|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odprtje d.n.o
30.7.2010 13:20:26   
katicka
z mojim boma odprla d.n.o. ko mi poteče porodniška.in mene nekaj zanima za zavodu so mojemu rekli da lahko dobi državno pomoč in me zanima če je tukaj gor katera ko je dobila me zanima če je treba pokazat za kaj si uporabil denar,kako hitro ga dobiš in od česa je odvisno da ga dobiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odprtje d.n.o
30.7.2010 19:03:03   
Poka
Ja normalno, da je treba pokazat, za kaj si porabil denar. Hvala bogu, drugače bi nekateri butli še to zapravili za nekaj, čemur ni namenjeno. To ni namenjeno za plačo, ampak za stroške podjetja, da lahko štarta, ni veliko, ampak naj dobijo tisti, ki bodo znali dvignit gospodarstvo na višjo raven...

Svakinja se je pogajala za sredstva in bi jih dobila, potem se je odločila, da ne bo odprla dejavnosti. Kar strogi so glede dejavnosti, ki jo imaš in ne dobiš sredstev kar tako. Ona bi dobila zato, ker so nameravali tudi sami vložit nekaj čez 20 000 EUR.

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odprtje d.n.o
2.8.2010 18:21:01   
petea
katicka,
verjetno misliš subvencijo za samozaposlitev.

Eno leto moraš biti zaposlena, za kaj gre denar, zavod za zaposlovanje ne pregleduje, njim je važno le, da podjetje posluje vsaj 12 mesecev.

Na zavodu te najprej napotijo na svetovalni intervju, kjer predstaviš svojo idejo, nato te, če jih prepričaš, pošljejo na tridnevno delavnico, nato z zavodom podpišeš pogodbo, potem pa lahko greš v samozaposlitev.

Samo d. n. o. ni naveden med možnostmi. Raje preveri.

http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitve/programi_za_iskalce_zaposlitve/samozaposlovanje

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odprtje d.n.o
2.8.2010 22:00:45   
katicka
u te najprej napotijo na svetovalni intervju,
IZVIRNO SPOROČILO: petea

katicka,
verjetno misliš subvencijo za samozaposlitev.

Eno leto moraš biti zaposlena, za kaj gre denar, zavod za zaposlovanje ne pregleduje, njim je važno le, da podjetje posluje vsaj 12 mesecev.

Na zavodu te najprej napotijo na svetovalni intervju, kjer predstaviš svojo idejo, nato te, če jih prepričaš, pošljejo na tridnevno delavnico, nato z zavodom podpišeš pogodbo, potem pa lahko greš v samozaposlitev.

Samo d. n. o. ni naveden med možnostmi. Raje preveri.

http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitve/programi_za_iskalce_zaposlitve/samozaposlovanje


je za dno od maja lai aprila letos.so mojega že napotili na intrvju.upam da bomo dobili.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odprtje d.n.o
17.8.2010 7:57:44   
aleunam
Govorim za s.p.

Denar lahko porabiš za karkoli, lahko v celotnem znesku naenkrat, lahko pa po posameznih delih. Pomembno je le, da pozneje ob pravem času plačuješ prispevke, za kar naj bi te subvencije bile namenjene. Kako ti računovodja to poknjiži, ne vem točno, mislim pa, da porazdeli na 24 enakih delov (lani je bil pogoj, da imaš potem firmo odprto vsaj 24 mesecev, sicer vračaš sorazmerni delež).

Ni pa bilo čisto nič strogo, vsaj lani ne. Enostavno sem se prijavila na zavod kot brezposelna (do takrat študentka), tam povedala za kaj sem v bistvu tam in kaj bi rada (s.p. je bil že načrtovan) in me je dodal na seznam. Potem pa čakaš, da si na vrsti, opraviš dvodnevni "tečaj" (kot bi poslušala ekonomijo in malo računovodstva), dobiš potrdilo in odpreš firmo. Potem imajo 120 dni od podpisa pogodbe, da nakažejo denar, v praksi pa je to 60 dni.

Upam, da vama bodo subvencije prišle prav za zagon samostojne dejavnosti. user posted image

Je pa bilo pred leti bolj komplicirano, ker si moral izdelati poslovni načrt... To pa vzame energije, časa in denarja (če ga daš komu izdelati). Poslovni načrt je sicer zelo dobrodošel za vsako firmo, ampak dokler še nimaš vsega dodelanega v glavi in se spuščaš v nove, nepoznane vode, je kar težko...

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?