|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 9:16:40   
Aninchy
Jeeeej! user posted image Sm kr jst odprla, ko sem že glih tle! user posted image user posted image

bcljka bo pa lepo seznam prestavila in to, da ne bom komu v zelje skakala! user posted image


< Sporočilo je popravil Aninchy -- 28.5.2010 9:18:29 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 9:31:46   
misar
frajerka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 9:36:05   
Aninchy
hehe user posted image

Punce, če bo mela ktera par sekund časa... prosim glasujete?

Mali je od kolegice

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/5054/zmagovalka.html


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 9:51:11   
dvojčica6
bravo Aninchy! Jeee... nam je ratalo pričvekat v drugi kroguser posted image user posted image zdej ko že skor tretjina zibauser posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 9:55:14   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

bravo Aninchy! Jeee... nam je ratalo pričvekat v drugi kroguser posted image user posted image zdej ko že skor tretjina zibauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image in kaj to pove o nas?? da smo toook lene, da se nam še za računalnikom ne da bit! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 10:00:07   
nikcaa
user posted image user posted image user posted image za tako pridno pisanjeuser posted image
bo treba res odpret novo temo (starši čvekamo)... no se cca 1mesec se bo pocakalo...user posted image ..na nas.. bolj zadnjeuser posted image

dvojčica6-
no, meni so se pa kg cudezno ustavili... ne vem kako.. ker se mi zdi da jem vedno istouser posted image
sm pa ostala na +15...user posted image jst pa mam sreco da sm visoke postave... da se to pousod malo razporediuser posted image

sm si noge depiliralaaa...user posted image user posted image user posted image cel napredek... hihiihih.... se odpravljam ze nevem kolk casa h kozmeticarki pa se mi ne daaaaaa... pol sm se pa opogumla pa kr samaa.. user posted image

grem dat susit štrace... (jih ne zmanjka...kaj bo se)user posted image prat je ze cool.. ma use to likat... uf..user posted image



(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 10:00:34   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

bravo Aninchy! Jeee... nam je ratalo pričvekat v drugi kroguser posted image user posted image zdej ko že skor tretjina zibauser posted image user posted image

Kakšna tretjina neki? user posted image Itak se pa ti na nizek štart pripravi, kaj pa s tole službo še vedno opletaš! user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 10:07:37   
dvojčica6
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

bravo Aninchy! Jeee... nam je ratalo pričvekat v drugi kroguser posted image user posted image zdej ko že skor tretjina zibauser posted image user posted image

Kakšna tretjina neki? user posted image Itak se pa ti na nizek štart pripravi, kaj pa s tole službo še vedno opletaš! user posted image



se mi zdi da se ta prava oglaša! a nisi tut ti na sredi projektauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 10:12:44   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

bravo Aninchy! Jeee... nam je ratalo pričvekat v drugi kroguser posted image user posted image zdej ko že skor tretjina zibauser posted image user posted image

Kakšna tretjina neki? user posted image Itak se pa ti na nizek štart pripravi, kaj pa s tole službo še vedno opletaš! user posted image



se mi zdi da se ta prava oglaša! a nisi tut ti na sredi projektauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Hja, no, hmmmm, hja... Ampak meni se je porodniška itak šele ta teden začela! Pa res moram še tole sr* dokončat, efektiva je pa tako žalostna, da bom prej svoj PDP dočakala kot pa končni izdelek. user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 10:23:12   
dvojčica6
ja gajka itak d ne morš bit efektivna če pa sam tle na RR visišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdej bo hmal čas že za kaj pojest ne?user posted image user posted image user posted image

ivy@ pol sva pa uradne zmagovalke bitke kdo je nabral največ kg... čeprav ti si začela s premajhno kilažo... Ne vem če se ne bi kar razglasila sebe za edino pravo zmagovalko... sploh pa bom še kaj pridobila do poroda mendauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 10:32:26   
nikita*
user posted image user posted image za drugi del.

Punce kar se kg tiče vem kako je to. V prvi user posted image še dober da sem šla rodit, ker meni so kg kar naraščaliuser posted image user posted image user posted image user posted image , sem pri svojih 158cm pridelala +20kg. Pa že prej nisem bila podhranjena.user posted image . No zdaj v drugo je boljeuser posted image user posted image zameuser posted image .

Vročina: ja mi je kr fino da je, jo imam rada. Sam k ne bi vse od mene tekl, k grem pa na sprehod v crockah al pa v japonkah se mi pa tako noge potijo, k da bi ravno iz vode prišla in natikače nataknilauser posted image user posted imageuser posted image se mi smeje pa sam pravi big foot mama user posted image user posted image .

Likanje: pred sabo gledam goro cunj in zraven razmišljam kako bi se same polikale in pospravile v omaro. Kaže, zelo slabo tako da bom mogla likalnik v roke vzet user posted image user posted image user posted image user posted image

Aninchy: sem oddala glas.


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 10:32:45   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
ja gajka itak d ne morš bit efektivna če pa sam tle na RR visišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdej bo hmal čas že za kaj pojest ne?user posted image user posted image user posted image

Že ta malemu Kinder čokoladice kradem, pa žele bombone... user posted image user posted image Grem do skrinje po sladoled, ni dobro, če se napol pojedene banjice predolgo po skrinji valjajo. user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 10:35:10   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: nikita*
Likanje: pred sabo gledam goro cunj in zraven razmišljam kako bi se same polikale in pospravile v omaro. Kaže, zelo slabo tako da bom mogla likalnik v roke vzet user posted image user posted image user posted image user posted image

Nehaj jih gledat, pa bodo mogoče same šle pod likalnik in v omaro! user posted image !

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:04:21   
dvojčica6
ja nikita* teči proč hitro!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:05:48   
dvojčica6
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
ja gajka itak d ne morš bit efektivna če pa sam tle na RR visišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdej bo hmal čas že za kaj pojest ne?user posted image user posted image user posted image

Že ta malemu Kinder čokoladice kradem, pa žele bombone... user posted image user posted image Grem do skrinje po sladoled, ni dobro, če se napol pojedene banjice predolgo po skrinji valjajo. user posted image



napol pojedena banjica sladolega... kaj je to zdej eno čudo??? user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:11:45   
ivy@
ja sm zdejle dojela da sm narobe napisala-ups 76kg mamuser posted image user posted image
ampak nobenmu ni jasn k povem,da jih mam tokuser posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček David,rojen 1.6.2010,nas pazi tam gor med zvezdicami!!Počivaj v miru moj sonček,radi te imamo!!

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:13:29   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: nikita*

Aninchy: sem oddala glas.



Hvala! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:25:14   
nikcaa
Še te dni treba uzivat s hranooouser posted image ...pojest kar se dauser posted image ker pol se pa nam bo izbor zelooooooo z ožil...user posted image user posted image user posted image

katera bo pa naslednja nam sporocila kaksno lepo novičkooo...??user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:26:39   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: ivy@

ja sm zdejle dojela da sm narobe napisala-ups 76kg mamuser posted image user posted image
ampak nobenmu ni jasn k povem,da jih mam tokuser posted image user posted image


heh... tud jst sm na teh kilogramckih... s tem da mam v visino 178cm user posted image (imajo kam se "skrit")

(odgovor članu ivy@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:34:33   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

IZVIRNO SPOROČILO: ivy@

ja sm zdejle dojela da sm narobe napisala-ups 76kg mamuser posted image user posted image
ampak nobenmu ni jasn k povem,da jih mam tokuser posted image user posted image


heh... tud jst sm na teh kilogramckih... s tem da mam v visino 178cm user posted image (imajo kam se "skrit")



kk enim vela.... js mam 165 višine, pa 80 okroglih user posted image user posted image sam sm že prej bla kr par let na 65, tk da sm med bolj "robustnimi" hahahahaha user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:40:34   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

IZVIRNO SPOROČILO: ivy@

ja sm zdejle dojela da sm narobe napisala-ups 76kg mamuser posted image user posted image
ampak nobenmu ni jasn k povem,da jih mam tokuser posted image user posted image


heh... tud jst sm na teh kilogramckih... s tem da mam v visino 178cm user posted image (imajo kam se "skrit")


Jaz bi tudi! Višino že imam tako, samo s kg te pa orng šišnem. user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:42:57   
nikcaa
Eno uprasanje...(mogoce mal butasto)user posted image kaj ko sibas v porodnisnico..uzames torbo s sabo, al ti jo pol prinese user posted image ko si ze v sobi?

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:43:14   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa
Še te dni treba uzivat s hranooouser posted image ...pojest kar se dauser posted image ker pol se pa nam bo izbor zelooooooo z ožil...user posted image user posted image user posted image

Zakaj? user posted image Izbor bo ostal enak, če bo vse po sreči. Prvič sem sicer morala testno pri 5 mesecih na dieto brez mleka in jajc, najbolj mučno obdobje, pa sem lahko po 3 tednih HB spet štartala z vso hrano.

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:44:33   
nikcaa
heh.. bomo full telovadle pol... sam....bo voljauser posted image    user posted image user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 11:44:44   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa
Eno uprasanje...(mogoce mal butasto)user posted image kaj ko sibas v porodnisnico..uzames torbo s sabo, al ti jo pol prinese user posted image ko si ze v sobi?

Sem vzela s sabo. No, kar sem pozabila (ker sem v sili pakirala), je pa moj kasneje prinesel. No, pa cunje zame za domov in stvari za user posted image je tudi on prinesel na dan odpusta.

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?