|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojencke cez dan?
26.3.2010 15:42:42   
rogljicek
Zanima me, kje jih imate/boste imele takrat, ko bojo budni? Za prvo hcerkico sem mela eno fajn kosarico (del vozicka), ki sem jo mela na sposojo in je bila veliko notri, ko je spala al pa bila budna. Kosarca je bla cisto lahka, lahko sem jo prenasala povsod s sabo. Dojencica je bla z mano v dnevni sobi, potem sem jo nesla v isti zadevi ven,... u glavnem super.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 16:14:34   
mini86
js sm mela že od rojstva tak stolček-gugalnik al kako se reče..in tm je biu skos not..ko sm šla vn pred hišo sm ga nesla kr v tem in ga dala na mizo da je meu pregled nad vsem, ko sem kuhala sem ga mela kr na mizi da me je opazoval, ko sem rečmo gledala TV sm ga mela na kavču in se zravn z njem igrala..skratka super zadeva in definitivno bi jo še enkrat mela

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
26.3.2010 16:45:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 17:52:33   
malecka_mateja
v ležalniku, ni boljšega vsepovsod ga/jo neseš zraven in ima nastavljivo vzglavje da koje večji lahko že ven kuka pa igralni lok pred sabo in jaz bi bila brez tega zgubljena.res fajn.user posted image user posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 18:25:54   
*miska.mcc*
v 85% na rokah user posted image (vse 3)

drugace pa lezalnik/gugalnik, posteljica, na tleh

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 18:57:07   
rogljicek
govorite o lezalnikih/gugalnikih, ampak a niso cisto novi dojencki za to se premali? Mislim, toliko je govora o vozickih in, da morajo biti cisto ravni, da menda to potem povsod velja, al kako. U glavnem, ta gugalnik imamo tudi mi od prve hcere, ampak sem imela v mislih bolj neke vrste kosek/posteljico/kosaro od vozka. Nima obena nic podobnega?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 19:27:05   
AKP
Od sorodnice sem dobila zelo star Peg Perego voziček s košarico in športnim delom. Tega sem imela samo za hišo in teraso. Čez dan je spala v košarici in sem si jo vozila zraven po hiši, kasneje sem dala na ogrodje športni del, košario sem pa še uporabljala za spanje. Še zdaj pri 11 mesecih jo občasno dam not in gre z mano v kopalnico ali pa na teraso. Če ga ne bi dobila bi si kupila rabljenega. V ležalki pa se ni dobro počutila in je nismo skoraj nič uporabljali. 

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 19:59:19   
PC Baby
Mi smo ga prve tri mesce imeli v košari od vozička, nekje pri treh mesecih pa smo ga dali v ležalniček. Malo pozneje smo mu naštimali v dnevni na tleh airex in gor igralni lok, da smo malo menjavali z ležalnikom.

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 20:01:02   
Splišni
Jaz sme imela en voziček za not in je bil podnevi tam. Pa mal na kavču (v kotu, založen z mizo), mal na zakonski postli, v glavnem mal sem pa tja.

Ko je bil mal večji, pa v lupinici, sem imela tudi eno za not.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
26.3.2010 20:32:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 20:51:10   
tažana
jest sem imela od vozička košaro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 20:58:42   
Jančika_
V košku, ležalniku, pa tudi kar na tleh, sploh dopoldan, ko ni tavečjih dveh doma. Na tepihu ali igralni podlogi, ne kar na golih tleh, jasno. 

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 20:59:53   
tasa_m
v ležalniku ali pa kar na kavču v dnevni.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojencke cez dan?
26.3.2010 21:52:57   
TaMaSa
Oj

Mojo zadnjo, ki bo vsak cas 3m, sem imela prva dva meseca vecinoma v narocju, ali na kavcu, okoli nje pa tisto blazino za dojenje. Zdaj je v lezalniku, ali na igralni blazini. Ji je neverjetno vsec.


Odgovor na zs-sorci sem popolnoma pozabila, sta bili tamali2 bolani. Sem za, seveda ,ti kar poslji sms, ko bos imela casuser posted image .

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojencke cez dan?
27.3.2010 8:07:57   
malecka_mateja
rogljicek sej pa ležalniki se dajo v popolnoma ležeči položaj. no vsaj večina. pa je isto kot v košari. če pa imaš košaro od vozička pa itak lahko tam not, ali pa na igralni podlogi...možnosti je veliko


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dojencke cez dan?
27.3.2010 11:03:40   
rogljicek
TaMaSa, jaz sem pa mislila, da je tista zadeva, ki jo imas ti, kot nek lezalnik z debelim varovalom okrog in sem ravno to iskala user posted image Aha, pol je to blazina za dojenje!? Sem mal prevec kreativna in si mal zmisljujem uporabne stvari.
Zivepo, midve sva obe majski, samo jaz sem se na majcice 2010 javla samo 1x user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
27.3.2010 12:02:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dojencke cez dan?
27.3.2010 14:24:09   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

TaMaSa, jaz sem pa mislila, da je tista zadeva, ki jo imas ti, kot nek lezalnik z debelim varovalom okrog in sem ravno to iskala user posted image Aha, pol je to blazina za dojenje!? Sem mal prevec kreativna in si mal zmisljujem uporabne stvari.



user posted image user posted image user posted image user posted image no saj, za mojo je bil lezalnikuser posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dojencke cez dan?
27.3.2010 18:23:14   
mayci
Jaz sem ga imela v posteljici ali pa v ležalniku, ker imam takega, ki se čisto poleže.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dojencke cez dan?
27.3.2010 21:36:04   
endrina
Jaz imam našega ta malega na različnih koncih, od vsega pa res najmanj na rokah. Mu je bolj všeč, če me vidi frontalno . Kaj pa vem. Tudi meni se zdi bolje tako, kot pa da bi bil razcartan. Saj ko se on naveliča bit v eni stvari si ga seveda vzamem v naročje in ga pocartam, pa si ga dam tudi na noge sedet da me gleda.
Je pa tako, da ga večina časa, in to že od vsega začetka, imam v ležalniku z igralnim lokom in nastavljivim naklonom ležišča, zelo rad je tudi na tleh na igralni blazini z igralnima lokoma, pa včasih zraven mene na kavču, pol se greva kakšne pol urce na dan razmigovat in premetavat ter kravice past na veliko posteljo. Ko kuham si ga včasih dam tudi v jajčko in gor na pult da me gleda kaj delam, vmes se seveda z njim ves čas pogovarjam. Tako da moram rečt, da se kar prestavljava iz ene na drugo lokacijo in iz ene v drugo zadevo, odvisno kje se nahajava, ker imam te reči porazdeljene po celem stanovanju. Ko grem tja, je malček pač tam kjer sem jaz.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?