|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   socialna pomoč
15.2.2010 11:23:31   
arabela*
Ali sem sploh upravičena ali ne?

ja to sem mislila glede na to,da sem glede na odpoved naredila krivdni razlog...in na osnovi tega naj se 6 mesecev ne bi nič dobilo.....zato me skrbi,kako na to gledajo...po moje sama vloga nima s tem veze,temveč potem pri svetovalki?

< Sporočilo je popravil Saraya -- 15.2.2010 11:35:39 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 11:25:07   
ledenaa
Vloge in vsa odg. imaš na tej strani

http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 11:27:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
kje sploh dobiti vlogo ali se sprinta

Osnovno vlogo sprintaj tukaj:
http://www.csd-lj-siska.si/pdf/dspsl1.pdf
liste za družinske člane pa tukaj:
http://www.csd-lj-siska.si/pdf/dspsl1dc.pdf
Priložiš zahtevana dokazila in potem odneseš na CSD ali pošlješ priporočeno po pošti.
sem sploh upravičena ali ne?

Odvisno, koliko dohodka ima celotna družina (ti, partner in otroci). Če ste trije, ne smete imeti več, kakor 443,4€ (otroški dodatki se ne štejejo), če ste štirje, ne več, kakor 509,91€, če vas je pet, pa ne več, kot 576,42€. Če ste npr. trije in imate 300€ dohodka, ti pripada samo razlika DSP-ja v znesku 143,4€.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 13:38:34   
Anonimen
KRIVDNI RAZLOGI Ne glede na pomanjkanje sredstev za preživljanje oseba ni upravičena do denarne socialne pomoči, če se ugotovi, da je brez teh sredstev po svoji krivdi.
http://www.csd-vrhnika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=80&Itemid=75

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 14:14:31   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

KRIVDNI RAZLOGI Ne glede na pomanjkanje sredstev za preživljanje oseba ni upravičena do denarne socialne pomoči, če se ugotovi, da je brez teh sredstev po svoji krivdi.
http://www.csd-vrhnika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=80&Itemid=75




ja to vem..samo kolikor je meni znano,naj bi ta krivden razlog trajal 6 mesecev..poptem pa bi se lahko dobilo...Ne vem,ali se motimuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 14:16:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
ja to vem..samo kolikor je meni znano,naj bi ta krivden razlog trajal 6 mesecev..poptem pa bi se lahko dobilo...Ne vem,ali se motimuser posted image

To si pomešala z Zavodom za zaposlovanje. Če te tam iz evidence aktivnih iskalcev zaposlitve izpišejo po tvoji krivdi, potem se 6 mesecev ne moreš ponovno prijaviti. Na CSD pa to ne velja. Kadarkoli ugotovijo, da si brez dohodkov po lastni krivdi, ti lahko zavrnejo DSP.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 15:18:57   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
ja to vem..samo kolikor je meni znano,naj bi ta krivden razlog trajal 6 mesecev..poptem pa bi se lahko dobilo...Ne vem,ali se motimuser posted image

To si pomešala z Zavodom za zaposlovanje. Če te tam iz evidence aktivnih iskalcev zaposlitve izpišejo po tvoji krivdi, potem se 6 mesecev ne moreš ponovno prijaviti. Na CSD pa to ne velja. Kadarkoli ugotovijo, da si brez dohodkov po lastni krivdi, ti lahko zavrnejo DSP.


user posted image

ker sem pred pol leta šla na CSd vprašat in mi je rekla,da pol leta nimam kaj pri njih iskat...potem komaj lahko včožim vlogo...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 18:39:56   
marta82
Saraya probaj...saj zgubit nimaš kaj.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 18:55:53   
Kliki
Kakor jast vem po šestih mesecih lahko vsak zaprosi za socialno pomoč. Je pa odvisno od dohodka družine ali jo dobiš ali ne.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 19:58:05   
enea
Jaz sem v oktobru 2008 dala odpoved v službi, po končanem porodniškem, in sem bila na CSD, pa me je tam najprej vprašala kdo je dal odpoved jaz ali firma. Ko sem ji odgovorila da sem sama dala, mi je odgovorila: " Če so vam dali oni(firma) se vlogo za socilano pomoč lahko odda čez 3 mesece, če sem dala sama pa čez 6 mesecev." Tako da tam nisem nič več probala, četudi bi dala vlogo bi me kratkomalo poslali v ...user posted image .., saj bi se itak držali rokov. Kot vedno.user posted image user posted image za svojo rituser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: socialna pomoč
15.2.2010 20:23:24   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
kje sploh dobiti vlogo ali se sprinta

Osnovno vlogo sprintaj tukaj:
http://www.csd-lj-siska.si/pdf/dspsl1.pdf
liste za družinske člane pa tukaj:
http://www.csd-lj-siska.si/pdf/dspsl1dc.pdf



karensa...a je treba vloge z obeh linkov izpolnit ali samo prvega?




_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: socialna pomoč
16.2.2010 8:03:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
karensa...a je treba vloge z obeh linkov izpolnit ali samo prvega?

Kerensa. user posted image
 
Zase izpolniš samo prvo, za vsakega družinskega člana (partner, otrok) pa po eno z drugega linka.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: socialna pomoč
16.2.2010 10:55:00   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
karensa...a je treba vloge z obeh linkov izpolnit ali samo prvega?

Kerensa. user posted image
 
Zase izpolniš samo prvo, za vsakega družinskega člana (partner, otrok) pa po eno z drugega linka.



THNXuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?