|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slika na torti
30.6.2009 16:15:23   
EMILY 3
HELO,me zanima če katera ve ki delajo slike za torte.mislim na tiste iz tičine mase,ki pol naredijo sliko.jaz bi dala delat od user posted image sliko pa pol na torto...a jo mogoče delajo v sladkem butiki,ali kje....na ptuju....lep dan

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.7.2009 9:00:30 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SLIKA NA TORTI
30.6.2009 16:26:04   
katka37
delajo jih na ptuju zraven rdečega bloka (sivi "kioski" med rdečim blokom in sparom), kjer imajo razne stvari za peko peciva in tudi tičino  maso, sem pozabila kako se imenuje trgovina, se mi zdi da je biga

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SLIKA NA TORTI
30.6.2009 16:31:21   
katka37
štima, biga je, evo link

http://www.biga-ptuj.si/

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SLIKA NA TORTI
30.6.2009 21:25:32   
2.2.
kakšne pa so kaj cene nasploh je ceneje kot na brnčičevi? pa dekoravcije imajo tudi?

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SLIKA NA TORTI
30.6.2009 21:35:41   
EMILY 3
KATKA hvala tiuser posted image ,bom takoj jutri vprašala
2.2 ki pa je to?brnčičevi?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SLIKA NA TORTI
1.7.2009 8:35:15   
Mikica
Na Brnčičevi v Lj.Črnuče je trgovina Pekarne Vrhnika, kjer ti poljubno sliko skopirajo na hostijo, ki jo daš na torto.

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SLIKA NA TORTI
1.7.2009 22:48:06   
katka37
na ptuju kolikor se spomnim so mi rekli da je nekje 13 €pa tudi poljubno sliko lahko dajo gor

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SLIKA NA TORTI
10.7.2009 13:55:45   
princeska29
ptujske pekarne ti jo naredijo ali pa SLADKOs iz žabjaka pri ptuju ki im ana sploh fantastične torte!!!lepe za oko in zeeeelo dobre za želodčkeuser posted image  pa če cene ima ugodne

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SLIKA NA TORTI
16.3.2010 20:53:45   
butterfly2
Mogoče pa lahko jaz komu pomagam... na netu sem izbrskala naslov: http://slikezatorto.net/      in so mi poslali sliko lepo na dom. Pa lepo peko vam želim.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SLIKA NA TORTI
16.3.2010 20:56:27   
butterfly2
Opa...sem komaj zdaj videla datumuser posted image tako, da sem verjetno že malo pozna z nasvetomuser posted image ...pa kljub temu...mogoče pa bo komu pomagalo tudi sedaj. lp

(odgovor članu butterfly2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?