|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 15:28:25   
kajalin*
Nimam časa po netu iskat en izi recept za torto.Naj povem,da še nikol nism pekla torte niti ne vem kako bi jouser posted image Kupila sm biskvit,vanilija puding,sladko smetano,zmrznjene gozdne sadeže,čokolado za preliv,zdej pa kako se lotiti?Mi lahko ena prosim pomaga,ker torto rabim jutri,čas za izdelavo pa je samo danes :)
HVALA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 15:54:30   
Sacherca
Prah za vanilij puding ali prav vanilij puding??

Jaz bi naredila tako.

Zamrznjene gozdne sadeze bi dala v posodo,potresla s sladkorjem,pozneje,ko bi se odtalili bi odcedila sok od sadezev.Ce bi bilo tega soka premalo bi dolila se malo vode,hitro prevrela in s tem navlazila biskvit.

Sladko smetano bi stepla in potem z zlico vmesala vanili puding (ce je ze ta pripravljen). Zraven nato se vmesala gozdne sadeze. To bi bila krema.Potem pa se en navlazen biskvit navrh katerega bi natanko premazala z marmeldao ( zagrejes jo v mikrovalovni,da se lazje razmeze) in povrhu čokoladno glazuro?

Ce imas samo en biskvit,bi tega navlazila,sadeze dala v punding,to namazala gor, potem pa na vrh dala smetano in okrasila s cokoladnim prelivom kot je Sladki greh.

Imas preliv kot Slaski greh ali prav cokoladno glazuro oz kuverturo??


(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 16:06:56   
kajalin*
puding imam v prahu,čokolado pa prav za preliv-tista k se stopi.Sm mislila,sadeže skuhat v kompot,pa iz te vode skuhat puding da rata žele,pa mal smetane-za nadev.A marmelada mora bit?K nism glih ljubitelj marmelade :(Hvala za nasvet bom upoštevalauser posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 16:10:36   
Sacherca
Evo,zdaj,ko si povedala,da imas vanili puding v prahu bi naredila kot ti.

Ja,ce cisto natanko namazes biskvit z marmelado se potem cokoladna glazura lepse razlije.

evo tukaj lepse pise zakaj user posted image

http://www.mercator.si/_files/40177/cokoladne_glazure.pdf

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 16:11:08   
Sacherca
aja pa malo kompota si stran vzami,da navlazis biskvit user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 17:15:07   
kajalin*
hvala ti user posted image kje marmelado namažem,po vrhu?

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 17:51:41   
luan
Ja povrhu namaži natanko čez pa prelij stopljeno čokolado.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 17:52:54   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Ja povrhu namaži natanko čez pa prelij stopljeno čokolado.


Tocno tako user posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 20:11:37   
kajalin*
super ste,hvala :))))))

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
2.6.2010 21:18:46   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Sm mislila,sadeže skuhat v kompot,pa iz te vode skuhat puding da rata žele


a v tem je fora?? sem že parkrat prebrala, da naj bi se puding skuhal v vodi od kompota pa se mi je iber čudno zdelouser posted image jaz sem pa puding kar na mleku skuhala in zraven vmešala še smetano in sadjeuser posted image je blo pa kr pocasto jauser posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
3.6.2010 9:36:35   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: baja*

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Sm mislila,sadeže skuhat v kompot,pa iz te vode skuhat puding da rata žele


a v tem je fora?? sem že parkrat prebrala, da naj bi se puding skuhal v vodi od kompota pa se mi je iber čudno zdelouser posted image jaz sem pa puding kar na mleku skuhala in zraven vmešala še smetano in sadjeuser posted image je blo pa kr pocasto jauser posted image


Ja, v tem user posted image In nič pocasto ni, krasna krema pride iz tega user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
3.6.2010 16:39:25   
baja*
o superuser posted image
samo to me še zanima, če lahko uporabim bilokateri kompot (tudi npr. breskov) ali to bolj velja za npr. višnjev ipd.?
Lahko ta puding pol zmešam s smetano in sadjem al samo s sadjem?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
3.6.2010 18:27:01   
špelin@
Po mojem katerikoli kompot ali sadni sok, glavno, da gredo okusi skupaj user posted image

Jaz sem delala kremo takole: skuhala borovničev puding v borovničevem soku, ga pustila ohladit (vmes vsake toliko pomešala, da se ni naredila mrenica), potem sem vanj vmešala zamrznjene borovnice in nazadnje še stepeno sladko smetano. Krasna krema, za vse prste obliznit user posted image
Tak puding ne pride tako gost, kot če je skuhan v mleku.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujno rabm pomoč!!!!
3.6.2010 21:15:03   
ronja
Ker imaš vanilijev puding, lahko uporabiš katerikoli kompot. Tudi s smetanovim pudingom ne bi imela težav.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?