|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za krst
12.3.2010 19:34:24   
heli23
Rabim pomoc in sicer grem za krstno botro in seveda dilema kaj kupiti ker ima otrok vse, pa sem razmišljala, da mu dam denar, vendar bi mu rada ta denar naložila kot varčevanje in mu tudi kasneje še kdaj zraven nakazala. Kam priporočate naj vložim ta denar, kje odpreti račun ali kako drugače to izpeljati? Kakšne so vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za krst
13.3.2010 14:55:52   
mini86
men je najbol smotan ko krstna botra kup otroku zapestnco oz nakit..in ko smo mi imeli krst sva z mojim tud to povedala..pač rekla sva da mu bova odprla račun in naj dajo gotovino..
no in so jo dal zravn pa je od vsakega botra-imel je dva dubil še zlato-od ene botre 1 g on botra pa mislm da 6 gramov..in pač to je življenska naložba..mi je blo zelo všeč..
je pa to kupljeno mislm da pri zlatarni celje in dobi se clo tko da piše moj prvi sveti gram zlata-kokr za sveti krst..
ne vem men je to ful blo všeč..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za krst
13.3.2010 15:10:49   
heli23
A si to odprla kak posebni račun, da se varčuje al kar navaden, ker če ne bom kakega pametnega računa najdla bom verjetno res kupla kar to zlato od zlatarne, men je tud full všeč!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za krst
13.3.2010 20:22:22   
mini86
ja kr navadn račun..pol pa k je dnar dubu sva mu dala gor..pa k bo večji k bo kovančke zbiru da jih bo meu km za dtuser posted image

ne s to zlato ploščico res ne morš zgrešit


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za krst
13.3.2010 21:51:04   
jullie
..obstajajo pa tudi zlatniki in srebrniki od zlatarne Celje.. naš mali je dobil zlatnik od botra, srebrnik pa od mojih prijateljic..

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za krst
13.3.2010 22:17:11   
malania
Mislim, da imajo v Zlatarni Celje take lepe ploščice z zlatom (je tudi dojenček gor narisan).. ful lepo..

Evo..
http://www.zlatarnacelje.si/zlatigrami/

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za krst
13.3.2010 22:20:02   
mini86
http://www.zlatarnacelje.si/zlatigrami/zgp_1g.asp


ja take grame smo dubl za krst

http://www.zlatarnacelje.si/zlatigrami/zgp_1g.asp


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za krst
30.3.2010 14:53:41   
Martinčka
kot botra ne moreš sama odpret računa, boš potrebovala pisno privoljenje staršev otroka... vem ker sem to skušala sama narediti sestrični (ki je dosti mlajša od mene) za rojstni dan...

drugače pa so tudi meni ti zlati grami od zlatarne celje všeč in se jih poslužujem za darilo ob rojstvu.. lahko tudi za krst, zakaj pa ne..

sam bom pa vseeno povedala, da sedaj ko sem že odrasla, še vedno ko pogledam v svojo šatuljico vem da mi je zlato verižico kupila ob rojstvu teta in zapestnico starši... res se zdi tisti trenutek ko je otrok še dojenček zlatnina obupno darilo, sam je pa spomin za celo življenje. je pač treba malo vnaprej razmišljati in vzeti npr verižico ki je srednje velikosti da jo lahko potem otrok nosi od 9 leta dalje... jaz sem svojo nosila od 10 let in vse do 20 rojstnega dne...
nečakinje ki niso bile krščene pa sva z možem želela da imajo vseeno nekaj za spomin od naju na svoje rojstvo sta prav tako dobili verižico z obeskom ki jo bosta lahko nosili ko malo zrasteta.. res je pa to darilo v trenutku ko ga daješ in je otrok dojenček popolnoma neumno!



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo za krst
30.3.2010 15:27:09   
MTFP
Drugače pa bolje kot Zlatarna Celje, je priznan Elementum. No saj zlato je zlato, vendar če ga hočeš npr. v tujini v banki zamenjati za ZC traja par dni, ker kontrolirajo kakovost, za Elementum pa dobiš denar takoj...


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo za krst
30.3.2010 19:35:28   
Martinčka
elementum je bolj priznan ja, sam se mi zdi da to je pa že bolj za zbiratelje ker imajo tudi zbirke druge...
za krst se mi zdi zlatarna celje prav ok... !?

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?