|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 0:14:58   
kovač
Ali daste kaj na to, ali vam je vseeno kakšno telo imate, ko se pogledate v ogledalo?

Kaj storite za to, da ste kar najbolj zapeljive in seksi?

Ali vam je to deveta briga?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:02:53   
Anonimen
Valjda pazim! Hranim se po načelih makrobiotike, treniram, v nedeljo imam pa božji dan in lahko jem tudi krompir in meso skupaj.

Se mi zdi, da mi do 70. leta ne pripadajo mišelinke user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:04:16   
Anonimen
boli me ku***. aja, nimam ga user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:04:47   
Anonimen
aaaaaaaaaaah!


jst sem ze po defoultu sexy...
ce bom še pazila, bom že kičasta!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:05:15   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

boli me ku***. aja, nimam ga user posted image


Pa kaj tuliš user posted image  a si že pozabila na novoletno oGljubo?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:06:43   
viroza
A jebi ga mormo tudi take sz odvečnimi kilami in mišelinkami živet.Se mi ne da več živcev žret zaradi tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:08:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

boli me ku***. aja, nimam ga user posted image


Pa kaj tuliš user posted image  a si že pozabila na novoletno oGljubo?


zgleda, da jo bo treba prelomit user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:09:09   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

A jebi ga mormo tudi take sz odvečnimi kilami in mišelinkami živet.Se mi ne da več živcev žret zaradi tega.

Točno tako. Sama se sicer nimam za debelo, a res da čisto premalo pazim na prehrano. Dokler bom nase še lahko navlekla konfekcijsko 40 ali 42 se sploh ne mislim obremenjevat. Ko bo šlo čez, pa začnem.user posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:09:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Ali daste kaj na to, ali vam je vseeno kakšno telo imate, ko se pogledate v ogledalo?
Ma itak, da mi ni vseeno user posted image Če odmislim nekaj celulita na zadnji strani bedrač user posted image , sem čisto zadovoljna.

Kaj storite za to, da ste kar najbolj zapeljive in seksi?
Gledam, kaj žrem in dokaj redno telovadim - vaje za hrbtenico, trebušnjaki in "veslač", že za samo počutje se splača user posted image

Ali vam je to deveta briga?
user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:11:27   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

A jebi ga mormo tudi take sz odvečnimi kilami in mišelinkami živet.Se mi ne da več živcev žret zaradi tega.

Točno tako. Sama se sicer nimam za debelo, a res da čisto premalo pazim na prehrano. Dokler bom nase še lahko navlekla konfekcijsko 40 ali 42 se sploh ne mislim obremenjevat. Ko bo šlo čez, pa začnem.user posted image user posted image
Podpisuser posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:13:09   
Anonimen
jst zacnem kolesarit naslednji mesec. sam zic za nino kupimuser posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:13:15   
ivao1
mam odvecne kg, po novem sem zacela počas hujšat to pomen max -2 kg/mesec, pa bo do poletja kr ok. sej nebi rekla temu glih hujšanje sam odločila sem se da nekatera živila črtam z jedilnika, ostalo jem normalno.

za bol seksi izgled pa ja seveda marskaj naredim, obleka, frizura, urejeni nohti, pa je pol to to, seksi če lahko temu tako rečemo, bol pa mi je važno da sem nekak urejena, ne hodim okol z pogriženimi nohti, mastnimi lasmi  in v trenirki. no ne zdej mislit  da sem nevem kaj, z  kilo make upa na faci kr naprej.
pač nebi bila rada zanemarjena 26 letnica, sem še premlada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lep dan

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:16:07   
noranate
Mi ni treba pretirano pazit, h.bogu. Tist šlaufek na trebušni strani mora bit, da se vid, da so otroci moji, pa tud kot zibelka za moža mi služi. Pod lopaticami je tud mal preveč, sam tist mam, da me ne žuli, ko sem spodaj.
Aja, pa keglove vaje poskušam čim bolj redno delat, da mi maternica ven ne uide, sam kaj ko pol kaj kmal lovim moža okol hišeuser posted image . Oprsje sem včasih probala mal stuširat s hladno vodo, da bo bolj v luft stalo, sam je preteško in hitr dol pade, pa še vnetje ledvic sem fasalauser posted image . Neka sise vise, samo da jih imauser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:16:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ivao1

mam odvecne kg, po novem sem zacela počas hujšat to pomen max -2 kg/mesec, pa bo do poletja kr ok. sej nebi rekla temu glih hujšanje sam odločila sem se da nekatera živila črtam z jedilnika, ostalo jem normalno.

za bol seksi izgled pa ja seveda marskaj naredim, obleka, frizura, urejeni nohti, pa je pol to to, seksi če lahko temu tako rečemo, bol pa mi je važno da sem nekak urejena, ne hodim okol z pogriženimi nohti, mastnimi lasmi  in v trenirki. no ne zdej mislit  da sem nevem kaj, z  kilo make upa na faci kr naprej.
pač nebi bila rada zanemarjena 26 letnica, sem še premlada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lep dan



Iva, če smem, topel nasvet (tako sem jaz začela) - črtaj kruh in mleko z jedilnika ter bel sladkor. Pij zeleni čaj (vsaj 6 skodelic na dan). V enem mesecu se ti bo zdelo, da te je pol manj skupaj user posted image

(odgovor članu ivao1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:31:46   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Ali daste kaj na to, ali vam je vseeno kakšno telo imate, ko se pogledate v ogledalo?

Kaj storite za to, da ste kar najbolj zapeljive in seksi?

Ali vam je to deveta briga?


jaz pazim na prehrano in veliko športam


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:37:10   
anabanana
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Mi ni treba pretirano pazit, h.bogu. Tist šlaufek na trebušni strani mora bit, da se vid, da so otroci moji, pa tud kot zibelka za moža mi služi. Pod lopaticami je tud mal preveč, sam tist mam, da me ne žuli, ko sem spodaj.
Aja, pa keglove vaje poskušam čim bolj redno delat, da mi maternica ven ne uide, sam kaj ko pol kaj kmal lovim moža okol hišeuser posted image . Oprsje sem včasih probala mal stuširat s hladno vodo, da bo bolj v luft stalo, sam je preteško in hitr dol pade, pa še vnetje ledvic sem fasalauser posted image . Neka sise vise, samo da jih imauser posted image



user posted image user posted image user posted image  vsaka čast !!!

Drugače pa ja no ... pazim ... ko gre tehtnica čez tisto mejo, ki sem si jo postavila za kritično začnem pazit kaj in koliko jem ... za nekaj časa, potem se pa zgodba ponovi ... nisem pa neki debela, kake 4 kg čez idealno težo. 

Pazim, da sem kolikor toliko urejena, samo žal nimam tistega prirojenega "nečesa", ker vidim, da so nekatere ženske stalno tipi topi pa se mi zdi, da jim je to nekako v krvi, jaz pa vedno ugazim v kako blato ali prepozno opazim madež na jakni ali grem vem z super frizuro in se mi v pol ure čisto skravžla ... skratka nimam tistega pririjenega talenta za bit tipi topi user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:55:36   
ivao1
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: ivao1

mam odvecne kg, po novem sem zacela počas hujšat to pomen max -2 kg/mesec, pa bo do poletja kr ok. sej nebi rekla temu glih hujšanje sam odločila sem se da nekatera živila črtam z jedilnika, ostalo jem normalno.

za bol seksi izgled pa ja seveda marskaj naredim, obleka, frizura, urejeni nohti, pa je pol to to, seksi če lahko temu tako rečemo, bol pa mi je važno da sem nekak urejena, ne hodim okol z pogriženimi nohti, mastnimi lasmi  in v trenirki. no ne zdej mislit  da sem nevem kaj, z  kilo make upa na faci kr naprej.
pač nebi bila rada zanemarjena 26 letnica, sem še premlada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lep dan



Iva, če smem, topel nasvet (tako sem jaz začela) - črtaj kruh in mleko z jedilnika ter bel sladkor. Pij zeleni čaj (vsaj 6 skodelic na dan). V enem mesecu se ti bo zdelo, da te je pol manj skupaj user posted image


ja sej tak nekak sem  se odločila, črtala sem: beli sladkor, belo moko uporabljam pirino, za kruh in peciva glih tako dobe, čokolado, kavo, svinjsko meso, namest sokov pijem čaj ali doma narejeno limonado, sol na minimum, okuse dopoljujem z zelišči, namest salame, jem kaka puranja prsa itd. bomo vidl kaj bo, na tak način sem v feb zgubila mal več kot 2 kg, pa brez da bi bila lačna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 9:58:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ivao1

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: ivao1

mam odvecne kg, po novem sem zacela počas hujšat to pomen max -2 kg/mesec, pa bo do poletja kr ok. sej nebi rekla temu glih hujšanje sam odločila sem se da nekatera živila črtam z jedilnika, ostalo jem normalno.

za bol seksi izgled pa ja seveda marskaj naredim, obleka, frizura, urejeni nohti, pa je pol to to, seksi če lahko temu tako rečemo, bol pa mi je važno da sem nekak urejena, ne hodim okol z pogriženimi nohti, mastnimi lasmi  in v trenirki. no ne zdej mislit  da sem nevem kaj, z  kilo make upa na faci kr naprej.
pač nebi bila rada zanemarjena 26 letnica, sem še premlada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lep dan



Iva, če smem, topel nasvet (tako sem jaz začela) - črtaj kruh in mleko z jedilnika ter bel sladkor. Pij zeleni čaj (vsaj 6 skodelic na dan). V enem mesecu se ti bo zdelo, da te je pol manj skupaj user posted image


ja sej tak nekak sem  se odločila, črtala sem: beli sladkor, belo moko uporabljam pirino, za kruh in peciva glih tako dobe, čokolado, kavo, svinjsko meso, namest sokov pijem čaj ali doma narejeno limonado, sol na minimum, okuse dopoljujem z zelišči, namest salame, jem kaka puranja prsa itd. bomo vidl kaj bo, na tak način sem v feb zgubila mal več kot 2 kg, pa brez da bi bila lačna.



Zelo dobro user posted image  Mislim, da boš s takim načinom prehranjevanja v bodoče zgubila več kot 2 kg na mesec user posted image

(odgovor članu ivao1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 12:03:48   
ledenaa
Ja,pazim kar jem.
Ker če se ne bašem mi kile gredo doluser posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 12:17:38   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Mi ni treba pretirano pazit, h.bogu. Tist šlaufek na trebušni strani mora bit, da se vid, da so otroci moji, pa tud kot zibelka za moža mi služi. Pod lopaticami je tud mal preveč, sam tist mam, da me ne žuli, ko sem spodaj.
Aja, pa keglove vaje poskušam čim bolj redno delat, da mi maternica ven ne uide, sam kaj ko pol kaj kmal lovim moža okol hišeuser posted image . Oprsje sem včasih probala mal stuširat s hladno vodo, da bo bolj v luft stalo, sam je preteško in hitr dol pade, pa še vnetje ledvic sem fasalauser posted image . Neka sise vise, samo da jih imauser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 12:18:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Ja,pazim kar jem.
Ker če se ne bašem mi kile gredo doluser posted image


enako.

neham jest, ko nisem vec lacna. in ne, ko niti grizljaja ne morem vec spravit vaseuser posted image

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 12:57:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kovač
Ali daste kaj na to

Na linijo oz. postavco? Seveda dam, ampak na srečo se mi (zaenkrat še) ni treba truditi z ohranjanjem linije.
ali vam je vseeno kakšno telo imate, ko se pogledate v ogledalo?

Ne, mi ni vseeno. Ampak ker zaenkrat nimam težav s kilogrami, mi je edina skrb koža.
Kaj storite za to, da ste kar najbolj zapeljive in seksi?

Odvisno od situacije. user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 13:00:19   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Ali daste kaj na to, ali vam je vseeno kakšno telo imate, ko se pogledate v ogledalo?

Kaj storite za to, da ste kar najbolj zapeljive in seksi?

Ali vam je to deveta briga?



priznam, ni mi vseeno kako zgledam in zato tudi vsakodnevno migam in pazim pri prehrani, imam redno 5 do 6 obrokov uravnoteženih na dan in skrbim zato, da zvečer ne jem veliko ogljikovih hidratov. Ampak na tortico grem pa vseeno, pa pico, pa kakšen pommfri pa še kej... samo ne jem pa to v večjih količinah večkrat na teden.


(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 13:00:33   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

boli me ku***. aja, nimam ga user posted image


to pa ja ni problem. greš v venera šop pa si ga kupišuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali pazite na linijo - postavco?
1.3.2010 13:17:53   
kaya2007
ne, ni mi vseeno ko se pogledam v ogledalo user posted image in zelo pazim na prehrano pa te zadeve, ampak se mi je v nosečnosti žal postava toliko razštelala, da očitno nikoli ne bo tako kot prej (vsaj brez zunanje pomoči ne user posted image )

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?