|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moški in torbice
21.9.2007 20:41:02   
karmy
Ko se sprehajam po mestu, pa opazujem moške (kako naj rečem...bl najstnike kot moške nouser posted image ) imajo nekateri tiste torbice skor okol vratu prpete ki so namenjene za pas, al pa kakšne poženščene torbice, pa se jim to tako zdi fajn in frajersko, men se pa zdi (pa brez zamere) tako gejevsko in tako žensko, da sem enemu kolegu ( v fori - **** sem ga) sem ga poimenovala prijateljica, ker tip resno nosi v tisti mali torbici, kremice,sončna očala,denarnico,kulije,...pa še kaj bi se našlo. Jaz raje vidim da tip ma vrečko kakor pa tisto torbico user posted image user posted image user posted image user posted image ali pa tist pulover, ki si ga obesijo čez rame... so gayishuser posted image

Malo za res, malo za hec, da me ne boste linčale s kakšnimi stvarmi se ukvarjamuser posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 20:56:40   
Anonimen
jah ka pa vem. ne vem sicer kake tošlne tel tvoj frendi nosjo, moj fotr pa pač tut nos tako samsonajtovo moško torbico. žal morjo tut moški dat kam denarnico, ključe, kuli, telefon, pa recimo moj fotr zdravila. a čjo to vse po žepih noit, da so pol k ene novoletne bulaste jelke? denarnica na ritnem žepu je celo škodljiva za hrbtenico, pa tudi za vse kartice, ki jih imamo dan današnji v tošlnu. tko da, ne men torbice pri moških niso kretenske. edino če jih nosijo čudno user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 21:07:26   
Anonimen
Se podpišem pod Laro. Zdravila, telefon, denarnica, sončna očala, mošniček za kovenčke din-din, .....men to ni nič kaj čudnega.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 21:15:08   
kjava
Ah, dejte no- dec pa torbica- halo!!!!

Sej zdej je že hladneje, pa majo oblečene kešne jakne z žepi, da vso to kramo not spravjo. Še jest je ne maram nosit, rajš telefon pa tošl v roki držim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 21:47:46   
darja72
Brez heca, baje se enim reče pedertošl enim pa ****tošeluser posted image . A lahko kdo pojasni, kaj je kaj?

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 21:48:39   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 21:51:24   
Miss Piggy
Pa sem mislila, da je moja oma izumila ime pedertaška...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 22:10:26   
Magi*
dokler not ne nos tamponov je vse OK user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 22:10:55   
Akil
Jaz pa še nisem vidla moškega z torbico, razen pač bivšega profesorja, ki je imel grdo rjavo torbo v njej pa pač knjige!

Moški v mojem življenju nosijo vse svoje imetje v žepihuser posted image   Za moža morem vedno kupit hlače s tisoč žepi!  A vete kk grozno je to peglat??!  Bi verjetno mela rajši, da ma torbico, ma klinc wno mojo mu dam itak jih mam prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 22:44:13   
Naja30
Men je tud hecen tip s tisto torbico ki je za okol pasu, okol vratu user posted image  Moj bivši sošolec jo je tako nosil, pa je bil res smešen, ko en pedi. Pa še hodil je na tak način.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 22:44:52   
muki1
Moj pa ima eno tako čez rame...v vojaškem stilu in mi je hudo seksi, ko jo ima...ga nekam pomladi vse skupaj.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moški in torbice
21.9.2007 23:53:44   
Anonimen
Pulover cez rame gejevski? Hja, if you say so user posted image  

Moj user posted image  ima vedno in povsod torbico, ampak tako za cez ramo, mi nic pedersko ne zgleda. Nosi pa notri samo gsmje in denarnico. Kljuce pa okrog vratu user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 0:08:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR
Nosi pa notri samo gsmje

A smem samo vprašat, kolk ma pa Aleš GSM-jev, da rabi torbico za to? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 1:24:25   
karmy
ma ima da ma moj moški pulover čez pas ne pa čez rame....tako snobovsko izpade touser posted image no men ni všeč... al pa ko pozimi nosijo ženske bunde z tistimi puhastimi pokrivali...se kr za glavo držimuser posted image user posted image user posted image user posted image pa majo tako dolge da jim glih popek pokrijejouser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 9:07:54   
ema79
moj pokojni ata si je tudi vedno želel peder taškouser posted image in jo tudi dobil. Ampak pač zato, da je lahko dal nekam račune, ko je šel plačevat položnice.

Mam pa tudi enga prijatla, ki jo nosi za v službo pa se mi zdi, da mu prov fajn paše k njegovi obleki.


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 9:23:58   
poliloni
Moj si jo je tudi omislil... Ampak kaj ko se meni zdi obupna - nimam sicer nič proti tem torbicam, dokler so bolj take športne ali pa vsaj "moške" (upam, da me razumete). A kaj ko si je moj privlekel domov eno tako, ki je meni res poženščenauser posted image . Njemu se zdi pa full oh in sploh, sploh ker je od enega kreatorja. Obup.
Ima pa take ideje odkar v Italiji dela (tudi tiste bundice z muckom ,...).

Mu moram nujno za rojstni dan kakšno fajn "torbico" dobit in bo mogoče tisti obup zamenjal. Upam....


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 9:29:04   
jade1
Joj moji si pa vse nabaše v žepe. 2 šopa ključev, mobitel (ki je velik kot 2 normalna mobitela, kaj češ, ko mora imati ne vem kakšne vse možne funkcije od gprs naprej), debela denarnica (ker ima not ne vem kolk kovancev in računov), službena... Katastrofa. Torbice pa ne bi hotel.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 14:37:08   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: darja72

Brez heca, baje se enim reče pedertošl enim pa ****tošeluser posted image . A lahko kdo pojasni, kaj je kaj?


Jaz sem slišala, da se taki torbici za okoli pasu reče pederuša user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 14:49:56   
purple
Jaz pa sem mojmu kupla tako moško torbico, da nebi imel vse žepe potrgane od ključev- ima jih cel šop, od doma in službe- pa je ne nosi.user posted image  

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 15:53:00   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Moj pa ima eno tako čez rame...v vojaškem stilu in mi je hudo seksi, ko jo ima...ga nekam pomladi vse skupaj.

Moj tud skos jamra da nima kam denarnice,telefona,pa očal dati...pa kjučev od avta pa stanovanja.
In sem tud že razmišlaja da bi mu kupila tako vojaško oziroma bolj "moško" torbico.Men se zdi to čist kuluser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 15:54:48   
baja*
Moj pa vedno vse pokne v mojo toško, da ja mam še več krame notuser posted image . Sam nosim jo pa jaz, ne on. Edino včasih mi jo mora malo primet in tisti cajt pač malo čudno zgledauser posted image . Sem pa zadnjilč vidla starejši par in je mož nosil ženino torbicouser posted image , sam ni je pa htel dat na ramouser posted image user posted image .

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moški in torbice
22.9.2007 18:00:40   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: darja72

Brez heca, baje se enim reče pedertošl enim pa ****tošeluser posted image . A lahko kdo pojasni, kaj je kaj?



ahahha zele sem skor umrla od smeha....****tosel pa pedertosel :) swashta :)..dobra forauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moški in torbice
23.9.2007 12:07:03   
VERONICA
Da, moški s torbicami so sigurno in vedno poženščeni. Crnci pa vsi smrdijo, cigani kradejo, da ne govorim naprej.

Kako je lepo živeti s predsodki.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moški in torbice
23.9.2007 12:18:22   
mišk
Jst imam veliiiko torbico, katero vedno pomaga napolnit tudi moj user posted image . In potem, ko kje dlje hodiva in me že dobesedno začne pečt rama od teže, mi jo on prostovoljno in na lastno pobudo nosi. Sicer tako bolj malomarno, a vendar. Svoje torbice on ni šans, da bi imel!
No, pa tud jst mam vedno take zelo unisex, bolj vojaške torbice (torbe) tak da sploh ne izstopa. Če njega ni sram,  tud mene ni!user posted image

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moški in torbice
23.9.2007 12:49:44   
lemavrica
Mene kar trese ko vidim zdej najstnike v roza, zelenih al pa sv.modrih črtastih majicah in torbicami. Obup.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?