|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neveste - junij 2010
26.2.2010 15:11:33   
Nastya
Je že kakšna nevesta za junij 2010 ???

Jaz se prifočkam prva, zato bom tudi odprla to temo, ker bi rabila res kar nekaj nasvetov glede načrtovanja poroke oz. bolj me zanima...gostišče, ansambel, frizerski salon, make up, itd..na gorenjskem koncu - Kranj..ker nisem iz tega konca, mi je vse bolj kot nepoznano, zato bi bila vesela vskega dobrega nasveta kaj in kako ??? Pa še to ali ima kakšna že izkušnjo kako je kaj na Brdu s tem ?? Kako se vam je zdelo ???



Hvala vsem !!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neveste - junij 2010
3.3.2010 6:13:48   
petrica_
Pozdravljena.

Kot glasbo ti lahko priporočam ansambel roxie, sicer ni iz tistega konca, igrajo pa povsod. lahko me kontaktiraš na meil, če potrebuješ kontakt, pa tudi če potrebuješ kakšen nasvet glede poročnih konfet, vabil, zahval, namizne dekoracije...user posted image

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neveste - junij 2010
4.3.2010 15:04:25   
brigita23
ojla
tudi jaz se poročim junija user posted image . Iamva že prostor za poroko nimava pa še ansamblauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu petrica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neveste - junij 2010
5.3.2010 14:45:47   
anci banci
ojla!
da se vam pridružim
jaz se poročim 26.6 junija

-civilni obred na Turjaškem gradu
-cerkveni obred v Plečnikovi cerkvi v Črni vasi(Ljubljana)
-fešta-hotel Kongo
-band že imava rezerviran-to bo Halgato(vse špilajo, glavno pa mi je da špilajo dalmatinsko muzko)
-prstane sva tudi že naročila
-obleko tud že mam rezervirano (si jo bom sposodila v poročnem butiku Bella v Novi Gorici)
-fotografa sva si tud že rezevirala

Sedaj se mučiva z izdelavo vabil-iščeva idejo kaj napisat, pa snemalca tud iščeva

Ima katera kako idejo?
Koliko ste kaj naračunale stroškov?

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neveste - junij 2010
8.3.2010 19:51:32   
brigita23
anci banci pozdravljena, vidva sta pa ful pridna saj imata praktično že vse zrihtanuser posted image , midva se bova tudi poročila 26.6. pa razen banda nimam še ničuser posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neveste - junij 2010
9.3.2010 10:08:07   
maktub
ohoj....tudi jaz se vam pridružim.. poročiva pa se 5.6.:)

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neveste - junij 2010
9.3.2010 11:19:35   
sokec
Če potrebujete fotografa, vizažistko.....

http://www.promo-agency.org/profili-moda.php

http://www.promo-agency.org/profili-foto.php

LP

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neveste - junij 2010
11.3.2010 13:50:32   
tweety83
ojla
tud mi2 imava datum 26.06. in sicer bo to poroka in krst obenem
ne bo klasična poroka - imeli bomo piknik
imama že ansambel, vabila so že oddana, zahvale so že doma,fotograf je že "rezerviran"; prstane si še oglejujeva,obleke še tud nimam....
večino stvari bova uredila sama - imeli bomo fešto na planinskem domu,tako da bo potrebno tud mize in vse ostalo urediti v lastni režiji, imam že balone, nadprte, naprsni šopki pridejo kmalu.....
če rabi katera lepe naprsne šopke ali balone ipd.lahko posredujem net naslove


< Sporočilo je popravil tweety83 -- 11.3.2010 13:51:22 >

(odgovor članu sokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neveste - junij 2010
18.3.2010 16:49:16   
anci banci
Brigita ...no čisto vsega pa še nimavauser posted image
res pa je da sem imela precej časa, saj sem na porodniški, pa še gleženj sem imela zlomljen in tako sem morala nekaj počet in sem preko maila vse zrihtala

no sedaj sva še opravljava priprave na zaon in upam da to čimprej mine:)

vabila pa še sedaj nisem začela delat.. kr ni in ni ideje:(

tweety ti kar posreduj

< Sporočilo je popravil anci banci -- 18.3.2010 16:50:33 >

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neveste - junij 2010
30.3.2010 20:50:02   
petra87
no midva se bova tudi poročila z mojim dragim Junija 2010... natančneje 05.06... Imava pa u bistvu že vse. manjkata nama samo prstana, poročne obleke in nekaj detajlov... user posted image user posted image

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neveste - junij 2010
4.4.2010 20:56:42   
anci banci
oj

no midva sva tudi sedaj že kupila poročno obleko za mojega, sedaj pa iščemo čevlje sive barve(misija nemogoče v Sloveniji)

z vabili pa se še vedno ubadava:(

(odgovor članu petra87)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Neveste - junij 2010
13.4.2010 14:04:02   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

Brigita ...no čisto vsega pa še nimavauser posted image
res pa je da sem imela precej časa, saj sem na porodniški, pa še gleženj sem imela zlomljen in tako sem morala nekaj počet in sem preko maila vse zrihtala

no sedaj sva še opravljava priprave na zaon in upam da to čimprej mine:)

vabila pa še sedaj nisem začela delat.. kr ni in ni ideje:(

tweety ti kar posreduj


anci banci super, tudi jaz sem bila do 14 dni nazaj na porodniškemuser posted image , zdaj pa že delamuser posted image , joj kak hit je minilo.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Neveste - junij 2010
13.4.2010 14:28:21   
brigita23
ojla punce

No zdaj pa imava tudi midva že nekaj več stvariuser posted image . Poroko bomo slavili v Termah Zreče, kjer bo tudi civilni obred in sicer na prostem v parku. Cerkvena poroka še ne veva točno ali bo v mojem ali ženinovem rojstnem kraju. Igrale nam bodo črne mačke (naj spotoma omenim da majo full navito ceno, 2100EUR, mene je skor dol vrgl), prstane od MIRAGE, obleki v KRINOLINI v Lj, nimava še pa fotografa in snemalca. Vabila že sestavljena, manjka le še sama oblika oz. dizajn. Nimam frizerja!!!!!!!PANIKA, pozna katera koga iz Celja ali okolice, bi rada mela res lepo frizuro ne kr neki. Za pecivo so se tudi že ponudili (babice, sestre, prijateljice in teteuser posted image ), no pa spodnje perilo in čevlji še manjkajo. Pa mislim da bom tudi to kar v Krinolini vzela. Pa za rožice tudi že imamo zmenjen ( rdeča nit bodo bele kale, ki jih bodo spremljale marjetke in zelene santinije).
Punce kdaj boste ve pošiljale vabila?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Neveste - junij 2010
19.4.2010 15:03:23   
MartinaKofol
Če katera še nima fotografa :)

http://www.facebook.com/pages/Martina-Kofol-photography/185634409612

www.martinakofol.webs.com

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Neveste - junij 2010
27.5.2010 14:09:08   
anci banci
naš mesec se približuje:) samo še 29 dni do poroke:)

jaz iščem le še snemalca, potrjene imam že vse goste, šoper izbran, frizura in make-up (sem bila na probi) tud, avto rezerviran...
skratka za enkrat vse po planu...razne tega da mi folk para živce(enden nebi to, drug tega, en ne bo prišel zaradi tega ker je en drug povabljen)...bla bla bla

no edina slaba stvar je da sem le še dobrih 16 dni na porodniški ...amapk gremo pa na morje naslednji teden da se psihično pripravim na poroko in službo

(odgovor članu MartinaKofol)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?