|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prestvitev menstruacije
1.6.2010 6:11:27   
* Mateja *
pozdravljene!
Drug teden se odpravljamo na mrje, prihaja pa tudi teta s krvavca. Zanima me kako ste si prestavile menstruacijo, če ste si jo že kdaj. Kako je treba tiste tablete piti, kje jih dobim, stranski učinki. Časa mi že skor zmankuje ....

Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prestvitev menstruacije
1.6.2010 7:48:58   
anju
malo sem že pozaila... pišem pa zaradi slabe izkušnje, ki je lahko povezana s tem. lani julija sem jo prestavila, mislim da so bile tiste primulot ali nekaj takega. sicer ne jemljem kontracepcijskih tablet. menda jemlješ max. 10 dni in po prenehanju se v nekaj dneh pojavi menstruacija. začneš kak dan prej. vse to je štimalo nobenega takojšnjega stranskega učinka pri meni. naslednji mesec so se mi ob ovulaciji pojavile grozne bolečine s povišano temperaturo. G je z UZ odkril cisto. bolečine so trajale kakih 5 dni dokler se ni ovulacijsko stanje umirilo. cista se je HB sčistila z naslednjo menstruacijo. G je mnenja, da je možno zaradi prestavitve menstruacije. naslednjič bom poskusla preračunat za dopust. me je kar prestrašilo.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prestvitev menstruacije
1.6.2010 8:50:24   
mojcaziga
Meni je G običajno predpisala Dabroston, sheme jemanja se več ne spomnim, ampak bilo je par dni prej in najkasneje 24 ur po zadnji tabletki sem vedno dobila M.

lp

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prestvitev menstruacije
1.6.2010 9:09:32   
donat
jaz res ne razumem zakaj bi si prestavila, saj so tamponi, in se komot kopaš.user posted image user posted image user posted image user posted image

nikoli mi ni prišlo na pamet da bi si prestavilauser posted image , ponavadi jo stalno dobim ko sem na morjuuser posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prestvitev menstruacije
1.6.2010 9:42:32   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: donat

jaz res ne razumem zakaj bi si prestavila, saj so tamponi, in se komot kopaš.user posted image user posted image user posted image user posted image



ja, če imaš kako blago ali vsaj normalno menstruacijo, se lahko kopaš s tamponom. Jaz se zdaj ne morem...al pa lahko, samo me bodo morski psi pohapsaliuser posted image . Ker trenutno ne jemljem KT, imama take menstruacije, da sem dva dni vsako uro na wc-ju, ker če ne poplavim.user posted image

pa še odgovor na vprašanje: jaz bom tudi morala prestavit in mi je gin predpisala Dabreston. Jih moram začet jemat skoraj kak teden prej, ravno zato ker imam zelo močne menstruacije. Tako da brž g ginekologu, da ne boš prepozna.

aja, če pa slučajno jemlješ že KT, lahko to narediš kar z njimi, torej jih jemlješ, dokler ne prideš z dopusta.user posted image

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prestvitev menstruacije
1.6.2010 10:00:45   
kristinaj
primolut - nor, na recept, da ginekologinja

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prestvitev menstruacije
1.6.2010 10:26:42   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: blak

aja, če pa slučajno jemlješ že KT, lahko to narediš kar z njimi, torej jih jemlješ, dokler ne prideš z dopusta.user posted image



ali pa prej nehaš, pa se ti izcedi že do dopusta ali pa vsaj prve dni. Izkušnje z vlečenjem in dolgotrajnim jemanjem tablet, kažejo, ad prej koslej lahko vseeno procuri ali pa vsaj kake rjave izcedke dobiš. Tak da jaz raje prej neham jemat KT, kot da bi novo škatlo začela jest

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prestvitev menstruacije
1.6.2010 12:08:57   
LoCa
jaz sem lani z mojimi kt prestavila in sem bila tolko pametna, da nisem poslušala sestre od moje ginekologinje. sem si prestavila rpej, tako da sem potem na dopustu bila v fazi čakanja nove krvavitve in sem jemala kt normalno. Razlog je pa ta, da se ti pms totalno potencira, vsaj meni se je, in  na dopustu pač nočeš glih bit za v  smeti
sicer pa ni nujno da so tamponi idealna rešitev, osvisno kam greš in kako vrsto dopusta boš imela. za ležanje na plaži so tamponi čisto ok, če pa greš backpacking v turčijo, kot bom šla jaz, pa se mi prestavitev zdui boljš,a tudi zaradi higineskih razlogov.
če ni trewba raje ne prstavljat, ker ti lahko marsikaj sfučka.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?