|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri sesalnik?
17.5.2010 14:51:43   
tažana
Imate mogoče idejo aktere seslanike se splača kupit.
RAbim pa za suho sesanje, s posodo namesto vrečke. v Stanovanju imam kar tri preproge. ena je temno rdeča in rabi Extra nego user posted image - ker se vse pozna .

Bolj kot gledam, manj mi je jasno kako vem kakšno moč ima kateri. user posted image
AJa sevda  pa cena je važna user posted image ker je to nepričakovani nakup user posted image .

Gledala sem pa tega:
http://www.mimovrste.com/artikel/3320044016/sesalnik-gorenje-vck2001bcy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 15:12:49   
Felicita
http://www.ringaraja.net/forum/sesalec_brez_vre%C4%8Dke/m_5121534/tm.htm

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.5.2010 15:21:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 16:00:49   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

priporocam tega: http://www.electrolux.si/node38.aspx?productId=31827 prednost je, ker je pokoncen - ga sploh ne pospravljam in ker lahko filter razstavis in operes pod vodo.

Jaz imam tudi tega in je super - sta pa 2 varianti: 1 z globinsko krtačo in 1 brez - jaz sem vzela pač brez, ker globinca za tepihe že imam. Edino filter je treba pa kar redno čistiti, če ne se moč sesanja zmanjša. Jaz sem ga nabavila zase, potem pa še za taščo, za mamo in za sestrično - so ga vse hotele imeti. user posted image  Je pa pri tale sesalec zdaj v uporabi samo še za sesanje stopnic in lovljenje pajkov, ker po stanovanju mi sicer sesa robotek - ta je pa sploh zakon. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 17.5.2010 16:01:36 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 16:05:36   
Anonimen
Kupi robota. Jaz imam Roombo in to je ena izmed stvari, katere ne dam več iz stanovanja. Aja, pa če boš kupovala, ti priporočam nakup iz tujine (ebay.de). Pride veliko ugodnejši!

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 17:10:50   
zmajaz
Ja - jaz imam tudi Roombo zdaj že več kot 1 leto in je ZAKON.  user posted image  Samo tažana je rekla, da je cena važna in po moje ne bo odštela toliko za sesalec.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 18:28:03   
anajmad
jst imam Electrolux-razočarana,imam hoover oh in sploh-še bolj razočarana. Zdej sem pa kupla vorwerk in ni ga boljšga sesalca. sam se ga kupila preko e-bya in je bil pol cenejši,kot pr nas.


_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 18:35:18   
zmajaz
Ja Vorwerk je zagotovo tudi super sesalec - smo ga imeli doma in tašča ga je imela - samo ta dva sta že odslužila svoje. Stara mama pa je pred kakim letom kupila nov model, ko je stari bil po mnogih letih že čisto bogi in je zdaj spet zelo zelo zadovoljna. Je pa na žalost tudi cena "super".

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 17.5.2010 18:36:45 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 18:52:56   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

vorwerk in ni ga boljšga sesalca. sam se ga kupila preko e-bya in je bil pol cenejši,kot pr nas.



user posted image user posted image user posted image  jaz ga tud iiiiiscem!!! kok is pa dala???

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 19:41:00   
anajmad

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

vorwerk in ni ga boljšga sesalca. sam se ga kupila preko e-bya in je bil pol cenejši,kot pr nas.



user posted image user posted image user posted image  jaz ga tud iiiiiscem!!! kok is pa dala???

300 eu.


_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 20:24:09   
zmajaz
To je pa res poceni za vorwerka - nov je drugače prek 1000 eur.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 20:28:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tažana

Gledala sem pa tega:
http://www.mimovrste.com/artikel/3320044016/sesalnik-gorenje-vck2001bcy



Imam tega in ni vreden pol P hladne vode ... navadna krtača nima nobenih koleščkov spodi in ker prvič nisem bila pozorna sem si zrajsala skor cel laminat ... tako da zdaj z globinsko krtačo ploščice in laminat sesam in če zamižiš na en uč je ok ... za tepihe pa tut slučajno ni ... imela sem tut tegale hooverja: http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/umivanje-in-pranje/sesalniki/hoover-sesalnik-s780e-acenta_-_CX00076997 pa je ševečji krš kot taprvi ... tako da zbiram peneze za kaj konkretnega in moja velika želja je, da bi enkrat imela Vorwerka ... ga ima v.d. tašča in mi ga posodi za generalke in je toooolk fajn!

(odgovor članu tažana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri sesalnik?
17.5.2010 20:30:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

vorwerk in ni ga boljšga sesalca. sam se ga kupila preko e-bya in je bil pol cenejši,kot pr nas.



user posted image user posted image user posted image  jaz ga tud iiiiiscem!!! kok is pa dala???

300 eu.



Daj ti tole malo bolje razloži user posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri sesalnik?
19.5.2010 0:13:48   
sebek
Kupi robota, če pa želiš poceni in priročen sesalnik priporočam electroluxov baterijski sesalnik z vrtljivo krtačo. Preizkušeno posesa preprogo bolje od 2KW močnega navadnega sesalca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri sesalnik?
19.5.2010 9:38:52   
zvezdica_1
jaz sem se na koncu odločila za samsung http://www.technomarket.si/product_detail.php?product_id=09036076
na teleskopsko cev še pride ena taka posoda za prah, v kateri se ujamejo večji delci. naj bi se to imenovalo cyclone filter. nimam pojmauser posted image
jaz sem tudi hotela imeti sesalec na posodo, pa sem si pol premislila.... ne vem, ta mi je bil všeč, ker je mali (majhno stanovanje, pa vsak cm šteje), sesa pa res močno. so pa mi pojasnili, da ne gledat na moč motorja, ampak na sesalno moč. user posted image
no, zaenkrat za teh 58€ sesa super-preprog še sicer nimam, se pa na anjih super obnesejo vodni in globinski sesalci-ki pa so žal tudi veliko večji

(odgovor članu sebek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri sesalnik?
19.5.2010 9:53:50   
austen
Ni sicer poceni, ampak po novem prisegam na Dyson-a. Kupli iz tujine za pol cene kot pri nas.
http://www.dyson.si/default.asp

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri sesalnik?
23.5.2010 8:30:23   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: sebek

Kupi robota, če pa želiš poceni in priročen sesalnik priporočam electroluxov baterijski sesalnik z vrtljivo krtačo. Preizkušeno posesa preprogo bolje od 2KW močnega navadnega sesalca.


A misliš tegale ali katerega drugega?

http://www.mimovrste.com/artikel/3320054623/baterijski-sesalnik-electrolux-ergorapido-2-v-1-zb2901

(odgovor članu sebek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?