|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 12:56:41   
roberta

zivjo,
imate kak predlog kje bi lahko dobila kake dobre vzorce prebarvanih sten stanovanja... z možem si ne želiva klasike, se pravi le belino, ampak tudi kake kombinacije različnih barv ali pa enostavno kako lepo enotno barvo, na katero bi potem lahko tudi sama kaj narisala (ali obstajajo kaki vzorci že kje na netu?)... pa si želiva to kje to pogledati - ali obstaja kaka internet stran za take predloge ali kaj drugega?

hvala,
roberta
Neposredna povezava do sporočila: 1
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 13:01:06   
tilka
Meni je moj "malar" vse prinesel s sabo, tako da sem se komaj odločila kako in kaj. Imel je kataloge vsega mogoče, za vsako vrsto barve in možnosti, ki jih nudi posebej....Če pa delaš sam, pa bi ti mogoče svetovali v dobro založeni trgovini s tem materialom. Vem da se tam dobijo določene šablone za obrobe.

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 13:10:52   
gaja*
Hej,
sicer meni take šablonske finte po stenah niso najbolj všeč, majo pa malarji tega polno ... Razen če iščeš še kaj za otroške sobe :zmeden2:

In glede na izbiro barv, ki jih imaš dandanes, bi jaz napisala barvanje stanovanja juhuhu :):bravo::bravo:

Midva sva barvala predlani, vsako sobo v svojo barvo in potem jo opremila tako, da vse paše skupi.. Lani sem se pa še jaz nad hodnik spravla :)-:)- kar tako, malo po svoje :)-:)-

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 13:28:36   
Magi*
jaz sem si sama zmešala več barvnih odtenkov (z navadnimi akrilnimi barvami, ki jih imam doma) in pobarvala listke potem sem pa te listke skupaj zlagala, dokler nisem dobila primernih kombinacij. sem pa tudi kasneje vse barve sama zmešala. kupila sem tri osnovne že zmešane barvne odtenke (rdeča, rumena in modra), navaden bel jupol in zmešala v želen odtenek. zanalašč pa nisem kupila že zmešanih končnih barv, ker nikoli nisem dobila čisto tisto, kar sem iskala in tudi malo bolj oljne so, če dodaš malo jupola pa lepo matirajo.

paziti moraš tudi na to, da barva deluje malo drugače, ko se posuši in tudi na vsaki steni malo drugače, ker drugače svetloba gor pada.

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 13:32:29   
Anonimen
Moj album poglej. Je vse farbasto.

Pa če bo prilika in bo prjatlca dovolila, bom enkrat še njene not butnla.

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 13:36:29   
huda
pikec,...
tebi se pa vidi, da imaš žilico......
ful lepo stanovanje:bravo::bravo::bravo:

... a bi prišla še meni svetovat?

:rozica:

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 13:57:50   
Anonimen
Ma ni blema - sam je zdej to bivše stanovanje. Ostaja bivšemu možu :((:((:((:((:((

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 14:01:04   
huda
... bo pa tvoje novo stanovanje še lepše:bravo:..... al se motim?

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 14:02:01   
Anonimen
A mi lahko katera razloži, katere so hladne barve? :zmeden:

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 14:14:35   
Anonimen
Hladne barve so načeloma vse tiste , ki vsebujejo belo barvo.

Roza je lahko hladna ali topla, odvisno od sestave same barve.

Načeloma so tople:
Rumena, oranžna, rdeča in njihove mešanice

Načeloma so hladne:
modra, zelena, in vse barve z veliko količino bele barve.

Barva+bela+oker = topla barva
Barva+bela = hladna barva

Lahk poskusite s temperami. Ne sme pa bit preveč oker samo tako tako malo za en mišji drekec, še manj v bistvu.

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 14:23:50   
Anonimen
aha...se pravi pastelni odtenki?

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 14:25:55   
Anonimen
Načeloma.

Lohk pa svoje vaje za Barvne študije pofotkam in ti dam vzorce gor, da boš vidla razliko. Če mam v LJ zadevo, če ne bo trajalo kak teden, ker moram domov.

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 14:39:35   
Anonimen
Če se ti ljubi, prosim, ni pa nujno. Hvala. Mislim, da imajo v trgovini Mavrica (v Lescah in Medvodah) tudi barvne palete, pa si bom tam kakšno ustrezno hladno barvo izbrala. Zanimalo me je predvsem zato, ker bi rada optično povečala prostor - s hladnimi barvami.

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 15:08:19   
Anonimen
Če hočeš prostor povečat moraš vzet tako, da bosta dve vzporedni steni za odtenek svetlejši kot drugi dve. Po možnosti sta to dve daljši stranici. Drgač pa ti prostor podaljšajo horizontalne čerte, ali kaka taka horizontalno stegnjena linija.

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   barvanje stanovanja...
14.7.2005 21:49:07   
kimi
Moj dragi je malar in mislim da mora imeti te palete vsaj videla sem en kup barv v plastični zloženki in si potem lahko izbereš

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   barvanje stanovanja...
15.7.2005 7:30:05   
Lenny
Pikec, a o teh trikih morda obstaja kakšna literatura, primerna tudi za laike?

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?