|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   renault espace 2.2
31.5.2010 13:54:31   
birdy
Tiste ki imate al pa poznate koga z tem avtomobilom me zanima kako se obnese? Se veliko kvari, menda je problem elektronika, pa mašina... Pa me zanimajo realne izkušnje.
Hvala vsem ki boste pisale/i.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: renault espace 2.2
31.5.2010 16:31:25   
NEA_TEJA
Bejži stran od 2.2. razen če imaš viška dnarja za popravila.Midva sva kupovala espaca pa so nama odsvetovali tako sva pristala na 1.9 in je super imava ga sewdaj eno leto in še nikoli na kakem popravilu.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: renault espace 2.2
31.5.2010 18:20:07   
Ženkica
Menda mora bit 2.0, 2.2 odsvetujejo, tudi 1.9 odsvetujejo.
Sicer smo se pa ravno ta vikend vozili s kolegovim Espacom, je super avto, priporočam, tistim ki imate radi komfort, sploh če denar ni problem.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: renault espace 2.2
1.6.2010 12:32:46   
tajtaja
MI smo kupili novega 2,2d, do poteka garancije brez posebnih problemov. Par mesecev po garanciji se je sesula mašinauser posted image , čeprav se je ista napaka zgodila večim uporabnikom tega vozila, nismo mogli doseči nič več, kot delno subvencioniranje popravila, ki je stalo skoraj 10.000€. Takrat bi ga v momentu prodala, ampak....ta avto smo kupovali na dolgi rok, z komfortom smo bili in smo še super zadovoljni. V tistem besu sva šla po drugih salonih iskat kaj podobnega, vendar se po udobnosti, komfortu ...v tem cen. razredu noben ne more primerjat z njim. Vsaj po mojem okusu ne!
Potem je šlo še nekaj malenkosti, sedaj pa moram potrrkati, da nimamo problemov z njim, razen sprotnih reči, ki so potrošne narave.
Menda je bila ena taka falš serija (naš je star nekaj čez pet let), tako da ni rečeno, da so ti novi tudi taki.
Konec koncev ga zdaj celo priporočam. user posted image
Upam, da mi ne bo danes crkniluser posted image .

< Sporočilo je popravil tajtaja -- 1.6.2010 12:33:15 >


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: renault espace 2.2
1.6.2010 14:09:43   
andreja32
Mi imamo 1,9 diesel.Do sedaj (2 leti) brez problemov (menda me ja ne bo danes kaj trofnlo).Prijatelji so imeli 2,2, pa sta ga prodala v roku enega leta...skoz je bilo kaj narobe.Vem pa, da ko sva ga midva kupovala so nama vsi rekli bejž stran od 2,2 mašineuser posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: renault espace 2.2
12.6.2010 9:21:26   
BarbaraGS
2,2 vsi odsvetujejo...pa ne samo Renaulte, ampak vse avte. Baje pa se od starih avtov najbolj splaca kupit ali 806, Evasion, Ulysse in Lancio (sem pozabila ime). Najvecji konfort za najmanj dnarja in baje zdrzijo full km. Nam so Espacea odsvetovali - nas kolega mehanik je rekel, da jih je ze prevec popravljal in da naj ga vzamemo samo, ce imamo dnar za stran metat.
Stari Galaxy in Alahambre so tudi super, ampak tezko dobis dobro ohranjeno.

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: renault espace 2.2
12.6.2010 21:12:10   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraGS

2,2 vsi odsvetujejo...pa ne samo Renaulte, ampak vse avte. Baje pa se od starih avtov najbolj splaca kupit ali 806, Evasion, Ulysse in Lancio (sem pozabila ime). Najvecji konfort za najmanj dnarja in baje zdrzijo full km. Nam so Espacea odsvetovali - nas kolega mehanik je rekel, da jih je ze prevec popravljal in da naj ga vzamemo samo, ce imamo dnar za stran metat.
Stari Galaxy in Alahambre so tudi super, ampak tezko dobis dobro ohranjeno.


Kupi Nemca !!!user posted image

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?