, pa je kar eno to majco oblekel pod srajco za na šiht.... da me je skor kap, no. user posted image huj kot klošar!
Ima eni dve sta taki, da še za po tleh brisat nista dobri, je preveč preperelo pa zluknjano. Ma bog ne daj, da bi jo stran vrgla, po moje me kar deložira iz bajte.user posted image Eno tako mu je mama enkrat zabrisala stran, še danes ni prebolel, revež.user posted image

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 24.12.2009 16:00:44 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 16:02:05   
Anonimen
Ma bog ne daj, da bi jo stran vrgla, po moje me kar deložira iz bajte.user posted image Eno tako mu je mama enkrat zabrisala stran, še danes ni prebolel, revež.user posted image



hmmmmmm, da ni res isti!!!!
jst pomecem stran, pa se neumno nardimuser posted image

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 16:04:34   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Ma bog ne daj, da bi jo stran vrgla, po moje me kar deložira iz bajte.user posted image Eno tako mu je mama enkrat zabrisala stran, še danes ni prebolel, revež.user posted image



hmmmmmm, da ni res isti!!!!
jst pomecem stran, pa se neumno nardimuser posted image

Uf, čaki da se  bom enkrat zraven spravla, bo šlo vse v kanto, direkt!!! user posted image Sej itak zmeri vse zgubi pa ne najde nč..tak da se bom naredila smotano, še nazjala ga bom, da je spet zgubu neki...user posted image mrbit pa vžge.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 16:19:33   
Anonimen
hahauser posted image

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 16:53:39   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jst sem mojmu ene parkrat direkt iz strika cunje zatlacila(dobesedno zatlacila) v omaro.
ker sploh nima smisla pospravljat njegove omare. ker zvlece najnizjo majco izpod kupa. pa ce mu visje padejo po tleh jih sam zabase nazaj... po moznosti kar na glace alpa gate!!!!user posted image
samo je blo itak brez haska!user posted image



MOj je isti.


IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Da ne omenjam, ima ene majce, cca 15 let stare, ne pretiravam. Vse razvlečeno, preperelo, luknje... Za doma delat al pa za spat. 

Ima eni dve sta taki, da še za po tleh brisat nista dobri, je preveč preperelo pa zluknjano. Ma bog ne daj, da bi jo stran vrgla,...



Tudi tole je isto. Samo da jaz stran pomečem, ko me prime, ravno prejšnji teden sem ene trenrka hlače pa eno majico. Drugače pa mi ni jasno, a je to napaka v moškem genskem zapisu al kaj....user posted image user posted image user posted image ... pa očitno v mojem tudi, da to toleriram...user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
24.12.2009 19:14:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 21:18:56   
Sibil_
Mene pa najbolj spravi na obrate ko pospravi posodo v predale in se potem le-tej zaštekajo, ko jih ne moreš odpret!Popi****!user posted image
Al pa recimo dejansko ne ve kateri lonci so naši-nam namreč večkrat fotr dol prinese v svojih loncih in nobeden od niju dveh ne loči kateri lonci so od koga-pa imajo lonci od fotra modre ročaje, naši so pa celi srebrni. Mah, kdo bi jih razumel...zgleda res kaj v genih al kaj...aja cunje pa itak kot večina....mu likam samo še srajce in hlače za šiht, drugega ni šans!

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 21:20:52   
Anonimen
pri nas trenutno manka se par ur....in tudi zima 2015 bo tooooooplaaaaa!user posted image

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 21:37:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

na božični večer razglašam da imajo vsi moški iste gene saj jih nič ne moti oz. delajo zelo identične stvari , me pa tudi ker nas vse moti ista stvar.



verjetno boš zdaj na božični večer razočarana/neuser posted image  kot takrat, ko ste ugotovile, da božiček ne obstajauser posted image


ljubice moje: moj lika, puca, pospravlja....sam od sebe....mu nič ne rabim rečt....tudi danes dopoldan ni bilo izjeme....glede tega je resnično strašno priden in pedanten.

cunje: bog ne daj, da je kaj poflekano, strgano (in mali je fasal iste te geneuser posted image ) ni zlikano....še meni lika hlače na črto, ker sicer imajo moje 2 črtiuser posted image user posted image user posted image

edino pri kuhi je bolj bogi....pa naj mu bouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 21:39:41   
Anonimen
sam u bistvu smo res lahko srecne.....kaj ce bi tezil za vsko gubico????
kar naj ima raz......no omarouser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moj v.d. možek.....
24.12.2009 21:41:49   
rija
bi se šla pa malo zbotoksiralauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?