|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
2.5.2005 23:11:48   
petra*
Moja zgodba "paše" po vsebini na drug forum. A obljubila sem jo tukaj.Nekatere me verjetno že poznate, druge ne...

Ena od treh najlepših zgodb mojega življenja:
...april,štiri leta nazaj...
Tretji porod.Naravni porod-kot sem si želela.
Dobili smo še eno deklico.
"Brina bo," sta se strinjala njena bratec in sestrica.
In smo se cartali, spoznavali, dojili...
Nekaj ni bilo vredu z njenim dihanjem.
"Verjetno ni nič narobe, le utrujena je," so govorili.
In jo odpeljali.V klinični center.In takrat so ugotovili srčno napako.
"Ni tako hudo,operirali bomo, kmalu bo lahko šla domov," so zatrjevali.
Sprejeli smo njeno "bolezen" in čakali na operacijo.In se cartali, dojili...
In je prišel 6 dan.Z možem sva čakala pred operacijsko sobo.3 ure so minile...pa še kar sva čakala.Začutila sem nemir v operacijski,zaskrbljeni zdravniki so si podajali vrata, vsem se je mudilo, ni bilo časa za razlago.Vedela sem.Vedela,da se naša deklica bori za življenje.Prosila sem jo v mislih naj zdži, naj ostane z nami vsaj še malo.Nismo ji še pokazali vseh lepot, ni še videla sončka,ne morja, ne rožic...kako težke so bile tiste ure,ko sem vedela,da se naša deklica bori za življenje, jaz pa ne morem biti ob njej in ji niti pomagati...po štirih urah nisem zmogla več.
"Prav, odidi,če ne moreš živeti.Dovolim ti, da greš." sem se v mislih pogovarjala z njo.
Čas je mineval... nama z možem počasi - za Brino pa se je ustavil.Operacija je uspela a srček ni zabil več.
Šok... nisva dojela kaj se dogaja.Zakaj ona? Zakaj jaz??Kaj sem naredila narobe??? Vse je bilo tako hitro, nisem imela moči se posloviti od nje.Domov sva odšla s polnimi stekleničkami mleka in njenimi stvarmi.Hm,kako sem si takrat želela, da bi umrla jaz.
In potem... kako povedati otrokoma, kako sprejeti, kako ŽIVETI ?????
Pa žalovati.... ni mi bilo dovoljeno.Težki časi so bili za našo družino.Iskali smo se... jaz...mož...otroka...
"Pozabi,saj si še mlada, saj imaš dva zdrava otroka, bolje prej kot kasneje...." dobronamerne besede prijateljev - a tako boleče.In tako odveč!!!
Dolgo časa sem tavala, iskala - kaj,še sama ne vem...,nekako sem živela in se prebijala.Do dne, ko mi je sin rekel:" Mami,zdaj se pa spet smejiš." Njegove besede so mi pomagale, da sem se "vzela" v roke!!! Kakšne poti, koliko spoznanj, koliko solz, žalosti, zavisti, ljubosumnosti...da vse to se je dogajalo ( dolga zgodba )
In končno se je začelo novo življene za našo družino.
Boljše,lepše, bogatejše ...
In danes (bi bila) je naša Brina stara 4 leta.Ohranjamo spomine, praznujemo njen rojstni dan,prinašamo ji igračke, živi z nami - v naših srcih.
Še vedno zaboli in vem, da bo vedno bolelo...vendar so spomini nanjo tudi tako lepi, tako bogati,da mi je lepo pri srcu.Pride dan, trenutek, ko je težko.In nič ni narobe, da je tako.
Ponosna sem.Ponosna sem,da sem lahko mamica trem zlatim otrokom od katerih je eden naša najsvetlejša zvezdica.
In vedno znova se ji zahvaljujem, da sem bila lahko njena mamica - pa čeprav samo za 6 dni.

To je moja zgodba... na zelo,zelo kratek opis.
Hvala, ker sem jo lahko delila tudi z vami.

Lp vsem ,Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
2.5.2005 23:27:53   
india
:((:((:((:((:((:((:((:((:(( za :angel: Brino!


a zate in tvoje doma::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
2.5.2005 23:41:44   
san
vse najboljse brini :torta: gori med :angel::angel::angel:

veliko srece in vsega lepega tvoji druzini:rozica::rozica::rozica:

lp s:)

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
2.5.2005 23:42:14   
piščanc
no eto, jokam se

od sreče, da imam :duda: :duda: doma in od žalosti za tvojo :duda: Brino.

:angel: za Brino.

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 0:02:02   
Gina
:((:((:((:((:((

Ne vem, kaj naj napišem....res ne vem....karkoli bom napisala, bo zvenelo plehko.

Drži se, punca, drži za tvoja otroka, ki rabita mamico. Mamico s smehom.:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 0:34:37   
borovnička
Kaj nam vse življenje prinese :((:((:(( Tebi pa en velik poklon za vso moč in pogum ob tako težkih trenutkih :rozica::rozica::rozica:

Tako kot Gina pravi, ni besed. Imate pa svojega :angel: tam gori, ki vas čuva in spremlja vsak dan.

Hvala, ker si delila z nami svojo zgodbo.

:angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 0:57:52   
PIA 1
Že skoraj uro sedim pred tem tvojim pisemcem in ne morem verjeti,kar sem prebrala.:((Od kje si vzela tolikšen pogum Petra,da si lahko to prestala?Ne najdem besed,s katerimi bi ti rekla,da mi je neizmerno žal za tvojega angelčka.Če samo pomislim,da bi se moji princeski kaj zgodilo-nesreča,saj sedaj najbolj odkriva svet,solz ne morem ustaviti.Kaj šele,da je ne bi nikdar več videla,je stisnila,nikdar več slišala njenega smeheca ali joka...,bi umrla!
Roko na srce-neverjetna ženska si,občudovanja vredna,prav tako tudi tvoj mož!

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 5:21:50   
anajmad
Hvala Petra,midve se že dolgo poznava preko virtualnega sveta.Upam,da bova skupaj močni,ali vsaj jaz tako kot ti,da prebrodim to krizo,ki je komaj sedaj prišla na dan.
en lp:morje:D.

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 5:34:48   
Lunca1
:((:((:((

Čestitam za tvojo moč.:rozica:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 8:02:07   
bunkica
V grlu se mi je naredil cmok grenkobe in žalosti..........nimam besed........le solze........

Naj vam ta najsvetlejša zvezda vaših src sije in sveti ob še tako svetli svetlobi in v vsakem mraku...........

:angel::angel::angel::angel::angel: naj jo čuvajo in ona na vas...........

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 8:14:22   
Yasmin
Draga Petra,

ni besed katere bi zacelile rano..vso to krizo ste prebrodili, ker ste mocna druzina in zivite eden za drugega..obcudujem vas..

Vcerajsnji dan je zgodovina,
jutrisnji dan je skrivnost,
danasnji dan je darilo,
naj ti bo vceraj lep spomin,
jutri izziv in danes en sam uzitek.

Radi se imejte..pozdravcek vsem strim iz Dubaia..
danes zvecer bom pogledala v nebo in pomeziknila tvoji zvezdici..Yasmin

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 8:16:54   
Anonimen
:((:((Brez besed,samo solze:((:((:((

(odgovor članu petra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 8:50:56   
lidia
:((:((:angel::((:((

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 9:03:39   
PiaM
Moje sožalje, Petra in bodi še naprej tako pogumna v življenju in nikoli ne pozabi, da tisti ki te sedaj najbolj potrebujejo, so še ob tebi...:rozica:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 9:15:20   
Anonimen
:((:((:((:((:((:((
Zelo žalostno, a žal resnično.
:angel::angel::angel::angel:

(odgovor članu petra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 9:19:15   
Pupica
:((:((:((:((:((:((:((:((
Upam, da si pomagala še kaki zvezdici zasvetiti z najsvetlejšo močjo:angel:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 9:19:36   
Moyca_
kot vedno in kot vsaka mama imam solze v očeh

vse najboljše mali angelček:angel:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 9:29:36   
ona78
draga Petra,
naj vas :angel: čuva!!
tista zvezdica visoko nad vami pa naj vam daje večno luč!
:rozica:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 14:16:54   
TARA in MAJ
ko sem brala tvojo zgodbo res nemoreš zadržati solz vendar vaša Brina bedi nad vami kot:angel:in vedno bo del vašega življenja.

NAJ JO ČUVAJO:angel::angel::angel:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 14:34:03   
karmy
nism sama tako da kar jokam navznoter :((:((:(( jzt sm tk občutljiva na take stvari... :((:((

Brina bo vedno s tabo in del tebe in te gleda z nebes... :angel:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 15:16:39   
mamsi
Ko včasih gledam svojo punčko ko spi, in samo za trenutek pomislim, kaj, če se ji kaj zgodi, me zalijejo solze. Kako grozljivo je šele, ko se kaj v resnici zgodi, si ne upam predstavljat.

Kako krasna mamica in človek si, ker si hvaležna za njeno življenje, čeprav kratko:rozica::rozica::rozica:


(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 17:24:52   
Iren@
Hvala, da si nam zaupala svojo zgodbo.

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 18:01:24   
MEGY_Patricija
:rozica::duda::rozica::duda::rozica::duda::rozica::duda:
DRAGA PETRA
:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:
Tudi mene je tvoja zgodba ganila do solz:((:((:((:(( sem pac sentimentalen clovek ,ki pokaze custva pa ce je to komu prau ali pa ne.:zmeden::zmeden::zmeden:

Moram ti priznati da res ne vem kako bi prebolela izgubo a zal je res tako da zivjenje tece dalje pa z nami ali pa brez nas.

Rada pa bi ti rekla,da se pac veseli tistih lepih trenutkov ki so ti ostali s tistimi ki jih imas ob sebi spominjaj pa se vseh tistih lepih trenutkov, ki si jih lahko prezivela z tako imenovano BRINICO,ki pa te danes spremlja na tvoji zivj..poti in te gleda iz 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

Naj ti vsak nov dan prinese veliko ljubezni in topline v tvoj dom to ti iskreno iz srca zeli MEGY:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 18:47:31   
VITA74
KAR TE NE ZLOMI TE NAREDI BOLJ MOČNEGA....

Bodi močna za svoje tri sončke... Srečno Petra

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   O deklici, ki se najsvetlejša zvezdica
3.5.2005 18:47:56   
Janeja
Petra* :((:((:((
kako grozno hudo mi je, ko vedno znova berem tvojo zgodbo. Živo si predstavljam tvoje grozne občutke nemoči, ko ne moreš narediti nič za svojega otroka, ki je prepuščen zdravnikom in usodi. Tudi jaz sem to doživljala, ne samo nekaj ur, ampak več dni skupaj. Še danes ne vem, kako smo to preživeli. Na našo veliko srečo je naša punčka ostala z nami in čeprav je že 67 dni v bolnici vem, da bo kmalu z nami doma in da bomo potem vse nadoknadili.

Ne znam pa si predstavljati in ne upam si niti pomisliti na to, da bi jo izgubili. Bodi močna za svoja dva otroka, zase in za moža. Ko pa čutiš potrebo po joku in žalovanju pa jokaj... ne zadržuj solz. Naj sperejo bolečino, vsaj del, nekaj je verjetno vedno ostane.

:rozica: zate, naj ti lepi spomini na tvojega :angel: pomagajo premagati težke trenutke.

Janeja

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?