|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 12:55:41   
abc100
V avtu se nama je polilo malo mleka, smrdi pa kot bi celo kravo notri pomolzli. Zanima me, če se je komu kaj takega že zgodilo in kako se rešiti tega groznega vonja. user posted image user posted image

Prosim vas, da teme vsaj nekaj časa ne prestavite, ker res rabim kakšen nasvet. user posted image


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 12:58:55   
ZARA
Zribaj z limono.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 13:08:57   
tinkamarinka
Moja teta se je tega nagravžnega vonja znebila šele, ko je prodala avto. Če se je polilo po sedežu nimaš kaj naredit, razen če sedež menjaš. čez nekaj časa bo manj smrdelo, vonj pa v tetinem avtu ni nikoli čisto izginil (več kot 3 leta).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 13:13:56   
Anonimen
Mogoče če bi avto peljali na globinsko čiščenje ... sam pazte, da ga boste peljali takrat, ko bo potem še za par dni suho vreme napovedano, da se bo avto lahko luftal. Midva sva ga peljala na globinsko, pa je bil potem dež in avto čisto zaprt in je potem začelo po vlagi v njem smrdet, tako da sva ga potem šeenkrat dala čistit ...

(odgovor članu tinkamarinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 13:17:01   
abc100
Hvala bogu se ni polilo po sedežu, ampak po tleh. A če bi sama z globinskim sesalcem probala, bi šlo?

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 13:19:37   
Anonimen
Probat ni greh, samo boš morala prej s čem poštupat (ala venish za tepihe) ...

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 13:22:08   
ZARA
Se pravi:
Ali kupiš limone
ali prodaš avto
ali pa globinsko čiščenje

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 13:28:45   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Se pravi:
Ali kupiš limone
ali prodaš avto
ali pa globinsko čiščenje


Sem prej pozabila vprašati glede limon. user posted image   A to kar na suho vtrem v poden in potem tako pustim, ali je potrebno potem to dobro sprati?


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 13:31:06   
ZARA
Ja, limono kar nakapaj gor in zdrgni, pa fajn speri potem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 13:33:33   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, limono kar nakapaj gor in zdrgni, pa fajn speri potem.


Hvala! user posted image To bomo najprej probali, potem pa če ne bo bolje, pa naprej iskati rešitev.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 15:21:28   
Lenny
Pa čez noč daj en plitev krožniček kave v avto. Zna kar nekaj zoprnega vonja pobrati.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 16:17:58   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

V avtu se nama je polilo malo mleka, smrdi pa kot bi celo kravo notri pomolzli. Zanima me, če se je komu kaj takega že zgodilo in kako se rešiti tega groznega vonja. user posted image user posted image

Prosim vas, da teme vsaj nekaj časa ne prestavite, ker res rabim kakšen nasvet. user posted image



se mi je zgodilo točno (domače mleko) to in nisem spravila ven vonja iz avta z ničemer - ne s tedenskim čiščenjem, ne z odstranjevalci vonjav, limonami, parfumi, razkužili,...ničemer! Poleti je bil neznosen smrad, čeprav sem mleko polila okoli februarja. Jeseni smo ga pa prodali.

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 22.3.2010 16:20:57 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 16:18:08   
TomTaylor
user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 19:02:41   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

V avtu se nama je polilo malo mleka, smrdi pa kot bi celo kravo notri pomolzli. Zanima me, če se je komu kaj takega že zgodilo in kako se rešiti tega groznega vonja. user posted image user posted image

Prosim vas, da teme vsaj nekaj časa ne prestavite, ker res rabim kakšen nasvet. user posted image



se mi je zgodilo točno (domače mleko) to in nisem spravila ven vonja iz avta z ničemer - ne s tedenskim čiščenjem, ne z odstranjevalci vonjav, limonami, parfumi, razkužili,...ničemer! Poleti je bil neznosen smrad, čeprav sem mleko polila okoli februarja. Jeseni smo ga pa prodali.


user posted image user posted image   Hvala za tolažbo. user posted image user posted image   In kako vam ga je uspelo prodati, če je tolk smrdelo?

Je moj fajn limonin sok utru noter, potem pa ga peljal nekam, kjer ga je globinsko spucal. Aja, pa še krožniček s kavo je noter postavil. Upam, da bo šlo ven, ker je res malo polil.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako odstraniti vonj skisanega mleka?
22.3.2010 21:05:23   
TomTaylor
Na srečo ga je odkupil tip, ki se je ukvarjal s prodajo vozil in šlo je za zelo prodajan model, tako, da ga je skoraj samo ošvrknil s pogledom in izplačal gotovino. Pa seveda sva notri enih 5 novih dišečih smrekc dala za vsak slučaj...Aja, pa polila sem cel liter domačega mleka, da je bila prav luža na tleh pri zadnjih sedežih, pol veš kolk je to smrdelo...user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?