|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrebujem idejo
11.7.2005 9:47:08   
smrka
Ker ste tako odprte glave rabim en nasvet. Doma smo imeli nekoc velike stale, sedaj so prazne. Radi bi izkoristili ta prostor, da nam poslopja ne propadajo. Kaj menite, kaj bi lahko delali - mislim v tem smislu - ali katera podjetja mogoce potrebujejo prostore v najem ali mogoce kaka podjetja potrebujejo nekoga ki bi "nekaj" delal za njih v svojih domacih prostorih? Upam da me zastopite kaj mislim.
Res bi mi prav prisli vasi nasveti. Tanks za ansvere!
smrka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Potrebujem idejo
11.7.2005 9:52:02   
muki1
Ja Smrka, tebi je pa res že presneto dolgčas. :)- :)-
Je težko čakati zadnje dneve, kajne? Jaz sem rodila 14 dne čez rok, beda,ti pravim. Samo še prekladala sem se lahko.
Za prostore pa je tako. Lahko se iz starih štal naredi ful dober gostinski prostor, če denar ni problem.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Potrebujem idejo
11.7.2005 9:54:09   
KatjaP
Mi smo štalo oddali nekemu podjetju za skladišče.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Potrebujem idejo
11.7.2005 9:54:41   
smrka
Seveda mi je dolgcas... mi vsaj cas hitr mine ko tako cvekam.

Smo mislili narest diskoteko, nacrte imamo, samo to je prevelka investicija... tako da odpade.. rabimo nove ideje...

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Potrebujem idejo
11.7.2005 10:00:43   
CUKRČEK
Ej, ena idejca: ko boš rodila, pejta hitro v nove boje za 2. otroka, pa pol za 3. itd. in boš tam lahko naredila otroške sobce;) Si za??

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Potrebujem idejo
11.7.2005 10:03:34   
smrka
ihihihih neeeeeeeeee to ni dobra ideja.... Rabim bolj profitne ideje!!!!!
Cakam ideje.......:sloncek::sloncek:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Potrebujem idejo
11.7.2005 10:14:12   
zoya_
nared kafič, ki bo prijazen otrokom... notri narediš igralnico in če imaš možnost, tudi zunaj postaviš igrala... narediš ponudbo raznih kav in čajev, pa mogoče še kaj sladkega, pa nekadilska cona...

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Potrebujem idejo
11.7.2005 12:07:53   
Anonimen
zoya - ne nekadilska cona - nekadilski kafič. Kadi se samo zunaj v ograjenem prostoru - svinjaku.

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Potrebujem idejo
11.7.2005 12:08:53   
Pia73
Par otrok pol pa vrtec odpreš,..... Saj za vrtec rabiš veliko prostora.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Potrebujem idejo
11.7.2005 21:24:28   
Annny
Vse skupaj prodaj in denar investiraj v tuje vzajemne sklade ali delnice. Karkoli drugega te bo stalo preveč časa in denarja in 100 let bo trajalo, preden si boš povrnila investicijo.
Lp

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Potrebujem idejo
13.7.2005 15:20:58   
zoya_
pikec sploh se nima kaj kadit v prisotnosti otrok, pa tudi če je to zunaj...:grrr: naj vlečejo doma, briga me

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?