|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fotografiranje poroke
15.12.2007 19:29:39   
pikecpokec
Malo zbiram različne ponudbe od fotografov, pa me zanima, če mi lahko katera priporoči kakšnega vredu fotografa za poroko, ki ne bi bil predrag. Pa da potem ne bi naredil kičastih slik. Aja, zanima me pa za Celje ali Sevnico ali nekje na tej relaciji.
Hvala!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fotografiranje poroke
15.12.2007 21:08:47   
pikecpokec
Hvala. Povej mi prosim koliko stane in kaj konkretno bosta slikala pri tebi? Od kod pa sta?

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fotografiranje poroke
15.12.2007 22:07:36   
Bubamaraa
prihajata iz Koroške... pri nama bo tako zgledalo, da bo en fotograf z menoj, drugi z mojim Sašotom.. in skratka od frizerja, kozmetičarke, oblačevanja pri meni to bo z menoj moj vse poslikal.... tisti ki bo z mojim bo slikal kako se po prirpavljal, ko bo šel po šopek...potem je fotografiranje celotnega civilnega obreda ... po obredu eno uro foto shooting z nama .... potem gresta z nami do gostišča in fotografirata vse do razreza torte....

skratka jaz jima resnično zaupam in mislim, da je poročni album edina stvar pri kateri ne bom šparala, ker bo čez mnogo let tudi edin spomin na ta dan! Zato pa hočem imeti to narejeno kot je treba....

vse skupi naju bo pa prišlo cca. 650€

v tej ceni je vključeno:

-avtorski honorar
-kilometrina (ker če je več kot 50km iz domačega kraja imata neke potne stroške)
-fotoalbum s fotografijami
-dve foto knjigi kot darilo za najini poročni priči
-mislim da trije dvd-ji na kateri se predvajajo slike s glasbeno spremeljavo



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fotografiranje poroke
15.12.2007 23:44:49   
Anonimen
Jaz ti lahko priporočim svojega fotografa. Dela fenomenalne fotke, nič kičaste, pa tudi drag ni. Je sicer iz LJ, ampak vem, da gre kamorkoli po Sloveniji. Tudi zame se je v Brežice zapeljal, ti boš pa še bližje imela. Ti pošljem kontakt na ZS.

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fotografiranje poroke
16.12.2007 9:11:52   
lunca77
Če te zanima jaz poznam enega sicer profesionalnega fotografa, ki se ukvarja z reportažno fotografijo, ampak dela tudi poročne fotografije -malo drugače. Javi mi na ZS če bi rada več podatkov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fotografiranje poroke
29.12.2007 7:05:40   
najina pikica*
ja ras je ženska dela fenomenalne fotke.....

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fotografiranje poroke
1.1.2008 20:28:48   
saraja
A ima kak link?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fotografiranje poroke
5.1.2008 7:29:23   
najina pikica*
ej mislm da ne!?se pa zmeniš z njo po telefonu in ti na tvoj email pošlje svoje dosedanje poročne slike...

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fotografiranje poroke
30.5.2010 11:16:57   
Flavia_
Informacije si prosim izmenjujte preko ZS, saj je oglaševanje na RR prepovedano.

Hvala. user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fotografiranje poroke
30.5.2010 15:26:38   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Flavia RR

Informacije si prosim izmenjujte preko ZS, saj je oglaševanje na RR prepovedano.

Hvala. user posted image



Vau, kakšna ažurnost.user posted image Ste se po treh letih prebudili user posted image !

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?