|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bled- koliko vožnja do otoka
2.8.2010 10:59:19   
Šarki
Imam v spominu da je user posted image  drago, ampak smo mislili enga sorodnika tja peljat, in pol itak bi šli še na otok, pa sladoled, pa kremšnita pa pjačka, pa morm preračunat če ne bo tole mal tu mač za nas, + parkirnina in benz za ene dve urce...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bled- koliko vožnja do otoka
2.8.2010 11:49:16   
juniorka
Mislim, da se bolj splaca najet coln za eno urco pa lepo veslat.. Tako sem jaz nardila par let nazaj. Zneska pa ne vem, ti mora ktera druga pomagat!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bled- koliko vožnja do otoka
2.8.2010 11:54:15   
Anonimen
Tukaj so vse cene, od parkiranja do najema fjakarjev:

http://www.bled.si/default.asp?id=135

Cena pletne 12€, tja in nazaj. Ni malo.

(odgovor članu juniorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bled- koliko vožnja do otoka
2.8.2010 11:59:46   
Šarki
uuuu tenksuser posted image  sem tole gledala pa sem cenik spregledala user posted image  hvala, hvala

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bled- koliko vožnja do otoka
2.8.2010 12:00:50   
Anonimen
Prosim, prosim user posted image , ne preveč veslat, da ne bo prevelike konkurence na jezeru user posted image .

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 2.8.2010 12:01:28 >

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bled- koliko vožnja do otoka
2.8.2010 12:15:30   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Prosim, prosim user posted image , ne preveč veslat, da ne bo prevelike konkurence na jezeru user posted image .


oh, sej navsezadnjen verjetno ne bomo šli...  pri nas je tko, ne šmirglamo nobenga sorodnika, pa če se na glavo postavi, pol k pa kdo pride od daleč, si ga pa vsi prisvojijo, pa ponavadi se kakšna mama ali mami na njega nalima, tko da ga itak ne morš nič na samem dobit, ju povabiš na kavo, da prideta v kafič cez cesto, joooj, mata še tolk za ogledat, pol sta pa seveda žee toooolk zmatrana, pa še južno je treba skuhat,  tko da men ponavad že vse dol pade, in se mi tud ne da pol pregovarjat, pa kdaj bo cajt, pa kam bomo šli, fotr je pa vs živčn k se tak halo povsod dela, da poj še on čist vn pade, pa me po možnosti še fajn uku*ca kaj se sploh grem, da ni treba nč za druge zapravlat, pa se sekirat, da nej najprej za nas poskrbiva, ni pa važn, da bi jest tud rada kdaj kam šla in komu kaj pokazala....   

joooooj kolk me to razpizdiuser posted image

no, zdej sm vsaj mal ven dalauser posted image   ampak je še toooooolk tega ostalo...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?