|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potovalni likalnik
4.7.2005 8:39:47   
soncece24
Ga ima katera? Moja ljuba mamica, ki je največji komplikator kar jih poznam, gre za 3 tedne v kamp in noče bit zmečkana. Me je poslala, da naj ji danes po službi grem kupit en "mini" likalnik, da si bo ona asica v kampu cote peglala. Svašta. Jaz pa ne vem, če to sploh obstaja?? No, verjetno že. Če ga katera slučajno ima, bi bila vesela, če mi pove, kje ga je dobila in koliko je to čudo stalo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Potovalni likalnik
4.7.2005 8:40:39   
rija
big bang

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Potovalni likalnik
4.7.2005 8:46:11   
Anonimen
Stane bistveno manj kot navaden, cca. ene par jurjev, dobiš tudi v šparu.
Sem ga imela za v študenta, in je bl za en k***. Je prelahek, ampak za prvo silo pa je.

Aja mora pa bit tak ki se zloži, čene je pa itak že tak kot tanavaden.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Potovalni likalnik
4.7.2005 8:51:57   
soncece24
Ja, saj jaz sem ji itak rekla, da naj navadnega zraven vzame, samo ona je nora na tehniko in hoče novega. Sem pa zdaj pri big bangu na netu gledala, majo dva, samo ful draga. Sem ji poslala link v služno po mailu, pa naj se sama odloči. Verjamem pa, da so bol za en drek 8ne vem zakaj mora sploh v kamp likalnik vlačit, itak se ji bojo vsi režali, ko bodo to vidli)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Potovalni likalnik
4.7.2005 8:54:03   
Anonimen
Pa dej v šparu poglej se mi zdi da so okol enih pet jurjev +-kakega več ali manj.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Potovalni likalnik
4.7.2005 8:56:00   
soncece24
Bom, hvala

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Potovalni likalnik
4.7.2005 9:37:02   
tinčica
imajo jih v Merkurju od Philipsa in Tefala cene pa tam okol 5.000 sit so pa zlo kvalitetni.

lp

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Potovalni likalnik
4.7.2005 9:38:39   
soncece24
O super, hvala tinčica, 5.ooo je dosti manj kot pa so v big bangu 7-8 tisoč. Grem danes popoldan na lov!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Potovalni likalnik
4.7.2005 9:50:57   
tinčica
ja upam da so še te cene sem že en čas nazaj gledala.
lp

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Potovalni likalnik
5.7.2005 0:05:46   
polona2
Jaz sem ga že lep čas nazaj kupila v Media-Markt-u v Avstriji, za 25 evrov, ne grem nikamor brez:zmeden:...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?