|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ime Lars
12.3.2010 12:54:19   
resnavesna07
Za fantka imamo izbrano ime Lars, ker pa zadnje čase toliko razmišljam o tem imenu, mi je na žalost ali pa na srečo padlo na misel, kako se ime prebere, če ga bereš nazaj. Mogoče brezzveze kompliciram, ampak saj veste, nekje v 5. razredu ponavadi sošolci preverjajo tudi, kako se imena berejo nazaj, nekateri se potem celo tako kličejo. Mi smo npr. imeli sošolca po imenu Miha, pa so ga od 6. razreda naprej skoraj vsi klicali Ahim (ampak pri tem imenu to nima nikakršnega pomena). Ali se vam zdi, da bi to lahko fantka preveč prizadelo (v primeru imena Lars)? Tako kot npr. če bi kakšna punca imela incialke R.I.T. Prosim za vaše mnenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ime Lars
12.3.2010 13:01:06   
ajataja
Lars je bil naš kuža pa še enga kužka s tem imenom poznam tako da jaz zaradi tega ne bi dala tega imena mi bolj paše za žival kot otroka.

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ime Lars
12.3.2010 13:06:02   
chrystalday1
Lars je skandinavska oblika imena Lovrenc oz. Lovro. user posted image

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ime Lars
12.3.2010 13:16:33   
štrumfek
meni ni preveč všeč..

(odgovor članu chrystalday1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ime Lars
12.3.2010 13:17:32   
Anonimen
VŠEČ! user posted image

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ime Lars
12.3.2010 13:19:00   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: resnavesna07

Za fantka imamo izbrano ime Lars, ker pa zadnje čase toliko razmišljam o tem imenu, mi je na žalost ali pa na srečo padlo na misel, kako se ime prebere, če ga bereš nazaj. Mogoče brezzveze kompliciram, ampak saj veste, nekje v 5. razredu ponavadi sošolci preverjajo tudi, kako se imena berejo nazaj, nekateri se potem celo tako kličejo. Mi smo npr. imeli sošolca po imenu Miha, pa so ga od 6. razreda naprej skoraj vsi klicali Ahim (ampak pri tem imenu to nima nikakršnega pomena). Ali se vam zdi, da bi to lahko fantka preveč prizadelo (v primeru imena Lars)? Tako kot npr. če bi kakšna punca imela incialke R.I.T. Prosim za vaše mnenje.


Meni je tudi noro lepo ime, samo tole branje nazaj pa da mislit user posted image user posted image ...nevem, kaj bi naredila na tvojem mestu.

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ime Lars
12.3.2010 14:43:56   
hrabra miška
user posted image zelo lepo ime. Če te pa to moti je pa dosti podobno Laren (samo predlog user posted image )

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ime Lars
12.3.2010 19:29:05   
Anonimen
lepo, lepo ime.

sem imela v vrtcu fantka, ki mu je bilo ime Lars. ampak je res zgledal kot pravi šved: blond z modrimi očmi. no, kasneje se jim je rodil še Leon, in mislim da so res izbrali lepo kombinacijo. tako da......LARS naj bo! user posted image

(odgovor članu resnavesna07)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ime Lars
12.3.2010 19:46:00   
baguSka
Tud jaz sem navijala za to ime. Pa moj predragi ni za to. Zdej mamo pa ze drucga... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ime Lars
12.3.2010 19:46:49   
baguSka
Naj se povem, da jaz iscem izkljucno taka pdb imena... skandinavska npr, ker mamo tak priimek. Ni pa nujno itak.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ime Lars
12.3.2010 22:46:30   
valči
Meni je pa všeč ime Laris.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ime Lars
12.3.2010 22:56:09   
Anonimen
resnavesna, si me nasmejala... ker: ko sem izbirala imeni za svoja otroka, sem pomislila na marsikaj, nikoli pa ne na to, kako se ime sliši brano nazaj... user posted image

Lars sicer ni napačno ime, meni sicer ni med najbolj všečnimi...(ampak ne zaradi tvojih pomislekov) bo pač nekaj časa Sral, če se bodo ukvarjali s premetankami. če S prebereš kot "es" se prav imenitno sliši!user posted image

me pa prav firbec matra, kako se priimek, ki mu bo pripadal, prebere nazaj...user posted image



Laris mi pa definitivno ni všeč.

(odgovor članu resnavesna07)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ime Lars
13.3.2010 5:38:04   
Ana009
Lars je super ime! Nasa tamala hodi v vrtec, kjer imajo vzgojitelja Lars, ki je tudi super poba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ime Lars
13.3.2010 19:31:49   
lala.
Na tuj priimek paše, npr. Lars von Trier. Lars Novak? user posted image

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ime Lars
13.3.2010 19:35:18   
cezar
...ime za psa.

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ime Lars
13.3.2010 19:48:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cezar
...ime za psa.

je pa res lahko vsako ime.
ampak ne razumem, zakaj nihče ne napiše, da je ime primerno za mačko, npr. ali za konja. ali za morskega prašička...
pa biti pes v današnjih časih niti ni tako slabo... nekateri jedo bolje kot jaz in spijo na mehkejšem in v toplejšem prostoru kot marsikateri človek...

... ampak to je že za drugo temo.

(odgovor članu cezar)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ime Lars
14.3.2010 17:03:26   
legenda_m
lars ulrich (od metallice) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ime Lars
15.3.2010 7:09:39   
romy
sosedov pes je Lars,

skratka meni je to ime za fantka user posted image

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ime Lars
15.3.2010 7:34:00   
mateyka
ah, saj veš kako je to, sosedi od moje mame so tud mel kravo Olgo..

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ime Lars
15.3.2010 14:01:34   
mayci
Mi je všeč.user posted image

Ljudje pa psom tako ali tako velikokrat dajejo človeška imena, tako da se jaz na to ne bi ozirala... Mi v vasi smo imeli npr. psico Saro, ali to potem ni ime za deklico..user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ime Lars
15.3.2010 16:12:36   
hmm...
Ni mi všeč.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ime Lars
15.3.2010 22:35:11   
lotkla
Midva sva najinemu fantku tudi dala to ime, ker je bil meni fuuul všeč, pa zaenkrat jih je zelo malo. Maja bo star 3 leta in si sploh ne predstavljam da bi mu takrat dala kakšo drugo ime. Res mu paše. Naju je pa kar nekaj ljudi vprašalo kje sva pa dobila tako ime in dostikrat ko te nekdo vpraša za ime, večina razumejo Las in ne Lars. Ampak sva se navadla da pač 2x ponoviva. V porodnišnici mi je takrat ena sestra rekla da je to šele drugi fantek v 3 letih s takšnim imenom in se mi je prav fajn zdelo.
Če vama je to ime všeč, kar korajžno, ne se ozirat na okolico.

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ime Lars
15.3.2010 23:32:34   
thevenus
Ime vsekakor je pomembno. Kako bi nekoga zaznamovalo "branje imena nazaj" user posted image pa je težko predvideti. Če je sicer stabilna oseba, težko, nekatere pa popolnoma potre vsaka malenkost. Upam, da tvoj Lars ne bo med njimi in da se bo posraL na te neumnosti! user posted image

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ime Lars
15.3.2010 23:51:39   
mateyka
"a je tam?" - tako se moje ime nazaj prebere. samo nikoli ni nobenemu padlo na pamet, da bi me tako poklical, niti meni do sedaj user posted image

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ime Lars
16.3.2010 6:54:19   
Anonimen
Kaj pa če vrineš še i vmes...
Laris?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?