|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaljubljena...
19.1.2010 20:19:21   
Capra
...v moškega, ki ni moj partner. Shit happens, kaj naj rečem...
Torej, v zvezi sem pet let. Zadeva pač ni popolna (katera zveza pa je), je pa prijetna, znosna,... boljša od večine? Kakorkoli, pet let ni malo, zadeva rata dolgočasna kljub precej truda z obeh strani, pač rutina. Poleg tega sva oba redna študenta s polnimi urniki obveznosti in ker ne živiva skupaj se srečanja omejijo bolj ko ne na vikende in kako kosilo med tednom... ne hodiva veliko ven (ne po žurkah, ne po izletih ipd), niti nimava neke velike družbe prijateljev, tako da so najini vikendi bolj ko ne tv/računalnik (moj še kej dela ponavadi) in to je to.
In potem se zgodi december in jaz po sili razmer ostanem doma, bolj ko ne priklenjena na posteljo. Večino časa sem preživela v postelji z laptopom na kolenih. In se pogovarjala z ljudmi preko raznih kanalov, sicer bi kar umrla od dolgčasa. začela govorit s kolegom, s katerim sva bla že prej na liniji, sicer redko pa vendar. Na faksu se je ogromno dogajalo in on me je od začetka obveščal o vsem v najmanjše podrobnosti, potem sva se pa pač začela bolj zares pogovarjat... in ko sem se spravila k sebi, je bil veseli december v polnem, smo šli z družbo skupi ven parkrat, tut on vmes... nič se sicer ni dogajal v kakršnemkoli pomenu besede, samo že bližina je včasih dovolj... kakorkoli, pogovori so bli vsakodnevni in vedno bolj intimni... ve da imam fanta, on pa je nesrečno zaljubljen. Zadeva se zdej odvija v vedno bolj intimne pogovore, on mi je povedal, da sem mu všeč, ampak kot je sam rekel, brez skritih in odkritih namenov...z njim sva res nekak sorodni duši, v pogovorih se ujameva, razumeva se, smisel za humor, okus za glasbo, filme, pogledi na svet,... vse no. Zdej me začenja še fizično privlačit, vedno bolj (nekako tko pr meni gre, šele ko človeka spoznam začnem gledat na fizično plat vse zadeve). In zdej se mi ne sanja kaj nej naredim... nej bom pač 'študentka', 'mladenka' in 'nora' in pustim fanta in grem, ali nej pustim da bo zadeva šla mimo mene (in verjetno po neki časa bo) in še naprej peljem 'stari zakon' naprej... seveda, trenutno me mika bolj prva opcija, ker iščem neko dogajanje, vznemirjenje, kej novega, samo po drugi strani mam pa sedanjega fanta seveda rada in se tut zavedam da tale naveličanost je neki najbolj normalnega in da se verjetno ne splača vržt popolnoma dobre veze stran zaradi metuljčkov v trebuhu oz. nečesa kar pač bo uspelo ali ne.
Podoben post sem imela že napisan par tednov nazaj ko je med nama s fantom resno škripalo, pa sem hotela vprašat če se sploh splača raševat stvar glede na to da mam novo priložnost za ovinkom. Kakorkoli, zadeve sva razrešila in ta trenutek sm v zvezi dejansko srečna, ker sva razrešla probleme ki so bli že dalj časa prisotni. In tole mojo zaljubljenost prov dobro preslikavam na fanta, sam ne vem če in kako dolgo bo tole uspevalo.
Ok, rešitev se zdi kot na dlani – pač se temu človeku izogibam. To je mal težje, glede na to da sva hočeš nočeš skupi tut po 12 ur na dan. Celo partnerja pri nekaterih projektih... torej, plan b, mogoče ve kdo? Kakršenkoli nasvet kako se od-zaljubit od nekoga, ki ga neizogibno videvaš in ga pri tem ne izbrisat iz svojega življenja in prizadet?
p.s.: pišem pod novim nickom, iz verjetno očitnih razlogov.

< Sporočilo je popravil Capra -- 19.1.2010 20:21:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaljubljena...
19.1.2010 20:22:17   
m_o_i
z vsakim od obeh se "prestavi" 10 let v prihodnost; tista slika, ki ti je bolj vsec-tista je pravauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Capra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaljubljena...
19.1.2010 20:31:51   
ursi
Pri vsaki novi zaljubljenosti so na začetku metuljčki in ščemenje v trebuhu. In vsak člvek, ki nam je všeč, se takrat zdi brez napak. Glede na to, da s sedanjšnim partnerjem uspešno premagujeta ovire, je očitno, da le nista tolk "slaba" skupaj. Mogoče bi pri ta novem kmalu odkrila nekatere stvari ali lastnosti, zaradi katerih veza ne bi peljala tako dobro. mogoče, ne vem. Na vrat na nos zaradi zaljubljenosti jaz osebno ne bi prekinila zveze, v kateri si. Čas prinese svoje. Saj se nikamor ne mudi - ali pač? Mogoče boš s časom bolj jasno videla celotno sliko.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaljubljena...
19.1.2010 20:43:55   
poli*
Jaz bi ti tudi rekla, da ne hiti in ne prekinjaj zveze s fantom zaradi zaljubljenosti. Če je kaj na tem, se bo že razvilo in boš vedela, da je ta novi "tapravi".
Verjetno boš v življenju imela še veliko sodelavcev, ki te bodo za trenutek privlačili... ampak se ne boš odrekla svojemu možu, ker bi to lahko počela na vsakih nekaj let. Kaj pa vem, sama v sebi se vprašaj in SI POŠTENO odgovori, če se s sedajšnjim fantom res vidiš v prihodnosti.
Čas bo pokazal svoje...

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaljubljena...
19.1.2010 20:44:39   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

z vsakim od obeh se "prestavi" 10 let v prihodnost; tista slika, ki ti je bolj vsec-tista je pravauser posted image


toje se mi zdi odličen predlog- čeprav verjetno nobenega ne ljubiš dovolj, kajti ko res ljubiš ne moreš bit z nobenim drugim.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaljubljena...
19.1.2010 20:46:44   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

z vsakim od obeh se "prestavi" 10 let v prihodnost; tista slika, ki ti je bolj vsec-tista je pravauser posted image


toje se mi zdi odličen predlog- čeprav verjetno nobenega ne ljubiš dovolj, kajti ko res ljubiš ne moreš bit z nobenim drugim.

Verjetno bi izbrala tanovega, ker je v tem trenutku vroča roba na njenem trgu...  

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaljubljena...
19.1.2010 21:09:54   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Jaz bi ti tudi rekla, da ne hiti in ne prekinjaj zveze s fantom zaradi zaljubljenosti. Če je kaj na tem, se bo že razvilo in boš vedela, da je ta novi "tapravi".


Ko se na opisan nacin obnasajo moski, ju imenuje(m/j)o prasci. Sedeti na dveh stolih in razmisljati kateri je bolj udoben, pa menda ja ni nic kaj moralno....

Sama ne bi razmisljala o tem, da zapustim fanta zaradi nove "prilike", temvec zaradi:

"Kakorkoli, pet let ni malo, zadeva rata dolgočasna kljub precej truda z obeh strani, pač rutina. Poleg tega sva oba redna študenta s polnimi urniki obveznosti in ker ne živiva skupaj se srečanja omejijo bolj ko ne na vikende in kako kosilo med tednom... ne hodiva veliko ven (ne po žurkah, ne po izletih ipd), niti nimava neke velike družbe prijateljev, tako da so najini vikendi bolj ko ne tv/računalnik (moj še kej dela ponavadi) in to je to. "

Ce je zadeva ze zdaj rutinska.....
Sicer je pa velika verjetnost, da se ne bosta locila, cese bosta odlocila za skupno zivljenje... preden bi se uspela locit bi verjetno izdahnila zaradi dolgocasja.... 

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaljubljena...
19.1.2010 21:15:34   
poli*
Ne, nisem mislila tako, da naj sedaj kar navali in "preizkuša" tanovega na sto in en način, da bo ugotovila, kateri je pravi.
Pač, naj ostane pri tem kakor je, naj bosta prijatelja in potem bo videla, če jo bo čez nekaj mesecev še vedno močno privlačil, bo bolj očitno, da je nekaj "na tem". To zame ne pomeni, da sedi na dveh stolih. user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaljubljena...
19.1.2010 21:27:14   
Anonimen
Kakršenkoli nasvet kako se od-zaljubit od nekoga


Ni se treba. Naveličana si zdaj, naveličana boš čez pet let. To se ti zdi normalno. Škoda še enega moškega za tvoje dolgočasje.

(odgovor članu Capra)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaljubljena...
19.1.2010 22:56:42   
hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

z vsakim od obeh se "prestavi" 10 let v prihodnost; tista slika, ki ti je bolj vsec-tista je pravauser posted image


tudi meni se zdi tale predlog fajn.

Oziroma kakor bi jaz rekla: predstavljaj si zivljenje s svojim sedanjim fantom cez pet, deset, stirideset let. Saj verjetno ves, kako se pocutis ob njem. Je to zivljenje, kot ga zelis imeti?

In karkoli odgovoris, ti bo jasno, kaj storiti.

_____________________________

if a man speaks his mind in a forest and no woman hears him, is he still wrong?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 0:10:36   
Anonimen
p.s.: pišem pod novim nickom, iz verjetno očitnih razlogov.


bežiš pred realnostjo.

sicer pa: moj današnji nasvet: če si mlada, če je tvoje razmerje vezano samo na leta, nimaš nič izgubiti. prepusti se toku in odplavaj. nepozabni trenutki, ki ti dajejo nasmehe v prihodnosti.

zaljubljenost je nora zadeva, ki ti enostavno da krila, s katerimi lahko poletiš kamorkoli! enostavno imaš moč biti energijski človek.

res pa je padec zaljubljenosti kot udarec ob betonska tla,... in soočenje, da noben ni popoln,... da se za vsemi metuljčki skriva človeška podoba, ki je takšna ali pa malo drugačna.

in še nasvet: ne kaj bomo mi napisali na forumu, temveč kaj ti čutiš in veš - to je v tvojem življenju pomembno.


(odgovor članu Capra)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 0:11:38   
Anonimen
predstavljaj si zivljenje s svojim sedanjim fantom cez pet, deset, stirideset let


predstave znajo včasih malo popačiti prihodnost. in jo zagreniti. vsi se pomalem spreminjamo.

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 8:33:42   
Ursi2
mOJ EDINI NASVET JE: NE ZAPUSTI NEKOGA, KI GA LJUBIŠ ZARADI NEKOGA, KI TI JE VŠEČ!!!!!!!!! Povem iz izkušenj!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 9:24:27   
Nika v službi
Mislim, da začenjaš na napačnem koncu. V vsako zvezo je treba vlagat, vsak dan, vsak teden, mesec za mesecem, leto za letom. To so dejstva. Sicer res lahko pride do rutine in naveličanosti, kot ju ti zdaj doživljaš.

Jaz bi rekla, da začnita s partnerjem (obstoječim, seveda) več delati na vajini zvezi. Naredi kaj, da vajino skupno življenje ne bo tako monotono, najdita čas drug za drugega, poživita vajine skupne trenutke in se ne pustita ujeti v rutino, naveličanost.



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 10:55:13   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: Ursi2

mOJ EDINI NASVET JE: NE ZAPUSTI NEKOGA, KI GA LJUBIŠ ZARADI NEKOGA, KI TI JE VŠEČ!!!!!!!!! Povem iz izkušenj!!!!!


Niti enkrat ni omenila ljubezni v trenutni zvezi.

Sicer pa glede na to, da si še študentka, torej si še zelo mlada pa ti je zveza s partnerjem že sedaj rutina, kaj bo šele čez nekaj let. Meni v tvojih letih rutina, dolgočasno, znosno ... pač ne bi bilo dovolj. Spraševala bi se, če je to to, pa ne samo zaradi drugega moškega ampak zaradi sebe na sploh ...
Stara sem 33 let in sem s partnerjem že 15 let pa se mi najina zveza še danes ne zdi samo "znosna" ampak veliko, veliko več. Poskusi osvežiti in "popraviti" prvo zvezo, če ne gre, pojdi naprej.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 12:14:56   
diana 28
Tudi meni se je zgodilo enako. Jaz sem se razšla s fantom, s katerim sem bila 7 let in me je imel rad za nekoga, katerega sem spoznala in se zaljubila vanj.
Nato  sem prišla do tega, da ni tisto kar se mi je takrat zdel, da me ne ljubi tako kot me je znal prvi in še danes mi je hudo, da sem pustila tako lepo in globoko zvezo zaradi trenutne zaljubljenosti-norosti, adrenalina....kaj pa vem kaj ....  
Sigurno pa ni bilo vse perfektno. Prvi je rad malo preveč popival(ni imel meje) in to je bil tudi precejšnji vzrok, da je prišlo do vsega. Bala sem se kaj bo v primeru otrok in družine. Sedaj pa, ko to pišem, pa imam kar cmok v grlu, ker mi je žal... A kaj hočem. Napačna odločitev- ali pa ne. user posted image

Jaz ti svetujem, da dobro premisliš in se sama odločiš glede na to kaj ti sedanji fant pomeni in ti njemu. Če ni ljubezni nima smisla nadaljevati...Če pa še vidiš prihodnost in se ti zdi, da bi bila srečna pa ne prekinjaj zveze in se oba potrudita za lepšo zvezo.

Nikoli ne veš kaj je bolje...Lahko ti bo žal, lahko pa je priložnost, da začneš novo in lepo zvezo. Sigurno pa so trenutna čustva zaljubljenosti močna, vendar se malo ustavi in poslušaj samo sebe.  Mislim, da boš znala oceniti kaj ja zate najbolje.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 12:18:46   
baguSka
Se podpisem pod Miska... 

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 13:45:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

...Nato  sem prišla do tega, da ni tisto kar se mi je takrat zdel, da me ne ljubi tako kot me je znal prvi in še danes mi je hudo, da sem pustila tako lepo in globoko zvezo zaradi trenutne zaljubljenosti-norosti, adrenalina....kaj pa vem kaj ....  
Sigurno pa ni bilo vse perfektno. Prvi je rad malo preveč popival(ni imel meje) in to je bil tudi precejšnji vzrok, da je prišlo do vsega. Bala sem se kaj bo v primeru otrok in družine. Sedaj pa, ko to pišem, pa imam kar cmok v grlu, ker mi je žal... A kaj hočem. Napačna odločitev- ali pa ne. user posted image  


Mislim, da boš znala oceniti kaj ja zate najbolje.


Pises lepa in globoka zveza, pa ni bila niti tako lepa, niti tako globoka, ce si se bala njegovega popivanja.
Ljudje zal preradi idealiziramo stvari, ki jih nimamo vec ali so nam nedosegljive. zal ti je, imas cmok v grlu, ne zato ker je bil prvi krasen, temvec ker je bil drugi premalo krasen. in ce bi sedaj bil na sceni tretji, ki bi bil dejansko krasen, ne bi govorila o obenem cmoku...
In tako kot pises, da bo znala ocenit kaj je zanjo najbolje, verjemi sebi in meni, da si zase izbrala najbolje. Morda se trenutno ne zdi tako, pa je tako.
Ne zapuscamo ljudi s kateri smo, zato ker nam drugi da vec, temvec zato, ker nam oni dajo premalo (tistega kar potrebujemo). 

< Sporočilo je popravil Misek -- 20.1.2010 13:46:19 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 14:25:32   
diana 28
Mišek, prav imaš... Zelo lepo napisano.

Mi je kar dalo misliti tvoje sporočilo. Hvala.... user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 20:29:35   
fionca
Jaz sem tudi kmalu po končanem faksu oz.- sem bila v službi slabo leto dni- pustila svojega fanta, ki sem ga imela zelo rada. marsikdo je rekel, kako dober par sva bila, tudi določene hobije sva imela iste... A včasih ni dovolj, če imaš svojega partnerja "samo" rad. Najina zveza je tudi kdaj pa kdaj zaškripala, ampak nikoli preveč drastično. Nikoli nisem pomislila, da bi pustila tega fanta, ker je bil kot človek zelo dober fant...
A zgodilo se je. Kot strela iz jasnega! Povsem nepričakovano, sem se zaljubila, resnično zaljubila v fanta, s katerim imam danes otroka. Ta veza je bila v primerjavi s prejšno, kar precej razburkana. A NI MI ŽAL!!!Tudi nisva več skupaj s tem fantom, s katerim imam otroka. po sedmih letih sva se razšla. Verjetno bi s prvim fantom živela bolj umirjeno in "normalno" življenje. A kljub vsemu, kaj se je v tej drugi zvezi med nama dogajalo, je bilo tudi veliko lepih trenutkov, ki pa jih s prvim fantom verjetno ne bi doživela.
Torej, premisli, če si še sploh želiš biti s prvim fantom, četudi ne bi spoznala tega drugega. Mogoče bi se pojavil tretji in bi se odločila zanj. Ne vem. To moraš sama dobro premislit in se potem odločit. Sicer pa četudi boš ostala s prvim in boš s tem tanovim vsakodnevno v stiku, ne vem, kako boš ohranjala vajino ljubezen s prvim, če boš vsakič ob pogledu na tanovega začutila metuljčke.

(odgovor članu Capra)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zaljubljena...
20.1.2010 22:10:17   
ronja
Kakršenkoli nasvet kako se od-zaljubit od nekoga, ki ga neizogibno videvaš in ga pri tem ne izbrisat iz svojega življenja in prizadet?

Jah, meni gre najboljše tako, da ga čim več vidim. Kadar mi je bil všeč kdo, ki ni bil moj fant, se je meni najboljše obnesla taktika, da sem ga čim bolje spoznala (to ne pomeni, da moraš kaj met z njim). Potem sta bili samo dve možnosti: ali mi je bil vedno bolj všeč in sem se na koncukoncev odločila zanj, ali pa mi je bil vedno manj všeč, dostikrat celo zelo kmalu vidiš kako lastnost, ki te popolnoma odbije in nisem imela problemov.
Res se mi pa zdaj to ne dogaja več - ampak nisem pa od vedno vedela, da je pa ta tapravi - na začetku sem mislila, da ne bova 2 tedna skup (toliko o predstavah, heheuser posted image ).

Če on še ni zaljubljen vate, ampak si mu samo všeč, potem ga ne boš nič prizadela, itak je, kot praviš, nesrečno zaljubljen v eno drugo. Torej to ni problem. Pač ti si s svojim fantom, če se boš tako odločila, vidva sta prijatelja, več ne pričakuje in to je to. lahko pa si naredita malo distance, če se bojita navezat - da se ne pogovarjata preveč intimnih stvari, recimo.

Če se odločiš za novega, pa bo stari seveda prizadet, ker po 5ih letih imaš pač človeka rad. Ampak tu skoraj nimaš kaj...

(odgovor članu Capra)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zaljubljena...
25.1.2010 20:59:30   
Capra
punce hvala za nasvete... kakorkoli nism prov delč pršla, ko vsaka pravi drugač user posted image
ok, prvo, ena je rekla da se slepim oz. bežim pred realnostjo... če bi se bi trdila da je pa ja čist normalno da se dva prjatla, sošolca vsak dan pogovarjata do poznih ur; sej ženske mamo tut lahko prjatle, ne? no ja... menjala sm nick ker ga moj fant pozna, pa ne bi rada da ob kaki priložnosti to odkrije.
Dalje... nikjer nisem napisala da mi je dolgčas oz. da me fant dolgočasi. in čestitke vsem, ki vam po dolgih letih zakona uspeva obdržat ne-rutino, ker jest sem vedno mislila da jest tut nikol ne morm past v kakršnokoli rutino... no, če zdej dobro pogledam, ne morm drugega rečt. pa to ne pomeni da je en dan enak drugemu, pa da ni ničesar novega, nobene pozornosti, presenečenj,... samo tko, overall si pa po petih letih kej zlo 'ground breaking' novega težko spomniš. jest sm pa nemirna duša, skoz rabim dogajanje in neki, tega pa ni, mi je tut jasno da preprosto ne more bit; mislm sej nič ne rečem, v petek popoldne jest ponavadi itak samo v postlo padem, pol mam pa naslednji dan slabo vest ker ničesar nisem (nisva) počela in nikamor šla.
še naprej, tut mislm da vem zakaj me zdej tole s tem prjatlom/sošolcem tko matra - vse moje prejšnje zveze so se začele zlo burno, z nesmrtno ljubeznijo, zaljubljenostjo in predvsem noro noro privlačnostjo in se potem tut ustrezno hitro končale, ko sem pač našla pri 'partnerju' zadeve ki niso ble ok oz. če bi vedla za njih se niti v zvezo ne bi spuščala - zaljubljenost je pač slepa. v trenutno zvezo sm šla pa... kako bi rekla, premišljeno. nč brezglavo, predvsem nisem čutila neke nore privlačnosti nikol, nikol tistih hudih metuljčkov... če se da razumsko in hkrati ne-koristoljubno it v razmerje sem jest točno tko šla. in to razmerje je že od začetka zlo... mirno. še kregava se konstruktivno! kar seveda ni slabo ampak še vedno, cela zadeva je preveč preveč... umirjena. nobenga razburjenja ni, zaradi pozitivnih ali negativnih stvari. ampak ravno zaradi tega se predstavljam z njim v prihodnosti, ker mi je super proti-pol, ker jest sem pa impulzivna in na trenutke preveč hiperaktivna, on pa mi je od nekdaj tak steber, stalna točka, ki se je ne da omajat. zato ga mam rada. ljubim ga. ker vem da bo vedno tam ko ga bom rabla in se mi ne bo pustil sprovocirat tut kadar bom to na vse sile poskušala (kar ponavadi delam ko mi dejansko je dolgčas - pa ne bo pomote, tuki ne gre za prepire v smislu štumfov puščenih na tleh, ampak gre ponavad o kaki nevtralni temi, za katero vem da mava različna mnenja). mislm da bo on nekoč super mož in očka, ampak tut mislm da je trenutno za svoja leta čist preveč... resen? miren? zategnjen?
no, kakorkoli, trenutno se tehtnica nagiba v prid fantu in to krepko; niti ne vem zakaj u bistvu, mogoče me mineva vse skupi kot sm sklepala da me bo... no bomo vidl kaj bo čas prinesu.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zaljubljena...
12.2.2010 17:18:19   
miša24
če ste samo za računalnikom in tvjem, valda da je bedno! in s tem novim tud kr nekaj preko računalnika! brezveze je oboje!

(odgovor članu Capra)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zaljubljena...
12.2.2010 17:58:18   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: miša24
če ste samo za računalnikom in tvjem, valda da je bedno! in s tem novim tud kr nekaj preko računalnika! brezveze je oboje!


haha, sicer ni isto,sem pa ravno razmišljala, da je problem te veze po Caprijino, ker premalo potujeta (je to preveč tv-ja in računalnika? user posted image ) - oba ruzake v roke in 2x na leto na drug kontinent. magar na štop, če ni velik kešca (so tud neki popusti za študente pri vlakih in let. kartah).
ker moj mož ma eno disfunkcijo, bi ji jaz rekla. skoz nekam potuje in če le more naju s tamalo hoče sabo vlečt user posted image user posted image on je tudi bolj mirne sorte, sicer zelo komunikativen, ampak ni prepirljiv in zdrahar (tud adrenalinar ni). samo meni ni nikoli dolgčas, ker skoz nekam rine in se dogaja 100 na uro. tako da meni niti pod razno ni dolgčas - kvečjemu jamram (kok se men ne da več pakirat in letet - prekleta morska bolezen) user posted image
hočem rečt - kaj pa če vidva ne bi bla skoz doma? zna bit veliko bolj - impulzivno user posted image

(odgovor članu miša24)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zaljubljena...
12.2.2010 19:53:37   
Poka
Vsaka veza je kdaj pa kdaj rutina, po mojem. Ker vsi delamo in smo utrujeni in včasih malo naveličani, ampak se je treba kdaj pa kdaj potrudit in nekaj naredit.

Capra - v bistvu, kot da bi sebe brala. Moja veza je podobna tvoji, samo jaz bom kmalu 30. Nisem bila zaljubljena, sem šla v to zavestno, ker je moj partner res super človek, imava iste cilje in se ful razumeva. Vse sva naredila skupaj, ko postane rutina - to je ko imava oba preveč dela in takrat - ja no, prveč visiva na računalnikih, je čas, da se kaj naredi. No - čist po pravici povedan, se dogaja več kto pri marsikateri vezi, ampak jaz sem ful zahtevna in tako kot ti praviš, hiperaktivna. Moj se med tednom najraje vrže pred TV, drugače pa je sicer ful športen in aktiven in ko je fraj ne more bit niti sekunde pri miru. Naju ne zanimajo isti športi, zato pač delava vsak svoje. In glasba ga ne zanima. OK, rad pa gre gledat opero, balet in po drugi strani posluša rock.

Isto se mi je zgodilo, da mi je bil všeč nekdo drug, sam ker vem, da se jaz zaljubim v napačne in že takoj vem, da to ne bo šlo - čisto drugi cilji, pogledi... In me ponavadi ful hitro tudi mine user posted image . Zaljubljenost pri meni ni na dolgi rok - pač taka sem. Nekomu ful pomeni, da je zaljubljen - meni to ne. Jaz se tudi vedno zaljubim - no, vsaj po navadi, ker je nekdo ful ekstra seksi tip oziroma z neko karizmo, sam to ni vse - aja btw, moj partner se meni zdi ful lep in seksi, tud drugim, sam jaz tega najprej še opazila nisem. Potem hitro najdem neke napake - npr. tip, ki je meni všeč je živel pri mami in še ena totalno kontra stvar, ki je jaz sploh ne toleriram - zato sem vedela, da brezveze, da se spuščam v to. Ni se mi enostavno ljubilo s tem ukvarjat, sploh ker sem taka oseba, da se bolj kot s čustvi ukvarjam z bolj matarialnimi stvarmi (kar je mogoče tud narobe). Več mi pomeni potrditev v službi, dokazovanje, kot pa da se ukvarjam z nekimi temi čustvenimi problemi.

Po mojem je ful pomembno, da se vsak pri izbiri partnerja vpraša, kaj hoče od življenja. Kaj mu največ pomeni. Če ti družina - je treba najt družinskega. Če ti potovanja, takega, ki to rad počne. Če ti je pa na koncu koncev vseeno, kako živiš, samo da si ful zaljubljen, je pač tudi to prav.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?