|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pancake day
16.2.2010 14:56:03   
Tanja55
v UK imamo danes Pancake day (tko kot pustni torek v SLO) in zato malo receptkov za palačinke: KLIK

Za se vec receptov (zal vse v anglescini) pa lahko poklikate na: http://www.bbc.co.uk/food/recipes/

Jih imate cuda od Nigelle pa stevilnih drugih, sam kliknite pod Find recipies by chef...

sem pa dala sem tole objavo, ker vec ljudi vidi, pol pa premaknite med recepte. Pa dober tek!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pancake day
16.2.2010 14:57:22   
uškinamama
Hvala ti za tole, čeprav mi danes sladke stvari ne dišijo  (več) . Prekleta požrešnost user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pancake day
16.2.2010 14:58:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Hvala ti za tole, čeprav mi danes sladke stvari ne dišijo  (več) . Prekleta požrešnost user posted image


meni tudi neuser posted image

sem danes maznila že dva krofa....pa znanka je prinesla pol torte v službo....še dobro, da sem na to pozabilauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pancake day
16.2.2010 15:04:08   
Klemy82
uuuu...tenkju, jst sem ravno nekaj takega iskala...to bo moj vesel!!user posted image user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pancake day
16.2.2010 15:12:00   
kaya2007
kuuul, bo sigurno prav prišlo user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?