|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   apartma na CRO blizu plaže
26.5.2010 14:27:56   
severnica77
Pozdravljene,

bila bi zelo vesela, če bi mi prilepile linke kakšnih apartmajev, ki so čisto blizu plaže (plaža je zaželjeno peščena ali prodnata) na hrvaški obali in da je mogoče na kakšnem malo mirnejšem kraju user posted image .

Vesela bi bila tudi vaših vtisov.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: apartma na CRO blizu plaže
26.5.2010 14:41:36   
luna_25
jaz bi bila tudi vesela če kdo priporoči kakšen dober apartma in sicer v severni ali južni dalmaciji.
hvalauser posted image

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: apartma na CRO blizu plaže
26.5.2010 16:13:59   
Metuljček Cekinček
bila bi zelo vesela, če bi mi prilepile linke kakšnih apartmajev, ki so čisto blizu plaže (plaža je zaželjeno peščena ali prodnata) na hrvaški obali in da je mogoče na kakšnem malo mirnejšem kraju user posted image .


No, tole pa se meni zdi misija nemogoče. Kaj takšnega iščemo že kar nekaj let, pa še nismo našli!

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: apartma na CRO blizu plaže
26.5.2010 17:29:21   
severnica77
Ja, saj ....
Ampak potem pa berem kako so nekateri uživali in po vrh vsega še imeli zase kak zalivček, nedaleč stran pa dogajanje user posted image

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: apartma na CRO blizu plaže
26.5.2010 20:09:22   
netki
http://www.accommodationslovenia.co.uk/Hrva%C5%A1ka/Privatne-nastanitve/Tkon/Apartma/11820

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: apartma na CRO blizu plaže
27.5.2010 8:17:40   
lili79
http://www.villaankora.com/eng/villa_ankora.htm

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: apartma na CRO blizu plaže
27.5.2010 9:43:22   
severnica77
hvala punce

(odgovor članu lili79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: apartma na CRO blizu plaže
31.5.2010 19:50:29   
Mana
http://www.seatouch.net/vacation/private/trizala/marinka.htm

slike so stare in je lepše kot je videti..na samem,, 4 hiše v zalivu ob vodi  mislim, da še dve hiše malo višje....v glavnem je res mir in za odklopit, za take , ki ne rabijo gužve in se radi počutijo cel dan kot da so na plaži čeprav si v app na ležalnikuuser posted image  Do Korčule mesta je 10 min z avtom.

LP

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: apartma na CRO blizu plaže
15.6.2010 15:18:39   
Nončika
severnica, zalivček zase je dejansko čisto poleg, edino dogajanje je bolj tak tak. zapelješ se v Zaton ali Zadar in dogajanja je full. raj za male otroke in full prijazni lastniki.

mi smo se meli fenomenalno. res pa da smo šli dol skupaj še z dvema paroma.

http://www.adria-apartmani.com/Ljubac/Martin/index.html

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Mana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?